Logo

KAVIM Autoprevoz, Čačak

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz centralne Srbije.

Postod Stefan Bgd » Sre Apr 23, 2008 11:45 pm

Ja ne mogu da se setim,pa da mi sad... :o
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Sponzor

 

Postod Kassbohrer » Čet Apr 24, 2008 2:33 am

negas je napisao:Kassbohrer, svaka cast, dobro si ih uslikao! Dobre su slike i Stefana bg i ik-404!
A bilo bi dobro ako skidate sa nekog drugog sajta da postavite link, ili adresu, da pogledamo i mi i te sajtove!

Ove sam ja slikao, posto cesto putujem sa Autoprevozom pa kad prave pauzu, okinem par slika ako je dnevna linija, mada cesce putujem po noci ali mi blic na telefonu nema bas neki domet :( Danas je Trebinje - Subotica isao sanos S315, htio sam da ga slikam da vidite kakav su raspad poslali na liniju od 700 km, ali mi je crkla baterija :(
Kassbohrer
Član
 
Postovi: 2532
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 12:20 am
Lokacija: Bileća

Postod negas » Čet Apr 24, 2008 3:57 pm

Kassbohrer je napisao:
negas je napisao:Kassbohrer, svaka cast, dobro si ih uslikao! Dobre su slike i Stefana bg i ik-404!
A bilo bi dobro ako skidate sa nekog drugog sajta da postavite link, ili adresu, da pogledamo i mi i te sajtove!

Ove sam ja slikao, posto cesto putujem sa Autoprevozom pa kad prave pauzu, okinem par slika ako je dnevna linija, mada cesce putujem po noci ali mi blic na telefonu nema bas neki domet :( Danas je Trebinje - Subotica isao sanos S315, htio sam da ga slikam da vidite kakav su raspad poslali na liniju od 700 km, ali mi je crkla baterija :(


Ma ne kassbohrer znam da si ti slikao!!! To se lako vidi! Al zato kazem kad neko skine, ako moze nek stavi i link!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod ik404 » Pet Apr 25, 2008 8:22 pm

Kassbohrer je napisao:
negas je napisao:Kassbohrer, svaka cast, dobro si ih uslikao! Dobre su slike i Stefana bg i ik-404!
A bilo bi dobro ako skidate sa nekog drugog sajta da postavite link, ili adresu, da pogledamo i mi i te sajtove!

Ove sam ja slikao, posto cesto putujem sa Autoprevozom pa kad prave pauzu, okinem par slika ako je dnevna linija, mada cesce putujem po noci ali mi blic na telefonu nema bas neki domet :( Danas je Trebinje - Subotica isao sanos S315, htio sam da ga slikam da vidite kakav su raspad poslali na liniju od 700 km, ali mi je crkla baterija :(


Steta sto nisi mogao da slikas, cisto zbog poredjenja, jer pamtim par Autoprevozovih S315, od pre 5-6 godina u perfektnom, originalnom stanju. Takodje je i Litas imao vise njih, super sredjenih sa starom, zelenom kolor-semom.
ik404
Član
 
Postovi: 1061
Pridružio se: Čet Feb 14, 2008 9:41 pm
Lokacija: privremena

Postod Kassbohrer » Sub Apr 26, 2008 12:00 am

ik404 je napisao:
Kassbohrer je napisao:
negas je napisao:Kassbohrer, svaka cast, dobro si ih uslikao! Dobre su slike i Stefana bg i ik-404!
A bilo bi dobro ako skidate sa nekog drugog sajta da postavite link, ili adresu, da pogledamo i mi i te sajtove!

Ove sam ja slikao, posto cesto putujem sa Autoprevozom pa kad prave pauzu, okinem par slika ako je dnevna linija, mada cesce putujem po noci ali mi blic na telefonu nema bas neki domet :( Danas je Trebinje - Subotica isao sanos S315, htio sam da ga slikam da vidite kakav su raspad poslali na liniju od 700 km, ali mi je crkla baterija :(


Steta sto nisi mogao da slikas, cisto zbog poredjenja, jer pamtim par Autoprevozovih S315, od pre 5-6 godina u perfektnom, originalnom stanju. Takodje je i Litas imao vise njih, super sredjenih sa starom, zelenom kolor-semom.

Ti cacanski sanosi o kojima pricas su relativno noviji, i imaju drugaciju kolor semu. Dok nisu dosli Tourismoi oni su bili extra ocuvani, medjutim poslije toga izgleda da vise nisu imali volje da ih nesto mnogo odrzavaju. Prosle jeseni sam se u jednom vozio bio je truo boze sacuvaj. A u tim velikim firmama sve izgleda zavisi od vozaca, jer ima i Tourisma a pogotovo O404 koji su grozno odrzavani i napola su propali, a ima i utegnutih da se sve sjaji.
Te S315 cesto ljeti dolaze kod nas (dolaze i oni stariji i niski) pa cu gledati da ti uslikam bar jednog.
Kassbohrer
Član
 
Postovi: 2532
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 12:20 am
Lokacija: Bileća

Postod Kassbohrer » Sre Apr 30, 2008 11:37 pm

Evo i S315 danas Tb-Su. Slikao sam ga iz kola pa slike i nisu bas neke
Image

Image
Steta sto nemam i tonski zapis da cujete umilni zvuk sanosa bez auspuha koji su sretni putnici slusali narednih dvanaestak sati.
Kassbohrer
Član
 
Postovi: 2532
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 12:20 am
Lokacija: Bileća

Postod sasa-74 » Čet Maj 01, 2008 12:07 am

putnici su oguglali posle 15 min . :wink: Slika je extra ispala kao razglednica ima busa i na haubi auta :roll:
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod negas » Pet Jun 20, 2008 4:28 pm

Image Image Image Image Image

Zanimljivo, svake subote dolaze u Kg ovi Neobus, na relaciji CA-KG, a ovako uglavnom saobracaju s315-ce i niske i visoke i sanosi 415 sa klupama, i nekad ikarbus 104(3)p!

Zagledao sam ove Neobuse, stvarno da nema znaka neobus, pomislio bih, gle Cacani kupili Volvoe za prigrad i grad, sta li ce za medjugrad!

U pocetku mi je bio ruzan, al sad mi je ok, pogotovu napred, parvi volvo, a pozadi me podseca na bove, dal zbog okruglih stopova, ali u sustini bus izvanredan, nema sta! Cekamo vozace da kazu nesto, ovi koji ih voze, pa cu ih pitatii kad budem u prilici!

Inace, dok je bio parkiran, vozac se "igrao" onim dugmicem, i stalno podizao i spustao ceo bus, vertikalno gore-dole, mislim da mu puni i isputa vasduh, koliko sam mogao da primetim!
I to je stvarno ok, bas moze da bude i nizak i visok! Niste nam to rekli novosadjani, il ja nisam procitao :oops: :lol: :wink:
Evo i logoa Kavim-a!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod s215hdh » Pet Jun 20, 2008 10:20 pm

Nisam ni ja znao to moze, dok jednom nismo seli da vozimo, pa je Sloba isto kao i taj sofer imao zarku zelju da se igra sa tim dugmetom :)
s215hdh
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5598
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 5:47 pm
Lokacija: Negde po svetu

Postod Sloba » Pet Jun 20, 2008 10:28 pm

s215hdh je napisao:pa je Sloba isto kao i taj sofer imao zarku zelju da se igra sa tim dugmetom :)

Joj, DULE, bacim li te pod jednu 215HDH! :D
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod s215hdh » Sub Jun 21, 2008 8:21 am

Pa jel nije bilo tako, cika Slobo, ha? :)
s215hdh
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5598
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 5:47 pm
Lokacija: Negde po svetu

Postod Sloba » Sub Jun 21, 2008 8:52 am

Da, pa? :twisted:
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod s215hdh » Sub Jun 21, 2008 1:22 pm

Nista, salimo se malo :) opusteno :)
s215hdh
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5598
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 5:47 pm
Lokacija: Negde po svetu

Postod Sloba » Sub Jun 21, 2008 3:06 pm

A ne, ja se ne šalim, uvek si u pravu! :lol:
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Marko » Sre Jun 25, 2008 12:05 pm

Image Centar Zarkova
Image
Žalosno je što današnja deca misle da je Mocart bio vlasnik kladionica, a ne da je prodavao čoko kugle

# Vratite Risa u Vojnu akademiju
Marko
Član
 
Postovi: 12129
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 10:54 pm
Lokacija: Nakon uništenja zvezde smrti planeta Endor

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz centralne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google Adsense [Bot] i 7 gostiju

cron