Logo

Janjušević, Priboj

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz centralne Srbije.

Re: Janjušević, Priboj

Postod spavac » Pon Mar 02, 2015 8:34 pm

jedna iz ptičije perspektive

Image
Korisnikov avatar
spavac
Član
 
Postovi: 238
Pridružio se: Sub Mar 26, 2011 1:04 pm
Lokacija: Priboj

Re: Janjušević, Priboj

Sponzor

 

Re: Janjušević, Priboj

Postod devla_pb » Pet Mar 06, 2015 3:31 pm

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... c5b8d632fb izvor se vidi na slici..Inace sinoc sam putovao Janjusem linija iz Kragujevca,bila FAP makina,grejanje je bilo bas slabo,al dobro,nije bilo sad da se smrznes,ali se bez jakne nije moglo,ali je na mene ostavio utisak i FAP i vozac,uz Cajetinu smo prosli 10ak auta i kamiona koji jednostavno nisu mogli dalje,A FAPcina je isao kao se krece po suvom putu,a ne po zavejanom putu,sta je stigao,prestigao je :mrgreen: Svaka cast vozacu,a za FAPa sve pohvale :D
devla_pb
Član
 
Postovi: 821
Pridružio se: Pon Maj 21, 2012 10:57 am
Lokacija: Priboj

Re: Janjušević, Priboj

Postod MBTRAVEGO » Pet Mar 06, 2015 6:59 pm

Svaka cast Fap-u,a ja sam se sinoc vracao iz Beograda sa dvospratnim Neoplanom,koji se zaglavio na putu u Cajetini. Dva sata su ljudi bili u Cajetini,od 7 do 9,kada je naisao drugi autobus i pokupio te putnike. Zao mi je onih vozaca koji su morali d ostanu na ulici i da na sve nacine pokusaju da dovuku onu starudiju,kojoj su gume celave. Skoro u kupili onaj autobus,a do sad se pokvario sto puta.
MBTRAVEGO
Član
 
Postovi: 14
Pridružio se: Sub Feb 14, 2015 7:51 pm

Re: Janjušević, Priboj

Postod ivanceha » Pet Mar 06, 2015 7:05 pm

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Korisnikov avatar
ivanceha
Član
 
Postovi: 261
Pridružio se: Sre Sep 18, 2013 2:31 pm
Lokacija: Uvek za volanom

Re: Janjušević, Priboj

Postod devla_pb » Pet Mar 06, 2015 7:22 pm

MBTRAVEGO je napisao:Svaka cast Fap-u,a ja sam se sinoc vracao iz Beograda sa dvospratnim Neoplanom,koji se zaglavio na putu u Cajetini. Dva sata su ljudi bili u Cajetini,od 7 do 9,kada je naisao drugi autobus i pokupio te putnike. Zao mi je onih vozaca koji su morali d ostanu na ulici i da na sve nacine pokusaju da dovuku onu starudiju,kojoj su gume celave. Skoro u kupili onaj autobus,a do sad se pokvario sto puta.

To je linija iz NS,sto je u 6 sati u Ue jel da ? A ovaj iz Kg je u 15 do 6 u Ue,znaci imao sam srecu sto sam ipak malo ranije dosao na stanicu :mrgreen:
Inace prema nezvanicnim informacijama koje sam dobio,Janjusevic je kupio neko zemljiste blizu autobuske stanice u Kg i tu planira da pravi novu autobusku stanicu
devla_pb
Član
 
Postovi: 821
Pridružio se: Pon Maj 21, 2012 10:57 am
Lokacija: Priboj

Re: Janjušević, Priboj

Postod MBTRAVEGO » Pet Mar 06, 2015 10:44 pm

Da to je linija iz Novog Sada. Nije mi samo jasno sto salju dvospratne autobuse zimi. Nisu mogli znati kakvo ce nevreme biti,to je ok,ali uopsteno govorim. I to jos onaj narandzasti-ma katastrofa!!! Ti si prijatelju bas imao srece. Da ne bi gurao autobus sa ostalim putnicima. :D
MBTRAVEGO
Član
 
Postovi: 14
Pridružio se: Sub Feb 14, 2015 7:51 pm

Re: Janjušević, Priboj

Postod MBTRAVEGO » Pet Mar 06, 2015 10:56 pm

Zaboravih da pohvalim SCANIU. Sinoc nas je spasla. Imalo je i ljudi koji su stajali jer nije imalo mesta i Cajetinu i Borovu glvu nas je izvukla bez problema. Pici SCANIA ko da je prazna!
MBTRAVEGO
Član
 
Postovi: 14
Pridružio se: Sub Feb 14, 2015 7:51 pm

Re: Janjušević, Priboj

Postod 586 » Pet Mar 06, 2015 11:11 pm

Kako i da ne pici,kako su je samo odrzavali vozaci iz AS-a,sami joj radili i generalku motora i menjac,a od tad nije mnogo presla :wink:
Korisnikov avatar
586
Član
 
Postovi: 1980
Pridružio se: Pet Feb 03, 2012 11:20 pm
Lokacija: Kragujevac

Re: Janjušević, Priboj

Postod spavac » Pet Mar 06, 2015 11:39 pm

Kakva li će biti sada situacija što se tiče broja putnika nakon što je proradila pruga? Ja sam lično ubedjen da se deo putnika neće vratiti vozovima, vetovatno su videli da su busevi brži, sigurniji,čistiji i svakako noviji od onoga što ide po šinama kao i same šine
Korisnikov avatar
spavac
Član
 
Postovi: 238
Pridružio se: Sub Mar 26, 2011 1:04 pm
Lokacija: Priboj

Re: Janjušević, Priboj

Postod devla_pb » Sub Mar 07, 2015 3:34 am

A vozio sam se Skaniom par puta,iznendjen sam,jako je udobna,ocuvana,i pici lepo nema sta,smao joj da joj padne kolor sema i ko boba jema ovaj narandzasti neoplan mi se ne svidja,deluje skroz ofucano,a i presao je Boga oca :D moje misljenje je da su mogli bolji bus da uzmu.
devla_pb
Član
 
Postovi: 821
Pridružio se: Pon Maj 21, 2012 10:57 am
Lokacija: Priboj

Re: Janjušević, Priboj

Postod devla_pb » Sub Mar 07, 2015 3:40 am

spavac je napisao:Kakva li će biti sada situacija što se tiče broja putnika nakon što je proradila pruga? Ja sam lično ubedjen da se deo putnika neće vratiti vozovima, vetovatno su videli da su busevi brži, sigurniji,čistiji i svakako noviji od onoga što ide po šinama kao i same šine

I ja delim tvoje misljenje,jedina prednost vozova je sto mozes da protegnes noge,mada do Bgd iz Pb vozom se ide dobrih 7 sati ako je na vreme,i ne kasni,al da ne idemo u off vise :D
devla_pb
Član
 
Postovi: 821
Pridružio se: Pon Maj 21, 2012 10:57 am
Lokacija: Priboj

Re: Janjušević, Priboj

Postod sremacns » Ned Mar 08, 2015 4:22 pm

Danas sam imao čast da upoznam Slađanu :o vozača Mercedes Travega veoma ljubazno i profesionalno :wink:
Evo malo slika Travega enterijera kao i Slađa za volanom unapred dogovoreno da se prestroji u desnu traku zbog slikanja ...Hvala joj puno i veliki pozdrav vidimo se opet :D :mrgreen:
prevoznik : Janjušević
vozilo : Mercedes Travego
linija : Novi Sad - Priboj
lokacija : Novi Sad
datum : 08.03.2015.
foto : Kremer Damir

Image
Image
Image
Image
Image
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Janjušević, Priboj

Postod sremacns » Ned Mar 08, 2015 4:23 pm

Image
Image
Image
Image
Image
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Janjušević, Priboj

Postod sremacns » Ned Mar 08, 2015 4:24 pm

Image
Image
Image
Image
Image
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Janjušević, Priboj

Postod devla_pb » Ned Mar 08, 2015 6:03 pm

Bravo,vrhunske fotke !
devla_pb
Član
 
Postovi: 821
Pridružio se: Pon Maj 21, 2012 10:57 am
Lokacija: Priboj

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz centralne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju