Logo

Jugoprevoz, Velika Plana

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz centralne Srbije.

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod MILE » Sub Avg 22, 2015 7:20 pm

Ova svinjarija je bez komentara......
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Sponzor

 

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Aleksandar97 » Sub Avg 22, 2015 8:09 pm

Igor je napisao:
Aleksandar97 je napisao:Odlična repotraža, kod mene se vide sve fotografije. :D Šta su uradili tom volanu, kad je lepljen nekom trakom? Jako malo ima prostora za noge, kako tu sede visoki ljudi? :D I da li još uvek prodaju Trendlinere? :D


Hvala! :-)
I ja sam u početku mislio da je lepljen, ali je to zapravo neka plastična imitacija kamena.
Ja sam sa svojih 185cm jedva izdržao. Noge su mi ili morale biti raširene ili skroz skupljene i ukrenute u jednu stranu.
Mislim da ih još uvek prodaju.

Pomislio sam zbog ovoga da je lepljen nečime.
Image
Neće prodati ta 2 Trendlinera nikad, traže 80.000 eura za oba. Koliko je prešao ovaj?
Korisnikov avatar
Aleksandar97
Član
 
Postovi: 1129
Pridružio se: Sub Mar 07, 2015 9:59 pm

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Igor » Sub Avg 22, 2015 9:19 pm

Ne znam tačno, ali preko 500.000 sigurno. Ja mislim da je to cena po komadu?
Korisnikov avatar
Igor
Član
 
Postovi: 1119
Pridružio se: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Fipi 494 » Ned Avg 23, 2015 12:53 am

Politika firme ni meni nece biti jasna, vidjam ih sa Lastine stanice imaju neke polaske, i na te linije uobicajno idu Berkhofi i Tourismo.

Logicnije je da prigradski autobus ide na liniju od 90-100 kilometara, a turisticki bus tamo gde mu je mesto. Ako bese oni voze sa Bozurom i idu svaki drugi dan, onda je logicnije da im Berkhof Axial 70 bude redovan na liniji, opet koliko god on bio krut, bolje on da bude tu i zbog veceg broja bunkera za prtljag, a i zbog udobnosti (Meni licno je bolje i sa njime da putujem, nego sa prigardskim autobusem).

Cuo sam kada su u jednom Lastinom autobusu pricali jedna zena iz ove firme i vozac autobusa da njima fale autobusi i za lokal a i za turizam, ali ostaje nam samo da se nadamo da ce biti nesto uskoro :D
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Aleksandar97 » Ned Avg 23, 2015 1:37 pm

Igor je napisao:Ne znam tačno, ali preko 500.000 sigurno. Ja mislim da je to cena po komadu?

Evo linka, na slikama se vide dva autobusa, pogledaj tablice. Raspitaj se ti, možda je to cena po komadu.
http://www.polovniautomobili.com/autobu ... dliner-p23
Korisnikov avatar
Aleksandar97
Član
 
Postovi: 1129
Pridružio se: Sub Mar 07, 2015 9:59 pm

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Nemke92 » Pon Avg 24, 2015 6:33 pm

Igore, svaka čast za reportažu :) ova sedišta su ista kao u Fudeksovom MAN-u sa kojim sam ja imao takvo iskustvo kakvo sam imao... međutim, u poređenju sa ovom katastrofom Fudeks je odradio vrhunski posao bar što se prostora za noge i klimatizacije u busu tiče.

Ovo je stvarno strašno, i iskreno bih voleo da se ospe broj putnika dogodine pa da vide šta se desi kada ti je prioritet da napuniš autobus po svaku cenu... Pošto vidim da vam je svima omiljeni deo mog komentara čokoladica, opet ću morati da pokušam da objasnim da sam izostajanje iste kao minus u povratku stavio samo iz razloga što sam je stavio kao plus u odlasku... bez očekivanja da mi neko titra ceo put i služi me svime što poželim, kako su neki shvatili...

Ako već dolaziš dogodine u Bg na liniju za CG, Lukana ti je najbolji izbor koliko ja vidim... da sam znao za njih nikada ni jednu drugu opciju ne bih razmatrao... :)
Korisnikov avatar
Nemke92
Član
 
Postovi: 599
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 2:12 am
Lokacija: Beograd

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod PEX » Pon Avg 24, 2015 8:58 pm

Ova sedista su prigradska, nisu kao u Manu LC.
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Igor » Pon Avg 24, 2015 10:50 pm

Hvala. Ništa lično za čokoladicu, stvarno nisam znao da uopšte postoji takva usluga kod nas na linijama, pa sam zbog toga naveo. Lukana jeste odlična, ali je njihov polazak ove sezone bio ujutru ( čini mi se u 8:05 ), a to mi ne bi odgovaralo. S tim što Fudeks ide do Sutomora, a ja idem do Bara/Šušnja, pa bi mi Lukana više odgovarala, ali za Fudeks plus zbog polaska. Videću kakve će stvari biti sledeće godine, ne idem ispod Sutomora ići ću Fudeksom, a ako budem ponovo išao u Šušanj (što je mala verovatnoća) ići ću Lukanom, pod uslovom da je večernji polazak.
Korisnikov avatar
Igor
Član
 
Postovi: 1119
Pridružio se: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Fipi 494 » Uto Avg 25, 2015 12:57 am

Za Lukanu znam da ima u 16:00 iz Beograda.

Sedista su prigradska ali vozio sam se u STUPovom Neoplanu(samo je ovaj troosovinac) pa valjda zato sto mi je prijatna atmosfera bila, mogao sam i da odremam do Alibunara negde, meni se svidja autobus, i poznanik jedan moj iz STUP-a je zadovoljan ovim busem kao vozac ;)

Da se ja pitam isao bi Fudeksom, pricajte za njih sta hocete ali kad za njih kupujem kartu znam da su kvalitet voznog parka i odrzavanje na visokom nivou i 95% osoblja je sasvim normalno i ljubazno. Jedno iskustvo sa njima mi je bilo lose samo zbog discipline jednog vozaca, dok sam drugi put na slobodnoj voznji bio i vise nego zadovoljan.
Kada budem dosao u situaciju da putujem za Crnu Goru, prvi ce biti Fudeks, koliko god i bio skuplji od Bozura i konkurencije, necu lupati glavu u cemu cu se voziti, najgore od njih sto mogu da dobijem za Crnu Goru je Cityliner dvoosovinac. Ne u smislu najgori, nego eto najstarije vozilo koje je odradilo svoje pa vozi za Kladovo uglavnom.

Pozdravljam sve koji bi radije putovali Lastom i Berkhofom za Crnu Goru a ne sa Setrama i Neoplanima ;)
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Nemke92 » Uto Avg 25, 2015 1:30 am

PEX, ova sedišta se od onih u većini vaših LC koliko ja vidim razlikuju samo po boji i po tome što nemaju stočiće... oblik je identičan... ne znam doduše da li se obaraju, ali ako se obaraju, to je to... ;)

Igore, meni bi čak i više odgovaralo da se polazi ujutru kad pričamo o Lukani, ali što kaže Fipi, oni su iz Bga kretali u 16h, što je stvarno mnogo loš termin jer stižeš u sred noći, kad niko normalan neće da te pusti u apartman :lol: Jugoprevoz sa ovom brukom sa prigradskim busevima na putu od 500km treba zaobići u širokom luku :shock:

Fipi, pozdrav i za tebe u nadi da će ti na liniju doći Setra ili Neoplan dogodine :wink: ja sam se nedavno vozio u Neltovom Lion's Regio i sedišta su mu bila odlična... jako udobna i prijatna vožnja... veruj mi, ne bih sve ono pisao i gubio svoje i tuđe vreme da u njihovim LC sedišta nisu ladno neudobnija od prigradskih sedišta u LR-u... Kad bih znao da bi mi naišao Berkhof sa kožnim sedištima išao bih bez razmišljanja Lastom, čak sam i planirao da idem Lastom ove godine dok nisam dobio sugestiju od poznanika da idem Fudeksom... :wink: Ovako ću se ubuduće držati aviona ili firmi sa standardnim voznim parkom, a to je ovde samo Lukana za sada :D

Inače, nemoj da misliš da se ne sećamo da si ti prvi osuo paljbu po Fudeksu pre koju godinu zato što ti nije došla Setra na putu iz Pariza... :P pa bih tek voleo da vidim šta bi bilo da si ti bio na mom mestu sa onim LC letos... :wink:

Elem, odosmo u off... :oops:
Korisnikov avatar
Nemke92
Član
 
Postovi: 599
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 2:12 am
Lokacija: Beograd

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Igor » Uto Avg 25, 2015 9:46 am

Sedišta se obaraju u oba Trendlinera.
Lukana ima polazak u 16h za HN, ali ne ide do Bara, ovaj za Bar/Ulcinj je u 8:05 i održava se svakog drugog dana.
Korisnikov avatar
Igor
Član
 
Postovi: 1119
Pridružio se: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Nemke92 » Uto Avg 25, 2015 10:14 am

Dobro je pa se bar sedišta obaraju... Aaa, nisam znao za taj drugi polazak, hvala :) meni bi taj čak i odgovarao, ali retko kad odem u tom pravcu...
Korisnikov avatar
Nemke92
Član
 
Postovi: 599
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 2:12 am
Lokacija: Beograd

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Marko » Pon Sep 14, 2015 4:12 pm

Image
Žalosno je što današnja deca misle da je Mocart bio vlasnik kladionica, a ne da je prodavao čoko kugle

# Vratite Risa u Vojnu akademiju
Marko
Član
 
Postovi: 12129
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 10:54 pm
Lokacija: Nakon uništenja zvezde smrti planeta Endor

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod Igor » Ned Nov 22, 2015 1:47 am

Trendliner - i su i dalje na prodaju :wink:
Poslednji put menjao Igor dana Pet Jun 10, 2016 2:20 pm, izmenjena samo jedanput
Korisnikov avatar
Igor
Član
 
Postovi: 1119
Pridružio se: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Jugoprevoz, Velika Plana

Postod mbus2 » Pon Nov 23, 2015 8:36 am

Sta bi sa pricom da ce Jugoprevoz voziti u Uzicu, polaske u lokalnom prevozu? Navodno su dobili taj posao na nekom tenderu. Da li su startovali?
mbus2
Član
 
Postovi: 49
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 3:48 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz centralne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju