Logo

PREVOZNICI IZ BiH

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz BiH.

Postod lav » Sub Nov 22, 2008 8:37 pm

Jovan je napisao:Obolsovu 303 RHD(ex Kantic) izgleda da je kupio SAS-Tours iz Ugljevika. Dobro izgleda, cudno da prodaju takvu 303 a kupuju Iveco


Šta če SAS Tours voziti sa njom :?:
lav
Član
 
Postovi: 2018
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 3:37 pm

Sponzor

 

Postod Jovan » Sub Nov 22, 2008 11:07 pm

lav je napisao:
Jovan je napisao:Obolsovu 303 RHD(ex Kantic) izgleda da je kupio SAS-Tours iz Ugljevika. Dobro izgleda, cudno da prodaju takvu 303 a kupuju Iveco


Šta če SAS Tours voziti sa njom :?:



Mislim radnike Termoelektrane Ugljevik. Jos sam vidio da imaju dva stara Citylinera(jedan ex Biss-Tours) i jedan Tam 260

Nije bas 100% isti dizajn kao u Cackovica ali vjerovatno se radi o istoj firmi, ovo je samo malo promjenjen na onvim autobusima. Na ovom koliko vidim nema ferlaufa :lol:
http://www.sommer-reisen.ch/reisen.php
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod bussoliner » Ned Nov 23, 2008 2:20 pm

Jovan je napisao:
lav je napisao:
Jovan je napisao:Obolsovu 303 RHD(ex Kantic) izgleda da je kupio SAS-Tours iz Ugljevika. Dobro izgleda, cudno da prodaju takvu 303 a kupuju Iveco


Šta če SAS Tours voziti sa njom :?:



Mislim radnike Termoelektrane Ugljevik. Jos sam vidio da imaju dva stara Citylinera(jedan ex Biss-Tours) i jedan Tam 260..


Da SAS TURS (PRIBOJ) od ove godine vrsi prevoz radnika za R i TE Ugljevik ..
Od voznog parka imaju..
2x CITYLINER 79 i 87 godiste ..
2x MERCEDES 0303 niski 81 i visoki 86 godiste
1X TAM 260 ..
I kupili su jos i kratku 0303, ali je sada na farbanju ..

Od BISS-TURSA su kupili CITYLINER i nisku 0303,Od OBOLSA je ta visoka 0303,drugog CITYLINERA i TAM-a su kupili od prevoznika VIDINKO-bus iz Bijeljine .. a ova 0303 sto je na farbanju je od Ljaljic turs ..
Korisnikov avatar
bussoliner
Član
 
Postovi: 220
Pridružio se: Čet Jul 10, 2008 3:26 am
Lokacija: Bijeljina

Postod Jovan » Ned Nov 23, 2008 3:09 pm

Gradtrans, sa Seemberijom voze Bijeljina-Ljubljana. Mislim da srijedom vozi Semberija a nedeljom Grad
Image

Jedna od najljepsih 315GT-HD koje sam vidio, ova boja je extra uzivo :wink:
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod Jovan » Ned Nov 23, 2008 3:11 pm

Busoliner znas li ko sve vozi za Svajcarsku i Njemacku iz Bijeljine :?:
Znam za Bozica(Frankfurt), Semberiju(Berlin), Bricic(vizi do Loncara pa se presjeda u Touring), Pan Reisen(Zürich). Prije je Optima Tours vozila München sa 315HDH, a sada je vjerovatno njihov polazak preuzeo Halilovic(216HDS i Cityliner). Vozi li jos Gavro-Bus? Ima li jos prevoznika na tim linijama?
I da li je onaj stari Cityliner sto vozi za Bec od Semberijetransport ili nekog privatnika :?: Subotom ga stalno vidjam u Vrsanima na praoni
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod bussoliner » Pon Nov 24, 2008 3:19 pm

Jovan je napisao:Busoliner znas li ko sve vozi za Svajcarsku i Njemacku iz Bijeljine :?:
Znam za Bozica(Frankfurt), Semberiju(Berlin), Bricic(vizi do Loncara pa se presjeda u Touring), Pan Reisen(Zürich). Prije je Optima Tours vozila München sa 315HDH, a sada je vjerovatno njihov polazak preuzeo Halilovic(216HDS i Cityliner). Vozi li jos Gavro-Bus? Ima li jos prevoznika na tim linijama?
I da li je onaj stari Cityliner sto vozi za Bec od Semberijetransport ili nekog privatnika :?: Subotom ga stalno vidjam u Vrsanima na praoni


za Njemacku znam samo te sto i ti znas ..
Semberija ima svoj CITYLINER mislim 98 god.
a taj drugi stariji beli,po dnu ima plavo ,mislim da je 87 god.
to je od privatnika iz Dragaljevca je covek,ali mislim da on vozi za Salzburg,nisam siguran ..
Za Svajcersku je malo zapetljano,to su vecinom linije iz Zvornika kroz Bijeljinu,neki vise i nemaju dozvolu,voze na vanrednu voznju (zeleni list)..
FALKOM Brcko vozi cetvrtkom i nedeljom.. NEOPLAN CITYLINER
DRINA TRANS (privatnik) nedeljom.. NEOPLAN CITYLINER
NORDICK REISEN (privatnik) kooperant sa DRINA TRANS.. nedeljom.. SETRA S 215 HD
NO-LIMIT Doboj (ex linija od Trebava expres)2xSETRA S 315 HD, jedna na BiH, jedna na CH tablice, skoro uvek vozi sa ovom CH ..
PAN REISEN (privatnik iz Brckog) SETRA S250 Special i BOVA ..
IMABUS REISEN (Soloturn) ali vozi nas covek koji zivi u CH.. vozi cetvrtak i nedelja.. MERCEDES 0404.. imaju sada i novu dozvolu sa SEMBERIJOM TRANSPORT..
Cuo sam da je i KANTIC sada dobio dozvolu iz Janje za CH, ali mislim da jos ne vozi ..
vozio sam i ja jedno vreme za IMABUS REISEN .. :)
Korisnikov avatar
bussoliner
Član
 
Postovi: 220
Pridružio se: Čet Jul 10, 2008 3:26 am
Lokacija: Bijeljina

Postod lav » Pon Nov 24, 2008 7:44 pm

Danas na liniju Bijeljina-Bugojno (Bugojno bus) niski MB303 od Eme Tursa iz Travnika...Vozači su iz Bugojno busa......prepostavljam da je Eme Tours kupio Bugojno bus ili su Man i Neoplan od od Bugojno busa pokvareni pa su iznajmili bus od Eme-a..vidjećemu u budućnosti kako stvari stoje...
lav
Član
 
Postovi: 2018
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 3:37 pm

Postod Jovan » Pon Nov 24, 2008 7:50 pm

Hvala na odgovoru :wink: Nije valjda da Falkom i Imabus sa po jednim autobusom dva puta voze CH. To je sedmicno 3-4000 km, a autobusi im nisu bas novi :?:
Pan ima i Tourisma ali dugo ga nisam vidio na liniji
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod bussoliner » Uto Nov 25, 2008 3:32 pm

Jovan je napisao:Hvala na odgovoru :wink: Nije valjda da Falkom i Imabus sa po jednim autobusom dva puta voze CH. To je sedmicno 3-4000 km, a autobusi im nisu bas novi :?:
Pan ima i Tourisma ali dugo ga nisam vidio na liniji


da sa po jednim autobusom voze .. i tacnije prave oko 5 000 km u 7 dana .. cetvrtkom je manje putnika,pa obicno idu sa kombijem,po nekad autobusom ..
Ovaj sto vozi preko IMABUS REISEN ima jos i SETRU S228 dt .. 86 god. .. na BiH tablice, pa i ona vozi u sezoni.. :wink:
Korisnikov avatar
bussoliner
Član
 
Postovi: 220
Pridružio se: Čet Jul 10, 2008 3:26 am
Lokacija: Bijeljina

Postod lav » Čet Dec 04, 2008 12:50 am

lav
Član
 
Postovi: 2018
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 3:37 pm

Postod Jovan » Pet Dec 05, 2008 11:09 pm

Danas iz Bijeljine Cityliner Bugojnobusa mislim da je bio pun do zadnjeg mjesta, ne znam kako ce ako bude putnika u Tuzli i dalje
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod lav » Sub Dec 06, 2008 1:50 am

Jovan je napisao:Danas iz Bijeljine Cityliner Bugojnobusa mislim da je bio pun do zadnjeg mjesta, ne znam kako ce ako bude putnika u Tuzli i dalje


Na toj liniji nikad nećeš vidjeti ispod 2o putnika...Oni na toj liniji zarade dobro pa me čudi što nekupe neko novije vozilo... :D
lav
Član
 
Postovi: 2018
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 3:37 pm

Postod TopCoach » Sub Dec 06, 2008 9:07 pm

A za ovu legendu koja skoro svaki dan drzi liniju Doboj-Tuzla od setrasa na forumu ocekujem jedno picence jer cu uskoro i unutrasnjost da slikam.

Image
Korisnikov avatar
TopCoach
Član
 
Postovi: 95
Pridružio se: Pon Maj 19, 2008 1:44 pm
Lokacija: Tuzla

Postod Jovan » Sub Dec 06, 2008 9:07 pm

lav je napisao:
Jovan je napisao:Danas iz Bijeljine Cityliner Bugojnobusa mislim da je bio pun do zadnjeg mjesta, ne znam kako ce ako bude putnika u Tuzli i dalje


Na toj liniji nikad nećeš vidjeti ispod 2o putnika...Oni na toj liniji zarade dobro pa me čudi što nekupe neko novije vozilo... :D


Zasto onaj Neoplan je udoban autobus, ne znam samo kako ga odrzavaju. Po meni bolji od ovog Lions Coacha koji je izgleda negdje imao i sudar
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod Jovan » Sub Dec 06, 2008 9:11 pm

TopCoach je napisao:Bio sam aktivan danas pa cu okaciti nekoliko slika iz Tuzle.

Na pocetku jedna losa vijest a to je da sam uslikao i evidentirao jos jednog kineza na nasim cestama. Ponovo Higer. Firma je sa Pala, Milkus bus.
Slika nije nesto kvalitetna ali znam da se necete ljutiti jer ovo bas nije omiljen bus medju nama koji volimo provjerene marke.

http://i211.photobucket.com/albums/bb97 ... C00123.jpg

A sad za ljubitelje Setri jedna lijepa mala Setrica. Nema oznaka pa ostavljam setrasima da desifruju.
http://i211.photobucket.com/albums/bb97 ... C00111.jpg
http://i211.photobucket.com/albums/bb97 ... C00112.jpg

A za ovu legendu koja skoro svaki dan drzi liniju Doboj-Tuzla od setrasa na forumu ocekujem jedno picence jer cu uskoro i unutrasnjost da slikam.

http://i211.photobucket.com/albums/bb97 ... C00115.jpg


Evo od mene prvog imas pice kad se vidimo :wink:
Mislim da je ono 211H
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz BiH

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju