Logo

Auto-saobraćaj, Negotin

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz centralne Srbije.

Postod PEX » Čet Okt 15, 2009 11:05 pm

Nibus-ja je napisao:PEX jedna od te dve TEMSE JE SADA U BORTRAVEL-u :wink:

Hvala na odgovoru ;)
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Sponzor

 

Postod negas » Pet Okt 16, 2009 4:24 pm

Ma jok muvali su neshto oko registracije...ne verujem ni za Top Turist, jer je i stanica u Negotinu na prodaju, ali nece da je kupe, njima je dovoljna ova u Kladovu, ove druge samo bi pravile troskove...doslo novo vreme samo busevi i linije, a objekata shto manje...
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod Nibus-ja » Sub Okt 17, 2009 10:41 am

hvala negas na odgovor-u znaci muvacina bila neka :wink:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod negas » Čet Jan 26, 2012 2:45 am

ASNegotin je imao ovakva 4 komada, normalno kupljeni su za vreme poslovanja u Lasti, dakle kao Lasta BG RJ Negotin, sad koja je godina, mislim da je 89-ta!

Slike su izuzetno lose snimljene i na onom starom aparatu mutne, pa naravno i ovako sada! Ali bolje ista no nista!

Ovo je fotkano u Aprilu 2002-ge!

Image
Image
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod ik404 » Čet Jan 26, 2012 10:15 pm

Dobre slike! Od koga je ovo kupljeno, lici na staru Blaguss-ovu semu... :?:
ik404
Član
 
Postovi: 1061
Pridružio se: Čet Feb 14, 2008 9:41 pm
Lokacija: privremena

Postod negas » Pet Jan 27, 2012 5:39 am

ik404 je napisao:Dobre slike! Od koga je ovo kupljeno, lici na staru Blaguss-ovu semu... :?:


Iz fabrike, prvo je bio beo kada je dosao iz Ljubljane i pisalo Lasta, pa ga onda ofarbali ovako kada se odvojila Lasta NG u ASN iz matice, tj Beograda. Svaki ASN je bio ovakav, kopirali su tu boju :wink:
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod roker 70 » Ned Mar 25, 2012 2:43 pm

Image
Korisnikov avatar
roker 70
Član
 
Postovi: 670
Pridružio se: Ned Jul 24, 2011 4:52 pm

Postod negas » Čet Apr 19, 2012 9:41 pm

U onako divnu garazu, u kojoj su stanovali autobusi od 1976 godine, danas su zausele smecare! Garazu kupilo komunalno preduzece iz Negotina. Isao sam dole, ljudi su stvarno bili ljubazni, jedan dobar covek mi je pokazao sta je tamo svega bilo.

10 KANALA, I SVAKI KANAL IMAO VRATA NA DUGME I LANAC U SLUCAJU PADA NAPONA, GREJANJE, KALORIFERE, CREVO ZA IZDUVNE GASOVE KAKO BI ISLI KROZ DIMLJAK KADA SE GARAZA ZATVORI. DALJE, BILA JE I KOTLARNICA, MENZA ZA RADNIKE, MOTORNO ODELJENJE, ELEKTRO ODELJENJE, MASINSKO ODELJENJE SA STRUGOM !!! Strug i danas stoji!!!

Eh a sada tamo rade kamioni smecare!

Lastini znakovi i dalje tomo stoje a jedan najupecatljiviji na betonskom dimljaku idalje cuva Lastin pecat!

Kakva steta sto tu nema autobusa, jer je autocentar za autobuse napravljen. Sve naporavila Lasta!

Steta je sto su izgleda sve slike i ostalo pobacali kada su se uselili komunalci. Direktor mi kaze komunala, da to nikome nije trebalo i verovatno je sve u kantu otislo, ali rekao mi da odem do garaze da pitam mozda se nesto zaturilo. Ali kakao kad nisam u Negotinu! Kaze bio neki cuvar, pa mozda ima i kod njega, kako njega naci????

Kasno sam i ja saznao da se garaza prodala!

Odmah ko moze, neka ode u garazu Borprevoza, Rakete Uzice, Jugoprevoza Jagodine, i svih ostalih preduzeca koja su propala, jel ce baje sve pobacati 100%!!!

TO NIKOME NE TREBA JAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re:

Postod Nibus-ja » Sub Nov 19, 2016 8:35 pm

negas je napisao:ASNegotin je imao ovakva 4 komada, normalno kupljeni su za vreme poslovanja u Lasti, dakle kao Lasta BG RJ Negotin, sad koja je godina, mislim da je 89-ta!

Slike su izuzetno lose snimljene i na onom starom aparatu mutne, pa naravno i ovako sada! Ali bolje ista no nista!

Ovo je fotkano u Aprilu 2002-ge!

Image
Image


Негасе, како да дођемо до филма "Суза и њене сестре" снимљен је 1993.година на интернету ја тражио па нисам успео, појављује се један ТАМ260а119 можда и баш овај пред крај филма, случајно сам видео малопре на каналу пинк-филм
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Auto-saobraćaj, Negotin

Postod Gasa Toplica » Ned Nov 20, 2016 9:22 am

Izvor:Youtube.
Film:Suza i njene sestre 1993 godina.
Tam 260a119,Autosaobracaj Negotin.
Imageonline photo sharing
Gasa Toplica
Član
 
Postovi: 2059
Pridružio se: Čet Nov 10, 2011 1:36 pm
Lokacija: Beograd

Prethodni

Povratak na Prevoznici iz centralne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju