Logo

Janjušević, Priboj

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz centralne Srbije.

Re: Janjušević, Priboj

Postod Zoki-AS035 » Sre Jun 28, 2017 8:12 pm

Ovoga dana u 19:30h, na relaciji KG-Jagodina-Kragujevac, beli gradski Volvo 7700, kao što je bilo pisano malo pre gore u postovima.
A na relaciji KG-Vranje-Kragujevac (koji saobraća preko Jagodine), beli Irisbus,onaj sa crvenim linijama-šarama iznad zadnjih točkova.
Zoki-AS035
Član
 
Postovi: 3913
Pridružio se: Pon Okt 12, 2015 7:59 pm

Re: Janjušević, Priboj

Sponzor

 

Re: Janjušević, Priboj

Postod gospodin dzo » Sre Jun 28, 2017 10:24 pm

Sta znam, idem svake druge srede starim putem KG-JA izmedju 11 i 12,zavisi...
I uvek sam preticao izmedju Bunara i Dragocveta Berkhof...A danas 7700..
Cuvam i usvajam zensku decu od 17-18 leta,po mogucstvu sa stranim drzavljanstvom :mrgreen:
gospodin dzo
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4772
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 9:39 pm
Lokacija: Beograd

Re: Janjušević, Priboj

Postod ivanceha » Sub Jul 01, 2017 12:18 pm

SANOS S415.5 GB:17 ,konacno su mu vratili zavese i navlake i mnogo lepse izgleda ovako ,podseca me na period od pre 3-4 godine kada su busevi jos bili u dobrom stanju i kad su se odrzavali redovno ,kada su sve linije u Priboju gradske i prigradske radili veliki busevi (u glavnom sanosi ) ,sada je se sve poremetilo ,sve velike autobuse iz Priboja poslali su u Kragujevac ,cak su nam i ikarbuse pokupili za uzvrat su nam uzeli 4 sprintera sa onom smesnom nadogradnjom guzvamo se i gusimo u njima po ovoj vrucini bez ventilacije ,neke linije su ukinute ,neke su izmenile vreme saobracanja ,haos jedan opsti autobusi se novi kupuju a ove sto vec ima se lose odrzavaju i propadaju ....Zavese i navlake koje je nekada imao svaki bus i koje su se redovno menjale i prale ,sada su u nedostatku nije mi jasno gde nestadose s obzirom da je svaki bus imao i da se znalo cije su i na koji bus idu ,poskidaju tako i ne vracaju po pola godine ,nekada i godinu dana ,zimi opet i nekako ali leti su ipak potrebne ,ako bar nema klime da se bar ikako zastiti od sunca ....
CAM00848.jpg

CAM00844.jpg

CAM00847.jpg
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Korisnikov avatar
ivanceha
Član
 
Postovi: 261
Pridružio se: Sre Sep 18, 2013 2:31 pm
Lokacija: Uvek za volanom

Re: Janjušević, Priboj

Postod Zoki-AS035 » Sub Jul 01, 2017 1:52 pm

Lepo je ponovo videti Sanos 415, mislio sam da su ga malo nešto sredili limarijski i vizuelno, ali izgleda da nisu i dalje je ostala korozija na nekim mestima i jasno vidljiva rđavost na limariji.
A gde su ostali Sanosi 415, koliko ih je beše, tri, četiri.
Zoki-AS035
Član
 
Postovi: 3913
Pridružio se: Pon Okt 12, 2015 7:59 pm

Re: Janjušević, Priboj

Postod ivanceha » Uto Jul 04, 2017 5:01 pm

SANOS-a imas oko 20-ak s415.5 ima 4 komada gb:11 gb:16 gb:17 i gb:18 gb:11 to je onaj sa klimom on je u Prijepolju trenutno nesto su ga osvezavali ali kad sam ga zadnji put video limarijski je bio jako los ,gb.16 to je onaj nazalost unakazeni jer su mu povadjena njegova sedista i ubacena od Tam-a 190 kod nas je u Priboju stoji u garazi gore na Jarmovcu on nije toliko limarijski los samo su ga unakazili iznutra oko instrumentalke pocupana plastika i samo mi nije jasno ko ono onako radi i dopusta da se skrnavi ,on je ponekad u lokalu i sto se neispravnosti tice ,lose prima gas ,gb:17 je takodje po Prijepolju menja TAM-a 190a110 gb.47 koji je trenutno u kvaru i jedini je trenutno u funkciji sto se tice ova 4 komada gb.18 od kada je imao udes u Prijepolju niti je pomeran sa mesta gde je dovucen i ostavljen tako je stajao mesecima dok juce nisam video da su ga prebacili u halu verovatno ga rade skinuta mu vrata ,prednji deo autobusa je odignut a zadnji spusten i skinuta mu zadnja desna guma juce su majstori ceprkali nesto oko njega ...Sto se tice SANOS-A S415 imaju dva MVP medjugradska gb.14 i gb:15 gb14 je u Kragujevcu i nije dolazio u Priboj ,sem na neke korekcije i otkanjanje kvara ,dok je gb.15 (s415 sa prednjom stranom 315-ke) koji je ranije imao udes u Kg juce bio u garazi skinute mu navlake ,zavese ,prednja maska , i jedan far verovatno se radi i tu nesto ali zbog manjka majstora ne moze da se postigne ,zatim imaju s415-ke sa famos motorima gb.61 ex vojska srbije (on ima unutra drvena sedista ) radi liniju Prijepolje -Brodarevo juce je isto bio u garazi radjen ,gb.35 takodje ex vojska srbije i on duze vreme miruje u garazi ,gb.43 ex vojska srbije radi u Prijepolju Liniju za Ivanje ,gb.49 plave boje isto je u Prijepolju ,zatim crveni sa meckinim motorima gb.41 radio liniju Priboj -Nova Varos isto je u garazi zadnjih dana radio po Prijepolju pa ga izlomili i izgleda da je gotov ,gb.39 koji isto radi po Novoj Varosi medju prvima je remontovan ali i dalje solidno izgleda,SANOS S415 PB-003--LE je cerupan jos od 2014-te izgleda da je isecen nema ga iza hale gde je stajao ,pb-003-LF je na remontu sad ce treca godina i jos ga nisu zavrsili ,gb:34 mb motor 260ks on je ostavljen nama u Priboju nekad odradi koju liniju do Prijepolja ali je u glavnom tu gb.37 u Prijepolju i jedini koji se jos nekako drzi i zadnje remontovan PB-003-BI koji radi liniju Nova Varos Priboj ,jos je u solidnom stanju kolko tolko ,sanose nesto sabiraju gore u garazi dal ce ih sredjivati ili ne to ne znam ali kolko sam cuo u planu je da ih u Prijepolju zamene Ikarbusi 103 sva tri su iz Kg prebacena u Priboj 2 su u garazi jedan je u Poljicu na prikolici MAN-a stoji bez prednje i zadnje maske ....
Korisnikov avatar
ivanceha
Član
 
Postovi: 261
Pridružio se: Sre Sep 18, 2013 2:31 pm
Lokacija: Uvek za volanom

Re: Janjušević, Priboj

Postod Zoki-AS035 » Uto Jul 04, 2017 8:22 pm

Zanimljiv post i objašnjenja, ivanceha, puno imaju autobusa a loše ili nikakvo održavanje. Zanimljivo je to, da Janjušević drži gradski saobraćaj u nekoliko gradova, i što se podrazumeva, imaju vrlo razvijen i međugradski saobraćaj, a da su im autobusi mehanički i vizuelno na vrlo niskom nivou, posebno ovi za grad. I ono što se u vrlo kratkom vremenskom roku može srediti i popraviti, prilično se na sve dugačko čeka, šteta.
Zoki-AS035
Član
 
Postovi: 3913
Pridružio se: Pon Okt 12, 2015 7:59 pm

Re: Janjušević, Priboj

Postod ivanceha » Uto Jul 04, 2017 10:23 pm

Zoki nekada je sve bilo na nivou i odrzavanje i sve ostalo do negde 2012-te kada su busevi poceli polako odlaziti u Kg ,kada je se sve poremetilo ,nekada su se busevi remontovali vrhunski i kvalitetno i svaki bus je imao po 2 vozaca u 2 smene i svaki je vodio racuna ,sada se tezi prosirenju voznog parka ,ja kazem da se odrekne 2-3 prinove pa lepo sredi ono sto ima kako treba ,da ti autobusi lice na nesto ,da se posveti malo paznja sredjivanju postojecih vozila u firmi a ne ovako teraj dok moze ..Inace prvi bus janjusevica sa oznakom autosaobracaja bio je upravo ovaj sanos gb:17 , svaki bus koji je bio tamo na radu a islo ih je dosta po povratku ovamo nisu se mogli poznati to su samo senke od onog sto je nekada bilo ....
Korisnikov avatar
ivanceha
Član
 
Postovi: 261
Pridružio se: Sre Sep 18, 2013 2:31 pm
Lokacija: Uvek za volanom

Re: Janjušević, Priboj

Postod Zoki-AS035 » Uto Jul 04, 2017 10:58 pm

Znam sve, bilo je reči u prošlosti o svemu ovome što sada ponovo pokušavamo da postane aktuelno, održavanje, odlazak autobusa u druge radne jedinice, nabavka novih autobusa i td. sve to utiče da se slabo održava jer se izgleda svuda želi stići, a malo je vremena, ljudi, prostora, da se sve to održava na nekom visokom i vrhunskom nivou, a sve to najbolje vide i osećaju sami korisnici tog prevoza.
Zoki-AS035
Član
 
Postovi: 3913
Pridružio se: Pon Okt 12, 2015 7:59 pm

Re: Janjušević, Priboj

Postod sremacns » Čet Jul 06, 2017 7:50 pm

Image
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Janjušević, Priboj

Postod Marko » Pet Jul 07, 2017 3:19 pm

Image
Žalosno je što današnja deca misle da je Mocart bio vlasnik kladionica, a ne da je prodavao čoko kugle

# Vratite Risa u Vojnu akademiju
Marko
Član
 
Postovi: 12129
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 10:54 pm
Lokacija: Nakon uništenja zvezde smrti planeta Endor

Re: Janjušević, Priboj

Postod gospodin dzo » Čet Jul 13, 2017 6:50 pm

Na spustanju kod Laste..
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Cuvam i usvajam zensku decu od 17-18 leta,po mogucstvu sa stranim drzavljanstvom :mrgreen:
gospodin dzo
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4772
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 9:39 pm
Lokacija: Beograd

Re: Janjušević, Priboj

Postod Zoki-AS035 » Pet Jul 21, 2017 5:12 pm

Irisbus, na relaciji KG-Jagodina-Kragujevac
Image
Image
Image
Zoki-AS035
Član
 
Postovi: 3913
Pridružio se: Pon Okt 12, 2015 7:59 pm

Re: Janjušević, Priboj

Postod becks89 » Ned Jul 23, 2017 5:35 pm

Setra S417HDH
Image
Image
Image
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Janjušević, Priboj

Postod devla_pb » Pon Jul 24, 2017 2:57 am

i moj roka za volanom :D :D
devla_pb
Član
 
Postovi: 821
Pridružio se: Pon Maj 21, 2012 10:57 am
Lokacija: Priboj

Re: Janjušević, Priboj

Postod spavac » Sre Jul 26, 2017 1:31 pm

Zna li se hoće li se ovi indijanci vraćati da voze autoputem ili je tih 440 din po prolasku, što po mojoj računici dođe oko 1200 eura mesečno baš veliki problem?
Korisnikov avatar
spavac
Član
 
Postovi: 238
Pridružio se: Sub Mar 26, 2011 1:04 pm
Lokacija: Priboj

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz centralne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju