Logo

Jugoprevoz, Velika Plana

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz centralne Srbije.

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Igor » Sre Avg 10, 2016 1:19 am

Priznajem da jesu. :evil:
Ali sam još pod utiskom, pa još uvek ne verujem da postoji ovakvo maksimalno stručno preduzeće, kojem je ovoliko stalo do putnika.
Korisnikov avatar
Igor
Član
 
Postovi: 1119
Pridružio se: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Sponzor

 

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Djolesanos3134 » Sre Avg 10, 2016 4:39 am

Pored onakvih turistickih autobusa,oni poslali Trendliner,oni nisu normalni. Trend je za KG i BG, za Bar nije. Mada 2012/13 je isao Sanos 315 za CG tako da je sve jasno.... :mrgreen: :shock: :roll:
Djolesanos3134
Član
 
Postovi: 558
Pridružio se: Uto Maj 03, 2016 9:25 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod sarenacmarko » Sre Avg 10, 2016 10:54 am

Ne znam kakva mu je potrošnja? Verovatno je njihovom "stručnom" rukovodstvu samo ta realizacija bitna.
I previše mi ovde hvalimo neka preduzeća i buseve a ono sve gore od goreg.
Mene je profesor na fakultetu učio da se putniku prevoznik treba obraćati sa ''vaše visočanstvo'' a ove danas baš briga za putnika.
Nema struke nema kvaliteta usluge!
Korisnikov avatar
sarenacmarko
Član
 
Postovi: 460
Pridružio se: Ned Nov 14, 2010 8:19 pm

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod MILE » Sre Avg 10, 2016 2:21 pm

dusanman je napisao:U našem Lion's Regiu ima isto 55 sedišta, ista stvar, sreća pa ga ne šalju na baš toliko dugačka putovanja.
Samo što je Regio avion za ovo đubre.....
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Sloba » Sre Avg 10, 2016 3:10 pm

Isti je to autobus, Mile, samo je mala razlika u eksterijeru i opremi od prevoznika do prevoznika.

Inače, zaista je sramota da se šalje ovo na more i još sa toliko sedišta. Sve pohvale za mini reportažu, doduše! :)
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Igor » Sre Avg 10, 2016 4:33 pm

Djolesanos3134 je napisao:Pored onakvih turistickih autobusa,oni poslali Trendliner,oni nisu normalni. Trend je za KG i BG, za Bar nije. Mada 2012/13 je isao Sanos 315 za CG tako da je sve jasno.... :mrgreen: :shock: :roll:


Dokazali su na delu da im je stručnost na izuzetno "visokom" nivou.
Nisam znao da su slali Sanosa 315 2012/13. Bez komentara, stvarno dno dna.

sarenacmarko je napisao:Ne znam kakva mu je potrošnja? Verovatno je njihovom "stručnom" rukovodstvu samo ta realizacija bitna.
I previše mi ovde hvalimo neka preduzeća i buseve a ono sve gore od goreg.
Mene je profesor na fakultetu učio da se putniku prevoznik treba obraćati sa ''vaše visočanstvo'' a ove danas baš briga za putnika.
Nema struke nema kvaliteta usluge!


"Stručnom" rukovodstvu je najbitnije to što Trendliner ima 6 sedišta više od ostalih turističkih autobusa koje poseduju.
Najgore je što je svima od zaposlenih normalno što se Trendlineri forsiraju. Pa sam tako obavešten od strane rukovodstva, iako sam to već znao, da su Trendlineri pre par godina išli i za Barselonu, što je izuzetno kriminalno, sa naše i tačke gledišta putnika.
Potpuno ih je briga za putnike, kao da su u pitanju krompiri.

Sloba je napisao:Inače, zaista je sramota da se šalje ovo na more i još sa toliko sedišta. Sve pohvale za mini reportažu, doduše! :)


Velika stručnost rukovodstva je dovela do toga da se Trendliner šalje na more.
Hvala! :)
Korisnikov avatar
Igor
Član
 
Postovi: 1119
Pridružio se: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Djolesanos3134 » Sre Avg 10, 2016 5:15 pm

Reportaza mi se svidela, zato sto si time ukazao na propuste u radu vozaca,a i stanju samog vozila. Oni su mogli i Cobru gb #089 da spreme za Bar :mrgreen: :? :twisted:
Sve u svemu losa politika u JP, sta je falilo da ide MB Tourismo,vozilo udobno,komforno i kao novo, stvarno mi se ovo ne svidja...
Djolesanos3134
Član
 
Postovi: 558
Pridružio se: Uto Maj 03, 2016 9:25 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Igor » Sre Avg 10, 2016 5:24 pm

Hvala! :)
I pored dva Axiala 70, Axiala 50, Marbusa Vive TH, pa i Intoura, idu Trendlineri.
Izuzetno loša politika.
Korisnikov avatar
Igor
Član
 
Postovi: 1119
Pridružio se: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Djolesanos3134 » Sre Avg 10, 2016 5:44 pm

Meni je to mnogo glupo, kao kada bi Palancani poslali 8108 za CG, isto tako, mada je Osmica dosta bolja nego trend.. :D. Tamovi rade slobodne voznje po inostranstvu, sta fali da jednom ode Sanos 315 za BG, da bi oslobodili neki turisticki bus za More...
Djolesanos3134
Član
 
Postovi: 558
Pridružio se: Uto Maj 03, 2016 9:25 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod MILE » Sre Avg 10, 2016 5:46 pm

Sloba je napisao:Isti je to autobus, Mile, samo je mala razlika u eksterijeru i opremi od prevoznika do prevoznika.
Da, znam to, vozio sam se i u jednom i u drugom modelu, u Trendlineru sam se ukočio za sat vremena vožnje dok se Regio mnogo bolje ponašao na nešto dužem putovanju.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Igor » Sre Avg 10, 2016 5:53 pm

Djolesanos3134 je napisao:Meni je to mnogo glupo, kao kada bi Palancani poslali 8108 za CG, isto tako, mada je Osmica dosta bolja nego trend.. :D. Tamovi rade slobodne voznje po inostranstvu, sta fali da jednom ode Sanos 315 za BG, da bi oslobodili neki turisticki bus za More...


Ne bih upoređivao baš tog SORa sa Trendlinerom, jer SOR ima znatno niža, neoboriva sedišta.
Verujem da ima slobodnih turističkih autobusa, jer je konkretno baš veče kada sam krenuo Tourismo bio u garaži.
TAM/ Marbus Vive TLL je ove godine radio par puta liniju za Bar.

MILE je napisao:Da, znam to, vozio sam se i u jednom i u drugom modelu, u Trendlineru sam se ukočio za sat vremena vožnje dok se Regio mnogo bolje ponašao na nešto dužem putovanju.


Možda je jedina "prednost" ovom Trendlineru bila mogućnost obaranja sedišta.
Korisnikov avatar
Igor
Član
 
Postovi: 1119
Pridružio se: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod sstrale » Čet Avg 11, 2016 11:35 pm

2012/2013 su slali onaj noviji sanos s415 sa daf motorom za CG,isao sam nekoliko puta do dole tada...Taj sanos je po mom misljenju jako dobro vozilo,cak i bolje od axiala da ne pricam za neoplan...Ja ne znam da li je i dalje kod njih,dugo ga nisam gledao
sstrale
Član
 
Postovi: 169
Pridružio se: Sre Nov 14, 2012 5:28 pm

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Djolesanos3134 » Čet Avg 11, 2016 11:47 pm

Naravno da je i dalje kod njih, nosi garazni broj 085. Video sam ga skoro na liniji S.Palanka-Velika Plana... :D
Djolesanos3134
Član
 
Postovi: 558
Pridružio se: Uto Maj 03, 2016 9:25 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Igor » Pet Avg 12, 2016 12:37 am

Mada se ne može pohvaliti nekim idealnim stanjem...
Korisnikov avatar
Igor
Član
 
Postovi: 1119
Pridružio se: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Djolesanos3134 » Pet Avg 12, 2016 1:06 am

Pa u solidnom je stanju, opet nije bas ni los,a nije ni savrsen, treba jos malo sminke....
Djolesanos3134
Član
 
Postovi: 558
Pridružio se: Uto Maj 03, 2016 9:25 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz centralne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju