Logo

deni

Sekcija za predstavljanje članova.
Pre nego što počnete da pišete na Forumu, Vaša je dužnost da se ovde predstavite! Otvorite novu temu sa nazivom Vašeg korisničkog imena i napišite Vaše ime, koliko godina imate i Vaše zanimanje.

Postod Milanche » Uto Feb 12, 2008 3:05 pm

Nama JGPP predaje prof.dr Snežana Filipović. Njena predavanja ne propuštam. Što se tiče litetature koristimo beleške sa predavanja, prezentacije i naravno knjige.
To su:
-Javni gradski putnički prevoz, Naučna knjiga Beograd;
-Planiranje javnog gradskog putničkog prevoza, Naučna knjiga Beograd;
-Organizacija i tehnologija javnog gradskog putničkog prevoza,Saobraćajni fakultet Beograd,
-Javni gradski putnički prevoz Sistemi i tehnika,prof.Vukan Vučić.
Milanche
Član
 
Postovi: 713
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 2:54 am
Lokacija: Niš

Sponzor

 

Postod deni » Sre Feb 13, 2008 12:08 am

organizacija i tehnologija JGPP je fenomenalna knjiga
Ja imam i neki dodatak.
Kako bih mogao da dojem do ostalih skripti (knjiga)???
p.s. znam ovog lika ali jako slabo,vidjao sam ga na nekim predavanjima,ali retko
koliko vi predmeta imate iz JPPa?

Steta sto ti nepredaje Veselinovic fenomenalan je profesor...
deni
Član
 
Postovi: 293
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 12:19 am
Lokacija: London UK

Postod Milanche » Sre Feb 13, 2008 12:24 am

Ne znaš ti našu Snežu Filipović... Ona je jednom pravi profesor. Veruj mi nisam naleteo na tako divnu ženu od kada sam upisao fakultet!

Pazi, ove ostale knjige ne mogu da se kupe jer ih neme, ali znam da ih ima kod nas u biblioteci. Mogao bi ja to da uzmem da ti kopiram , pa kad budem dolazio u Novi Sad mogu da ti to donesem! Ne bi bio nikakav problem!

Znači znaš Milančeta...
Milanche
Član
 
Postovi: 713
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 2:54 am
Lokacija: Niš

Postod Milanche » Sre Feb 13, 2008 12:26 am

A da...

Iz JGPPa imamo NAŽALOST samo jedan predmet! :( :( :(
Milanche
Član
 
Postovi: 713
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 2:54 am
Lokacija: Niš

Postod deni » Sre Feb 13, 2008 1:21 am

hajde molim te mi kopiraj i donesi,stvarno bih voleo kada bih imao to u svojoj kolekciji.Predpostavio sam da ih nema,takve knjige se brzo razgrabe.Pare ako hoces mogu da ti ih prebacim ranije,posto ce te kopiranje takvih knjiga zaista puno izaci sigurno 1000-2000din
mislim da mi imamo dva predmeta,mada se kod nas nazalost nista nezna do poslednjeg trenutka :D :D

znam ga iz vidjenja,nisam mu znao ime

Kada imas nameru za NS?
deni
Član
 
Postovi: 293
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 12:19 am
Lokacija: London UK

Postod Milanche » Sre Feb 13, 2008 2:11 am

Pazi, ništa još ne znam... Raspitaću se koliko su obimne te knjige, koliko će to da košta, pa kada završim sa tim, dolazim u Novi Sad. Nema veze, za pare nije problem, daćeš mi kada ti budem doneo knjige, skroz opušteno!
Sada je samo problem kada ću ja naći vremena za sve to, ali trudiću se da to bude što pre. Nadam se da ti nije hitno!
Milanche
Član
 
Postovi: 713
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 2:54 am
Lokacija: Niš

Postod deni » Sre Feb 13, 2008 2:37 pm

Nije mi hitno,ali sam ja nestrpljiv... :D :D

ti kad budes dolazio ti se obavezno javi

Kako god tebi odgovara
deni
Član
 
Postovi: 293
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 12:19 am
Lokacija: London UK

Postod s215hdh » Pet Feb 15, 2008 12:45 pm

Ja koristim raspust da ucim na svom bivsem FTNu, pa sam u citaonici skoro svaki dan. A deni, kupio sam knjigu iz tvoje struke, Klinarove SUS motore da se malo produbim u tom sektoru :)
s215hdh
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5598
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 5:47 pm
Lokacija: Negde po svetu

Postod deni » Sub Feb 16, 2008 12:50 am

zeznuo si se jako...
Jako je teska ta knjiga i vise od 70% nece razumeti...
Ako si cesto na FTNu izcimaj me pa cu ti doneti da fotokopiras "Motori SUS " ali su mu autori Antonic mr Zivota i Klinar dr Ivan...
Mnogo je bolja,jednostavnija i slikovitija...
P.S. i ja sam cesto u citaoni,ali kad nije ispitni rok.Kada je ispitni rok nezalazim jer nema nikad mesta posle 8 ujutru,A ja nemogu da ucim ujutru :(
deni
Član
 
Postovi: 293
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 12:19 am
Lokacija: London UK

Postod s215hdh » Pon Feb 18, 2008 2:07 pm

ajde mi posalji mobilni na pp... a nisam ja tako nepotkovan a i imam masinca u kuci da mi sve objasni... ali daj i to da kopiram. pa se i vidimo u citaonici
s215hdh
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5598
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 5:47 pm
Lokacija: Negde po svetu

Postod deni » Uto Feb 19, 2008 1:40 pm

reci mi da li si tu od sledece nedelje,jer ja ove nedelje nemam nikako vremena...

Ova knjiga ti je mnogo laksa za citanje i da shvatis osnovne principe i nesto vise...
deni
Član
 
Postovi: 293
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 12:19 am
Lokacija: London UK

Postod s215hdh » Uto Feb 19, 2008 10:29 pm

ne brini se ti mnogo za moje shvatanje :)
Nisam tu, u nedelju idem, bicu sledeci vikend tu, pa onda od 14.3. opet...
s215hdh
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5598
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 5:47 pm
Lokacija: Negde po svetu

Postod deni » Pet Feb 22, 2008 12:14 am

ok nemoj da se ljutis.nisam podcenio tvoju intaligenciju,nego sam ti toplo preporucio :D :D

Sledeci vikend sam rezervisao da odvojim vreme da se nadjemo,da ti dam knjigu(izfotokopiranu),i da se malo ispricamo
deni
Član
 
Postovi: 293
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 12:19 am
Lokacija: London UK

Re: Deni

Postod deni » Sre Apr 19, 2017 12:30 pm

Skoro je deset godina proslo od mog predstavljanja. Mnogo stvari se promenilo.

Zavrsio sam studije (saobracaj) i master. Tema oba rada mi je bila analiza prigradskog koridora Temerin - Novi Sad. Sa tim sto je master rad bio sa merama za unapredjenje saobracaja na koridoru. I mogu slobodno da kazem da niko ne poznaje bolje od mene saobracaj u Temerinu i taj koridor.

Tokom studija sam bio ukljucen u rad departmana za saobracaj pri FTNu. Ucestvovao sam na mnogim studijama koje su radjene za Novi Sad (NOSTRAM, Uvodjenje tramvaja itd.). Tu sam imao priliku da radim sa JGSP Novi Sad.

Poceo sam da radim za South East Arrivu u UK, ali mi se to nije dopalo, vrlo brzo sam presao da radim za Americku konsultantsku kompaniju AECOM i vec tri godine radim u Londonu. Trenutno sam Konsultant - Saobracajni analiticar (projektovanje, planiranje i modelovanje saobracaja) i radim u timu koji se bavim development planning-om. Posebno me interesuje odrzvi saobracajni sistemi. Radio sam na projektovanju prvog biciklistickog Autoputu na svetu (London), modelovanju saobracaja na prosirenju i izgradnju trece piste na Heathrow aerodromu, dizajnu i modelovanju saobracaja na Olimpijskim igrama u Riju, Sajam Dubaji 2020, Cross Rail i jos preko 40 drugih projekata velikih svetskih projekata.

Ucestvujem u forumu pasivno i interesuje me sta se desava u Srbiji. Jer smatram da mnogo toga moze i treba da se promeni u Srbiji. Uvek sam spreman da svojim iskustvom i znanjem pomognem projektima u Srbiji sto sam i uradio (resavanje problema rasterecenja saobracajaa u centru Temerina, Beograd blok 70, resenje snabedevanja hale Beogradskog sajma itd.).
deni
Član
 
Postovi: 293
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 12:19 am
Lokacija: London UK

Re: Deni

Postod Sloba » Sre Apr 19, 2017 4:43 pm

Bogami, dobre reference! :)

Primetio sam dosta podeljena mišljenja oko treće piste za Heathrow, pogotovo kad je reč o aviokompanijama. Kako se tebi to čini?
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

PrethodniSledeća

Povratak na Članovi, predstavite se!

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju

cron