Logo

Bosnaexpres, Doboj

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz BiH.

Postod lav » Pet Mar 19, 2010 12:09 am

Prinova,danas stigla Scania sa automatskim mjenjacem,info sam dobio od rodjaka on radi u BE ali nije mi znao reci koji je model u pitanju :wink:
lav
Član
 
Postovi: 2018
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 3:37 pm

Sponzor

 

Postod The Dubster » Sre Mar 24, 2010 8:40 pm

da su im busevi jako loši, dokazuje i ovaj cityliner
Image
Korisnikov avatar
The Dubster
Član
 
Postovi: 2344
Pridružio se: Ned Mar 21, 2010 5:33 pm
Lokacija: Somewhere beyond

Postod lav » Sre Mar 24, 2010 8:51 pm

The Dubster je napisao:da su im busevi jako loši, dokazuje i ovaj cityliner
Image


Kome ba jako losi busevi,ovaj neoplan uz zelenu setru 215 H su im najslabiji autobusi i uskoro idu u rashod.Prelistaj malo ovu temu pa ona prokomentarisi :wink:
lav
Član
 
Postovi: 2018
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 3:37 pm

Postod The Dubster » Sre Mar 24, 2010 9:23 pm

daj ba... ona setra gbr 08 klepe ba isto... a i danas ovaj city naprijed mu maska sva nekakva popucala...
Korisnikov avatar
The Dubster
Član
 
Postovi: 2344
Pridružio se: Ned Mar 21, 2010 5:33 pm
Lokacija: Somewhere beyond

Postod gianni » Sre Mar 24, 2010 10:25 pm

A Centrotrans ima novog Starliner i bar pola krseva u voznom parku,ali "putuju sa osmjehom"
gianni
Član
 
Postovi: 77
Pridružio se: Pet Jan 09, 2009 12:27 am
Lokacija: Zenica

Postod The Dubster » Sre Mar 24, 2010 10:42 pm

gianni je napisao:A Centrotrans ima novog Starliner i bar pola krseva u voznom parku,ali "putuju sa osmjehom"


hahahaha oni su posebna priča, svašta sam preživio s njima :?

al ne bih da pravim OT ovdje
Korisnikov avatar
The Dubster
Član
 
Postovi: 2344
Pridružio se: Ned Mar 21, 2010 5:33 pm
Lokacija: Somewhere beyond

Postod Mustafa YJM » Pet Mar 26, 2010 11:52 am

lav je napisao:
The Dubster je napisao:da su im busevi jako loši, dokazuje i ovaj cityliner
Image


Kome ba jako losi busevi,ovaj neoplan uz zelenu setru 215 H su im najslabiji autobusi i uskoro idu u rashod.Prelistaj malo ovu temu pa ona prokomentarisi :wink:




Pajdo...ovaj City je udobniji od bilo kojeg Lion's Coacha....vozio sam se u ovom busu i pozitivno me iznenadio...čak mi je bilo malo udobnije u njemu nego u Smiljićevom Tourlineru, koji je skoro isti bus kao Coach II gen.

Bus je u lošem stanju zbog užasnog održavanja....a nikako se ne bih složio da je najslabiji u BE...pogledaj samo onu krpljenu Dubravu.
Korisnikov avatar
Mustafa YJM
Član
 
Postovi: 851
Pridružio se: Ned Feb 07, 2010 3:38 pm
Lokacija: Doboj

Postod Jovan » Pet Mar 26, 2010 1:36 pm

Mustafa YJM je napisao:
lav je napisao:
The Dubster je napisao:da su im busevi jako loši, dokazuje i ovaj cityliner
Image


Kome ba jako losi busevi,ovaj neoplan uz zelenu setru 215 H su im najslabiji autobusi i uskoro idu u rashod.Prelistaj malo ovu temu pa ona prokomentarisi :wink:




Pajdo...ovaj City je udobniji od bilo kojeg Lion's Coacha....vozio sam se u ovom busu i pozitivno me iznenadio...čak mi je bilo malo udobnije u njemu nego u Smiljićevom Tourlineru, koji je skoro isti bus kao Coach II gen.

Bus je u lošem stanju zbog užasnog održavanja....a nikako se ne bih složio da je najslabiji u BE...pogledaj samo onu krpljenu Dubravu.


Svaka cast, samo to mnogi ne shvataju. Ja sam se vozio na duzim putovanjuma preko 10ak sati i u starom Cityju i u Lions Coachu i kazem uvjek bih izabrao City. Je*** ti one fensi sijalice i sl. kad se vozis ko na kamenu, 10-15 sat se ne mozes nasloniti, a jos i uska sjedista, nemas gdje noge staviti, ona plastika skripi... Voznja u Lions Coachu i sl. je mucenje, a u Setri, Neoplanu uzivanje :wink:
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod The Dubster » Pet Mar 26, 2010 3:34 pm

nisam bio IN pa ne znam, kakav je, al s vana ne izgleda najsretnije...

a to je vrlo moguce, jer se na coach haman svi zale da je jako neudoban
Korisnikov avatar
The Dubster
Član
 
Postovi: 2344
Pridružio se: Ned Mar 21, 2010 5:33 pm
Lokacija: Somewhere beyond

Postod lav » Pet Mar 26, 2010 7:16 pm

O neplanu i manu komentarisite negdje drugo :wink:
lav
Član
 
Postovi: 2018
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 3:37 pm

Postod lav » Ned Mar 28, 2010 7:13 pm

NEKAD
Marko je napisao:Image
Juce na parkingu BAS-a

SAD
Image
Image
Image
Image
lav
Član
 
Postovi: 2018
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 3:37 pm

Postod Jovan » Ned Mar 28, 2010 8:08 pm

Lave, ima li kakvih informacija o njihovoj staroj 215HD? Danas iz BG solidno popunjen Marbus, ali prosle sedmice 2-3 puta sam vidio Tourisme sa 5-6 putnika
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod lav » Ned Mar 28, 2010 11:46 pm

Jovan je napisao:Lave, ima li kakvih informacija o njihovoj staroj 215HD? Danas iz BG solidno popunjen Marbus, ali prosle sedmice 2-3 puta sam vidio Tourisme sa 5-6 putnika


Ako mislis na onu najstariju setru s 215 hd (crvenu) ona stoji iza garaze zajedno sa visokom dubravom i sanosima,ceka rashod.Do ljeta u je u planu rashodovati Setra S 215 H (zelene),Stayr,Neoplan Cityliner.
Novo kupljena skanija je model Intercentry na sredjivanu je.Ima turisticka sjedista,automatski mjenjac,2002 godiste,boja tamno crvena,saobraca ce na liniji Doboj-Samac.Taj autobus je u Scaniji prevozio radnike tako da je malo preso.Svaka cast :wink:
Nezvanicne informanije :wink:
lav
Član
 
Postovi: 2018
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 3:37 pm

Postod Jovan » Pon Mar 29, 2010 9:02 am

lav je napisao:
Jovan je napisao:Lave, ima li kakvih informacija o njihovoj staroj 215HD? Danas iz BG solidno popunjen Marbus, ali prosle sedmice 2-3 puta sam vidio Tourisme sa 5-6 putnika


Ako mislis na onu najstariju setru s 215 hd (crvenu) ona stoji iza garaze zajedno sa visokom dubravom i sanosima,ceka rashod.Do ljeta u je u planu rashodovati Setra S 215 H (zelene),Stayr,Neoplan Cityliner.
Novo kupljena skanija je model Intercentry na sredjivanu je.Ima turisticka sjedista,automatski mjenjac,2002 godiste,boja tamno crvena,saobraca ce na liniji Doboj-Samac.Taj autobus je u Scaniji prevozio radnike tako da je malo preso.Svaka cast :wink:
Nezvanicne informanije :wink:

Da, mislim na onu sto su imali prije nego sto ih je kupio Trgotrans. Steta, nadao sam se da ce je srediti :cry:
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod elvis » Pon Mar 29, 2010 2:56 pm

Koji cityliner ce biti rashodovan :?:
elvis
Član
 
Postovi: 233
Pridružio se: Sre Maj 06, 2009 10:44 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz BiH

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju