Logo

Nikolić Prevoz, Negotin

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz centralne Srbije.

Postod Nele Nibus » Uto Okt 12, 2010 1:37 pm

milos265 je napisao:
Aleks_BGD je napisao:
milos265 je napisao:I ovaj celavi i estradna umetnica su blagi uzas u tihoj noci! Prava anti-reklama :twisted:

Nemoj Tinu da mi diras.Tina je super osoba,upoznali smo se prosle godine u jednom lokalu u Negotinu,a to sto je celavi ljakse to je drugo...

Brate ostavljam ti je i to na bezbednoj udaljenosti! :lol: Ja bih jedino ovde dirao ovog NEOPLAN-a!

Pesma je blaze receno uzas, mozda i bolje sto nista ne razumem a i spot je amaterski.
Upotreba mojih fotografija na news portalima, facebook-u i štampi nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti!

Image
Nibus 400.31 generacija 2007. Ko 397 ex 561
Korisnikov avatar
Nele Nibus
Student saobraćaja

Pridružio se: Ned Nov 15, 2009 2:26 am

Sponzor

Postod NebojsaNis » Uto Okt 12, 2010 1:45 pm

Nenad_KM je napisao:
milos265 je napisao:
Aleks_BGD je napisao:
milos265 je napisao:I ovaj celavi i estradna umetnica su blagi uzas u tihoj noci! Prava anti-reklama :twisted:

Nemoj Tinu da mi diras.Tina je super osoba,upoznali smo se prosle godine u jednom lokalu u Negotinu,a to sto je celavi ljakse to je drugo...

Brate ostavljam ti je i to na bezbednoj udaljenosti! :lol: Ja bih jedino ovde dirao ovog NEOPLAN-a!

Pesma je blaze receno uzas, mozda i bolje sto nista ne razumem a i spot je amaterski.

Sta drugo da reknem neg da je katastrofa i ono kao uzeli belicu i napisali TINA 100 para, ili poljubac sta im to znaci ko zna :?
NebojsaNis
Član

Pridružio se: Sre Dec 23, 2009 1:11 am

Postod Aleks_BGD » Ned Dec 12, 2010 1:58 pm

Image

izvor:bhbus
Aleks_BGD
Profesionalni vozač

Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm

Postod Aleks_BGD » Čet Feb 10, 2011 3:09 pm

Nikolic pravi konkurenciju Top Turistu,Fudeksu i Una Kopu,pogedajte:
http://www.pks.rs/Portals/0/privredaSrb ... inovac.PDF
Aleks_BGD
Profesionalni vozač

Postod Nibus-ja » Čet Feb 10, 2011 10:11 pm

Aleks_BGD je napisao:Nikolic pravi konkurenciju Top Turistu,Fudeksu i Una Kopu,pogedajte:
http://www.pks.rs/Portals/0/privredaSrb ... inovac.PDF

Ako usvoje onda ce im biti konkurencija :wink:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član

Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm

Postod negas » Pet Feb 11, 2011 4:22 am

To mu je jedino vreme gde je mogo da se gurne zbog tih zastitnih vremena, ali nema Zajecar, tesko ce ovo da ide...tesko...kog da vozi...
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master

Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod fimatotravel » Pet Feb 11, 2011 11:17 am

Slažem se sa tobom negas,bar da je dodao autokomandu nego nije ni to.Teško će to funkcionisati ako prođe :wink:
fimatotravel
Član

Pridružio se: Sre Feb 02, 2011 9:53 pm

Postod Nibus-ja » Pet Feb 11, 2011 4:04 pm

negas je napisao:To mu je jedino vreme gde je mogo da se gurne zbog tih zastitnih vremena, ali nema Zajecar, tesko ce ovo da ide...tesko...kog da vozi...

fimatotravel je napisao:Slažem se sa tobom negas,bar da je dodao autokomandu nego nije ni to.Teško će to funkcionisati ako prođe :wink:

Videcemo ako se postavi cenom lako ce da putnici predju kod njega jer je juzni i istocni deo srbije u mnogo teskom finansijskom polozaju tako da videcemo :cry: ja svima zelim uspeh i puna vozila
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član

Postod negas » Pet Feb 11, 2011 11:37 pm

Nibus-ja je napisao:
negas je napisao:To mu je jedino vreme gde je mogo da se gurne zbog tih zastitnih vremena, ali nema Zajecar, tesko ce ovo da ide...tesko...kog da vozi...

fimatotravel je napisao:Slažem se sa tobom negas,bar da je dodao autokomandu nego nije ni to.Teško će to funkcionisati ako prođe :wink:

Videcemo ako se postavi cenom lako ce da putnici predju kod njega jer je juzni i istocni deo srbije u mnogo teskom finansijskom polozaju tako da videcemo :cry: ja svima zelim uspeh i puna vozila

Svako ko voli buseve, voli da su busevi puni...ali danas je tuzna prica...cena moze da se smanji, ali smanji ce i drugi, gubice svi (sem putnika jedno vreme), i onda ce opet jedan da odustane i nista!
negas

Postod Jovan » Sub Feb 12, 2011 9:33 am

negas je napisao:
Nibus-ja je napisao:

Svako ko voli buseve, voli da su busevi puni...ali danas je tuzna prica...cena moze da se smanji, ali smanji ce i drugi, gubice svi (sem putnika jedno vreme), i onda ce opet jedan da odustane i nista!

Pravimo off, ali ovo je zanimljiva tema... Ne znam kako se krecu cijene karata u Srbiji, ali ovde u BiH su takve cijene, da se meni samom vise isplati voziti autom, tj manje cu goriva potrositi nego da platim kartu u oba pravca. A autobusi osim praznika i vikenda nemaju nista putnika, pa ne znam kako neko ne proba da "prepolovi" cijene i napuni autobus??? Jer da je jeftinije vise bi svijeta putovalo, drugo i ovi sto idu autom mozda bi presli na bus, jer bi bilo jeftinije, a i auto se cuva, itd....
Korisnikov avatar
Jovan
Član

Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm

Postod Nibus-ja » Sub Feb 12, 2011 10:37 am

Jovan je napisao:
negas je napisao:
Nibus-ja je napisao:

Pravimo off, ali ovo je zanimljiva tema... Ne znam kako se krecu cijene karata u Srbiji, ali ovde u BiH su takve cijene, da se meni samom vise isplati voziti autom, tj manje cu goriva potrositi nego da platim kartu u oba pravca. A autobusi osim praznika i vikenda nemaju nista putnika, pa ne znam kako neko ne proba da "prepolovi" cijene i napuni autobus??? Jer da je jeftinije vise bi svijeta putovalo, drugo i ovi sto idu autom mozda bi presli na bus, jer bi bilo jeftinije, a i auto se cuva, itd....

slicno je i kod nas,da znas da se sve vise isplati autom
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član

Postod negas » Ned Feb 13, 2011 2:11 am

Joco da ne idemo u off i ovde isto, skoro jeftinije autom, kad idu dve ili vise osoba, auto je dzabe...ebiga...
negas

Postod Nele Nibus » Ned Feb 13, 2011 2:25 am

negas je napisao:Joco da ne idemo u off i ovde isto, skoro jeftinije autom, kad idu dve ili vise osoba, auto je dzabe...ebiga...

Ali zato sam da putujes vise ti se isplati busom na dalje relacije jer je gorivo sisanje, kad ide npr porodica tad je ok kolima...
Upotreba mojih fotografija na news portalima, facebook-u i štampi nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti!

Image
Nibus 400.31 generacija 2007. Ko 397 ex 561
Korisnikov avatar
Nele Nibus
Student saobraćaja

Pridružio se: Ned Nov 15, 2009 2:26 am

Postod Nibus-ja » Ned Feb 13, 2011 6:32 pm

Nenad_KM je napisao:
negas je napisao:Joco da ne idemo u off i ovde isto, skoro jeftinije autom, kad idu dve ili vise osoba, auto je dzabe...ebiga...

Ali zato sam da putujes vise ti se isplati busom na dalje relacije jer je gorivo sisanje, kad ide npr porodica tad je ok kolima...

zavisi ako ti je auto na benzin onda se ne isplati ali plin i dizel se isplate(naravno ako ne koristis auto-put zbog putarine) :mrgreen:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član

Postod Aleks_BGD » Pet Mar 18, 2011 9:52 pm

Nikolic dobio polazak iz Negotina za BG i obrnuto,sto znaci da ce mo uskoro pohvatati ostatak voznog parka.. :wink:
Aleks_BGD
Profesionalni vozač

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz centralne Srbije