Logo

Schatz

Sekcija za predstavljanje članova.
Pre nego što počnete da pišete na Forumu, Vaša je dužnost da se ovde predstavite! Otvorite novu temu sa nazivom Vašeg korisničkog imena i napišite Vaše ime, koliko godina imate i Vaše zanimanje.

Schatz

Postod Schatz » Sre Jun 15, 2022 3:05 pm

Pozdrav svima,
moje ime je Edo, živim u Kölnu, inače sam iz Zagreba, a po zanimanju sam softverski arhitekt. U proslosti sam radio sedam godina kao automobilski novinar i znam ponesto o auto-industriji i osobnim automobilima generalno. O autobusima znam puno manje.

Razlog mojeg dolaska ovdje je želja da postavim neka ključna pitanja vezana uz autobuse, s ciljem nabavke odgovarajućeg vozila, koje bih pretvorio u kamper.

Ništa pretjerano, ništa ekstravagantno ali isto tako ništa sklepano... malo truda, logike i dobrog smisla za dizajn, fleksibilnosti i to je to što me zanima. Nemam namjeru za ovaj hobi izdvojiti više nego što bi me koštalo da odem u trgovinu i kupim novi kamper.

Za početak se vrtim oko Neoplan Starlinera iz razloga jer:
    -ima ravan pod
    -ima pretince (ormariće) za prtljagu koji se mogu zatvoriti
    -zivim u nadi da ima modela sa EURO6 motorima :)
    -vec ih ima dovoljno izvozanih, da ga se da nabaviti za razuman iznos

Pitanja imam more, pa ću vam sigurno dosađivati ovdje neko dulje vrijeme :)

Veliki pozdrav svima!
Schatz
Novi član
 
Postovi: 2
Pridružio se: Uto Jun 14, 2022 4:18 pm

Schatz

Sponzor

 

Re: Schatz

Postod d.p » Čet Jun 16, 2022 9:52 pm

Dobrodošao
VDL Berkhof Axial 100
d.p
Član
 
Postovi: 5315
Pridružio se: Uto Apr 03, 2018 5:15 pm

Re: Schatz

Postod Marko INN-NS » Uto Jun 21, 2022 1:48 am

Dobrodosli , nisam vozac ali sa putnicke strane mogu da vam preporucim Mercedes Travego i Setrine HDH modele tu cete sigurno dobiti sto trazite :)
Imaju starlineri sa euro 6 motorima ali bih vam preporucio da bude kupljen negde iz evrope i ne iz turkse , jedina zamerka im je sto znaju cesto da idu kod majstora ali zavisi koliko cete ih voziti naravno
:)
Marko INN-NS
Član
 
Postovi: 1994
Pridružio se: Pet Dec 09, 2016 6:30 pm

Re: Schatz

Postod MILE » Pet Avg 12, 2022 1:24 pm

Dobrodošao.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac


Povratak na Članovi, predstavite se!

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju