Logo

Sloba

Sekcija za predstavljanje članova.
Pre nego što počnete da pišete na Forumu, Vaša je dužnost da se ovde predstavite! Otvorite novu temu sa nazivom Vašeg korisničkog imena i napišite Vaše ime, koliko godina imate i Vaše zanimanje.

Re: Sloba

Postod Sloba » Sub Dec 31, 2016 1:01 pm

RADNO I PARADNO
Radnici rade, ali nećemo da ih ometamo!
ImageIkarbus IK-218 by Slobodan Kostic, on Flickr
ImageIkarbus IK-218n by Slobodan Kostic, on Flickr

MAKETA ILI?
Iako postoje posebni objektivi za tilt-shift efekat, isti se može napraviti i u Photoshopu. Potrebno je biti iznad objekta koji se posmatra! ;)
ImageMercedes-Benz Intouro by Slobodan Kostic, on Flickr
ImageVolvo B10M/Neobus by Slobodan Kostic, on Flickr

UZMI SVE ŠTO JE POTREBNO, SPAKUJ SE
I idemo! Od letos u pasošu već imam nekoliko pečata. Iako nisam bio na letovanju, ove godine sam bio u Segedinu, Berlinu, a tu je bilo i iscrpno izveštavanje sa sajma iz Hanovera! :)
ImageScania Citywide LFA by Slobodan Kostic, on Flickr
ImageVolvo 7700 by Slobodan Kostic, on Flickr
Image

Ljudi moji, želim vam sve najbolje u 2017. godini. Neka bude puno uspeha, zdravlja i ljubavi, a sreća ide uz sve to! Oprezno večeras, pa se čujemo dogodine! ;)
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Sloba

Sponzor

 

Re: Sloba

Postod patrik » Ned Jan 08, 2017 5:26 pm

Takodje sve najbolje
Svaka cast tebi i da pocnes raditi kalendare :D
#7501
patrik
Član
 
Postovi: 813
Pridružio se: Sub Jan 19, 2013 8:51 pm
Lokacija: Beoggrad

Re: Sloba

Postod Sloba » Pon Jan 09, 2017 11:03 pm

Hvala Patriče! Razmišljao sam ove godine da napravim, ali sam zbog obaveza kasno krenuo sa pripremom pa sam odustao. :?
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Sloba

Postod Uroš___ » Sub Jan 28, 2017 7:25 pm

Korisnikov avatar
Uroš___
Član
 
Postovi: 766
Pridružio se: Pon Dec 26, 2016 12:15 pm

Re: Sloba

Postod Sloba » Sub Jan 28, 2017 8:47 pm

Haha, tako je! Sad imam duplo više godina. :mrgreen:
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Sloba

Postod Miki Machak » Ned Jan 29, 2017 1:01 am

Dečak biće od tebe šofer :)
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Sloba

Postod Sloba » Ned Jan 29, 2017 1:14 am

Trenutno student računarstva i automatike. Teško. :)
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Sloba

Postod becks89 » Ned Jan 29, 2017 1:34 pm

Kakve veze ima obrazovanje sa zanimanjem? :D
Kod mene u firmi vozač je magistrirao ekonomiju, ali čovek voli vožnju i kaže da mu i nije toliko žao.
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Sloba

Postod Sloba » Ned Jan 29, 2017 3:08 pm

Pa dobro, trenutno se školujem za najtraženiji vid zanimanja, za razliku od ekonomije. Videćemo, ko zna gde će me put naneti. ;)
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Sloba

Postod Miki Machak » Ned Jan 29, 2017 5:10 pm

To se nikad ne zna. čudni su putevi gospodnji :)
Moj brat od strica moje godište dečko kad sam ja počeo u ekspres u kontrolu da radim završavao mašinski u Beogradu, dao sve u roku, a na kraju smo obojica isti dan počeli da radimo u putničkom saobraćaju.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Sloba

Postod Sloba » Sub Feb 04, 2017 11:05 am

Da se malo pohvalim, moja slika Ikarbusa IK-103 je izašla na stranici Explore u okviru mreže Flickr, gde i hostujem svoje slike! :D

Explore je deo te mreže gde urednici biraju najzanimljivije slike okačene u toku dana. Iako najčešće tamo izlaze fotografije pejzaža, arhitekture ili ljudi, urednici su juče bili naklonjeni prevozu, pa su odabrali i moju sliku. Baš sam hepi! :D

Image

Da vidite o čemu pričam, pogledajte na ovom linku Explore: https://www.flickr.com/explore
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Sloba

Postod profa_chb » Sub Feb 04, 2017 5:16 pm

Bravo, gari! :)
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Re: Sloba

Postod Pavle » Sre Jun 14, 2017 7:11 am

Srećan rodjendan!
Pavle
Član
 
Postovi: 599
Pridružio se: Ned Jun 04, 2017 2:34 pm
Lokacija: Beograd

Re: Sloba

Postod Sloba » Sre Jun 14, 2017 12:32 pm

Hvala. :)
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Sloba

Postod Djole Pevcanin » Sre Jun 14, 2017 3:23 pm

Srećan rođendan!
Zabaranjena je upotreba mojih fotografija u bilo koje svrhe bez moje saglasnosti.
Image
Korisnikov avatar
Djole Pevcanin
Član
 
Postovi: 867
Pridružio se: Sre Okt 26, 2016 8:51 pm
Lokacija: Beograd

PrethodniSledeća

Povratak na Članovi, predstavite se!

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju