Logo

KAVIM Autoprevoz, Čačak

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz centralne Srbije.

Re: KAVIM Autoprevoz, Čačak

Postod branik » Sub Feb 14, 2015 9:39 pm

Kad je lose stanje u firmi, pogorsaju se i medjuljudski odnosi, ljudi nisu skoncentrisani pa ni udesi nisu retkost. To je bilo kod njega u kombinaciji sa navikavanjem na letece berkofe. A ni AP sad ne cvetaju ruze.
branik
Profesionalni vozač
 
Postovi: 6664
Pridružio se: Čet Jul 26, 2012 3:51 pm
Lokacija: Uzice

Re: KAVIM Autoprevoz, Čačak

Sponzor

 

Re: KAVIM Autoprevoz, Čačak

Postod vlade » Ned Feb 22, 2015 8:25 pm

Image
Image
Image
Image
G.Br.552 linija Sjenica-Beograd polazak u 14.00 iz Sjenice,a u 16.oo iz Ivanjice
PEGAZ_IC Vlade
vlade
Član
 
Postovi: 671
Pridružio se: Sre Feb 13, 2013 8:07 pm

Re: KAVIM Autoprevoz, Čačak

Postod vlade » Ned Feb 22, 2015 8:46 pm

Slikano u pokretu,izvinjavam se na kval.slike.Mercedes O404 nema g.br. nekoliko puta farban,unutra katastrofa,saobraca na liniji Ic-Kg,uhvacen juce sa tablom "slobodna voznja"
Image
Image
Koliko ja pratim,ovaj autobus se opere jednom u 20 dana,jedna simpaticna bakica pokupi papirice u njemu,ocisti malo pod i to je to sto se tice odrzavanja iznutra.Pokusacu da napravim par fotki unutrasnjosti ovog vozila,da vidite kablove koji vise i za jedan od njih zakacena sijalica za osvetljenje unutar busa,izmedju treceg i cetvrtog reda sedista cini mi se.Sijalica je mala,rekao bih od nekog fara,kada ona pregori,sledeca je neka od 100 ili 150v sto se stavlja kod pilica!
PEGAZ_IC Vlade
vlade
Član
 
Postovi: 671
Pridružio se: Sre Feb 13, 2013 8:07 pm

Re: KAVIM Autoprevoz, Čačak

Postod Se7en » Ned Feb 22, 2015 9:07 pm

Ima broj, to je #532. U neke O404 su stavljene sijalice iz rashodovanih Sanosa S415, jer su fabričke koje se nalaze iznad sedišta putnici polomili i počupali. A za pojedince koji cepaju i pale zavese (na onim vozilima koje su iste opstale), seku i lome sedišta i ovakav bus je mnogo!

Ovako to izgleda sada iznad sedišta, a i nazire se Sanosovo svetlo u donjem uglu, desno od mog potpisa.

Image
Image
Korisnikov avatar
Se7en
Član
 
Postovi: 2002
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 10:41 am
Lokacija: Čačak

Re: KAVIM Autoprevoz, Čačak

Postod branik » Ned Feb 22, 2015 10:09 pm

Danas sam nesto posle 12 isao iza jednog konekta od ljubickog kruzng toka do onog na magistrali ispred konjevica. Izmedju stanica ga je navlacio skoro od 90. Ide za sve pare.
branik
Profesionalni vozač
 
Postovi: 6664
Pridružio se: Čet Jul 26, 2012 3:51 pm
Lokacija: Uzice

Re: KAVIM Autoprevoz, Čačak

Postod vlade » Ned Feb 22, 2015 10:47 pm

Se7en tako je nekada izgledalo,a pokazacu ti kako sada izgleda.Gde si ti video da je gbr.532,nemam pojma na njemu nema nikakva oznaka!
PEGAZ_IC Vlade
vlade
Član
 
Postovi: 671
Pridružio se: Sre Feb 13, 2013 8:07 pm

Re: KAVIM Autoprevoz, Čačak

Postod Autoprevoz GM » Ned Feb 22, 2015 11:27 pm

Vlade, a nisi prokomentarisao Gagin konekto bez branika? I krivo mi je sto nisam slikao takodje Gagin beli travego koji vec 8 dana ide bez oplate oko pratece osovine. A ovo pisem zato sto nigde nije idealno... Ali se ti samo Autoprevoza uhvatio... :wink:
Autoprevoz GM
Član
 
Postovi: 807
Pridružio se: Pon Sep 12, 2011 10:10 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

Re: KAVIM Autoprevoz, Čačak

Postod sremacns » Pon Feb 23, 2015 8:47 am

prevoznik : Autoprevoz Čačak
vozilo : Mercedes Tourismo
linija : Subotica - Čačak
lokacija : Novi Sad
datum : 22.02.2015.
foto : Kremer Damir
Image
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: KAVIM Autoprevoz, Čačak

Postod vlade » Pon Feb 23, 2015 9:39 am

Autoprevoz GM je napisao:Vlade, a nisi prokomentarisao Gagin konekto bez branika? I krivo mi je sto nisam slikao takodje Gagin beli travego koji vec 8 dana ide bez oplate oko pratece osovine. A ovo pisem zato sto nigde nije idealno... Ali se ti samo Autoprevoza uhvatio... :wink:

Kod njih brate nista ne valja.Ja sam komentarisao bus sa druge slike 404,koju treba odmah iskljuciti iz saobracaja,a slikama cu ti to dokumentovati.Ako mislis da nadjes posao kod njih ,oni ovo ne citaju,jer da citaju nesto bi sigurno naucili od ovoliko ljudi koji su ovde prisutni.Ma,pusti zadrugu,sta se desava sa istoimenim prevoznikom iz tvog grada?
PEGAZ_IC Vlade
vlade
Član
 
Postovi: 671
Pridružio se: Sre Feb 13, 2013 8:07 pm

Re: KAVIM Autoprevoz, Čačak

Postod Fipi 494 » Pon Feb 23, 2015 12:02 pm

Njegov prevoznik je trebao prvog januara da ode u zaborav koliko se ja secam, u subotu ujtru je otisao Sprinter oko 10 sati ujtru sa svega 3 putnika. Opet, bolje neka rade ako mogu, drze se oni jos, sto se tice isplate radnicima nisam upucen kakvo je stanje ali opet bolje ljudi da rade dok ih neko od konkurencije ne najuri. Imaju 3 linije za Beograd, Cacak im je uzeo Autoprevoz, a za Kragujevac nisam upucen da li ga i dalje voze, dok im je lokal ceo preuzeo Konvoj...
Autoprevoz GM mogao bi nekad ako budes imao vremena da slikas Konvojeve autobuse i da otvoris temu za njih :)
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: KAVIM Autoprevoz, Čačak

Postod nikola138 » Pon Feb 23, 2015 4:50 pm

CA-030-MA
Image
Image
Image
Image
Nove metode tapaciranja sedista i manjak delova.
Image

PEGAZ_IC Nikola
Korisnikov avatar
nikola138
Član
 
Postovi: 393
Pridružio se: Uto Dec 11, 2012 9:17 pm
Lokacija: Ivanjica

Re: KAVIM Autoprevoz, Čačak

Postod Se7en » Pon Feb 23, 2015 6:03 pm

Vlade, nema obeleženo na karoseriji, ali znam po tablicama da je #532. Ona slika je iz #531, tako sada izgleda sa iščupanim svetlima iznad sedišta. A kao što vidiš, ni noviji autobusi nisu pošteđeni vandalizma, pa ti posle kupuj novo, kad ovi što uništavaju i nisu nizašta bolje od S115 sa drvenim sedištima. Ovamo se žale da se voze u kantama, a kad dođe nešto novije, što bolje se potrude da i to upropaste. :roll:
Image
Korisnikov avatar
Se7en
Član
 
Postovi: 2002
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 10:41 am
Lokacija: Čačak

Re: KAVIM Autoprevoz, Čačak

Postod nikola138 » Pon Feb 23, 2015 7:55 pm

Za taj vandalizam se slazem u potpunosti.
Image

PEGAZ_IC Nikola
Korisnikov avatar
nikola138
Član
 
Postovi: 393
Pridružio se: Uto Dec 11, 2012 9:17 pm
Lokacija: Ivanjica

Re: KAVIM Autoprevoz, Čačak

Postod vlade » Pon Feb 23, 2015 8:29 pm

Ovaj vandalizam je prisutan vise na lokalnim linijama,nego na nekim dugim.Na dugim linijama ljudi su usresredjeni na putovanje koje je dugo i nalaze sebi neku zanimaciju.Ovo se desava ne nekoj liniji gde ovaj bus uskace umesto nekog Sanosa,Ikarbusa itd.To su djaci koji su nemilosrdni i visak energije trose na unistavanje vozila.Tu su po meni opet krivi nepismeni dispeceri,koji gledaju samo da se odradi posao.Ovaj Merkavim nije vozilo za liniju Cacak_Miokovci u 13.00 kada djaci idu kucama.
PEGAZ_IC Vlade
vlade
Član
 
Postovi: 671
Pridružio se: Sre Feb 13, 2013 8:07 pm

Re: KAVIM Autoprevoz, Čačak

Postod Marko » Sre Feb 25, 2015 4:09 pm

Image
Žalosno je što današnja deca misle da je Mocart bio vlasnik kladionica, a ne da je prodavao čoko kugle

# Vratite Risa u Vojnu akademiju
Marko
Član
 
Postovi: 12129
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 10:54 pm
Lokacija: Nakon uništenja zvezde smrti planeta Endor

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz centralne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju

cron