Logo

BAZA PODATAKA O AUTOPREVOZNICIMA

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz BiH.

BAZA PODATAKA O AUTOPREVOZNICIMA

Postod cone » Sre Jul 22, 2009 12:59 pm

Nameravamo da napravimo bazu podataka o prevoznicima u regionu koju bi postavili na sajt Autobusi.net.

Nešto slično kao što smo uradili i za adresar proizvođača autobusa u svetu.

Za tako nešto nam treba vaša pomoć.

Treba nam za svakog posebnog prevoznika koji ima svoju temu ovde sledeće stvari:

- Pun naziv preduzeća/prevoznika
- Adresa
- Telefon/fax
- email (ukoliko postoji)
- web adresa (ukoliko postoji i da je važeća)

Ukoliko znate ili imate ove podatke, napišite poruku u toj temi, a urednici će podatke prebaciti u prvu poruku teme.

Na osnovu ovih podataka ćemo napraviti jedinstvenu bazu i postavićemo je na sajt.

Unapred zahvaljujemo!
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

BAZA PODATAKA O AUTOPREVOZNICIMA

Sponzor

 

Postod Jovan » Sre Jul 22, 2009 7:05 pm

Da citiramo ko je poslao podatke :?:
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod cone » Čet Jul 23, 2009 9:41 am

Ne treba ništa da citirate, samo da upišete podatke u prvu poruku. Ako onaj ko ih je dostavio želi da se zna da je zaslužan za to, neka ostane poruka gde ih je upisao.

Na kraju će se u Bazi naglasiti da je članstvo Foruma generalno zaslužno za skupljanje podataka.

:)
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod cone » Čet Jul 23, 2009 9:46 am

Jovan je napisao:Dodao sam podatke za Bregava-Trans, Biss-Tours, Ljaljic Turs, Transturist, Globtours, Kantic, Bakic-Reisen i Cosmos, AP Mostar, I-Livno bus

E, odlično, sad sam video. Stavi molim te samo prefikse +387 umesto 0.
:wink:
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Jovan » Čet Jul 23, 2009 6:20 pm

Mislim da imamo podatke za sve osim za Atinu i Lacan iz Pala. Po mom misljenju ta dva prevoznika i ne zasluzuju odvojene teme, vec bi slike trebalo ubaciti u ostale prevoznike RS :?:
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod kovacnuno » Pet Jul 24, 2009 12:39 am

Lacan možda i ne zaslužuje ali mislim da Atina ima još autobusa ali ako hoćete prebaciću slike u temi OSTALI PREVOZNICI IZ RS
Korisnikov avatar
kovacnuno
Član
 
Postovi: 3587
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:09 pm

Postod Jovan » Pet Jul 24, 2009 10:15 am

kovacnuno je napisao:Lacan možda i ne zaslužuje ali mislim da Atina ima još autobusa ali ako hoćete prebaciću slike u temi OSTALI PREVOZNICI IZ RS


OK :wink: Ja samo kazem predlog, a ti odluci ipak ti vise poznajes te prevoznike.
Po onom sto sam vidio nemaju ni vozni park, ni linije zanimljive. Ali nek ostane onda Atina, a za Lacana odluci sam
I ako mozes nadji podatke :wink:
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod kovacnuno » Sub Jul 25, 2009 11:36 am

Našao sam podatke i za ova dva prevoznika, a odlučio sam da ne brišem još temu za Lacana, nek stoji još neko vrijeme jer ću možda u skorije vrijeme ići na Pale pa ću tad vidjeti da li ima još nešto od autobusa, ako ne bude ništa zanimljivo izbrisaću temu
Korisnikov avatar
kovacnuno
Član
 
Postovi: 3587
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:09 pm

Postod kovacnuno » Sub Jul 25, 2009 11:48 pm

A gdje da pišemo podatke prevoznika koji nemaju svoje teme, imam podatke od nekoliko takvih, hoćemo li pisati u temu za ostale prevoznike ili u ovu temu?
Korisnikov avatar
kovacnuno
Član
 
Postovi: 3587
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:09 pm

Postod cone » Pon Jul 27, 2009 1:13 pm

Ako nemaju svoju temu, verovatno nisu ni značajni.
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: BAZA PODATAKA O AUTOPREVOZNICIMA

Postod damir fido » Sub Nov 19, 2016 9:49 am

Ne mora da znaci.Mozda nema dovoljno slika.Ali sam primijetio da ima puno slika autobusa u temama ostali prevoznici iz FBiH i RS a koji imaju svoju temu.Neki manje bitni imaju temu a od drugih mozda i bitnijih je više slika razbacano koje kuda.Čak ima i jedna stara zakljucana tema prevoznici iz BiH sa puno slika prevoznika koji su u medjuvremenu dobili temu.Da imam tehnicke mogucnosti sve bi ja to sredio malo po malo a vi za pocetak prebacite SAS turs Priboj iz prevoznika FBiH u RS.Ima i jedna bijela VDL Bova troosovinka Party bus Bijeljina pa i nju.Nalaze se na zadnjih nekoliko stranica.
damir fido
Član
 
Postovi: 340
Pridružio se: Sub Jun 25, 2011 7:28 pm
Lokacija: TUZLA


Povratak na Prevoznici iz BiH

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju