Logo

Semberija Transport, Bijeljina

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz BiH.

Postod Jovan » Pet Feb 06, 2009 4:53 pm

Hvala na odgovoru, nisam stvarno znao kako se krecu cijene tamo posto ne putujem.
Oni idu na to da su uvjek jeftiniji koliko znam, mozda tih par maraka nekom znaci pa ce putovati i u Tamu 190.
Ali ipak trebaju poslati malo bolji bus, bar onaj sanos koga je Denky slikao
Po meni su oni napravili gresku sto nisu dok se moglo uvezli par Setri 215 ili MB 303 iz Njemacke, sa kojima bi i danas extra radili te linije za Zenicu, Sarajevo, BL, Bg,...
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Sponzor

 

Postod gianni » Pet Feb 06, 2009 4:58 pm

Jovan je napisao:Hvala na odgovoru, nisam stvarno znao kako se krecu cijene tamo posto ne putujem.
Oni idu na to da su uvjek jeftiniji koliko znam, mozda tih par maraka nekom znaci pa ce putovati i u Tamu 190.
Ali ipak trebaju poslati malo bolji bus, bar onaj sanos koga je Denky slikao
Po meni su oni napravili gresku sto nisu dok se moglo uvezli par Setri 215 ili MB 303 iz Njemacke, sa kojima bi i danas extra radili te linije za Zenicu, Sarajevo, BL, Bg,...
Cijena je ista za sve prevoznike.Eto ja sam za Bozic isao translinerom 3 osovine crveno-crni ex BBI-reiseni od Zenica busa pun je bio,a sam znas koliki je taj bus.
gianni
Član
 
Postovi: 77
Pridružio se: Pet Jan 09, 2009 12:27 am
Lokacija: Zenica

Postod gianni » Pet Feb 06, 2009 5:05 pm

Jovan je napisao:Hvala na odgovoru, nisam stvarno znao kako se krecu cijene tamo posto ne putujem.
Oni idu na to da su uvjek jeftiniji koliko znam, mozda tih par maraka nekom znaci pa ce putovati i u Tamu 190.
Ali ipak trebaju poslati malo bolji bus, bar onaj sanos koga je Denky slikao
Po meni su oni napravili gresku sto nisu dok se moglo uvezli par Setri 215 ili MB 303 iz Njemacke, sa kojima bi i danas extra radili te linije za Zenicu, Sarajevo, BL, Bg,...
Pa oni od boljih autobusa imaju samo setru 300 ,cityliner, vanhool-eos ???
gianni
Član
 
Postovi: 77
Pridružio se: Pet Jan 09, 2009 12:27 am
Lokacija: Zenica

Postod Jovan » Pet Feb 06, 2009 5:39 pm

Imaju i Translinera samo ne znam da li imaju 2 Translinera ili 2 Citylinera, kupljeni skoro u Austriji.
Znas kako svi su puni za praznike ali treba liniju odrzavati svakim danom, vidio sam i ja jednom Cityliner od Bugojnobusa pun do zadnje mjesta iz Bn, ali isto tako sam ih vidjao i sa samo par putnika


Ima li Semberija putnika, jesi li kad s njima putovao :?:
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod gianni » Pet Feb 06, 2009 5:53 pm

Jovan je napisao:Imaju i Translinera samo ne znam da li imaju 2 Translinera ili 2 Citylinera, kupljeni skoro u Austriji.
Znas kako svi su puni za praznike ali treba liniju odrzavati svakim danom, vidio sam i ja jednom Cityliner od Bugojnobusa pun do zadnje mjesta iz Bn, ali isto tako sam ih vidjao i sa samo par putnika


Ima li Semberija putnika, jesi li kad s njima putovao :?:
Jesam naravno,ima putnika solidno,mada narod manje bira te jutarnje linije jer imaju jos dvije.
gianni
Član
 
Postovi: 77
Pridružio se: Pet Jan 09, 2009 12:27 am
Lokacija: Zenica

Postod gianni » Pet Feb 06, 2009 6:06 pm

Jovan je napisao:Imaju i Translinera samo ne znam da li imaju 2 Translinera ili 2 Citylinera, kupljeni skoro u Austriji.
Znas kako svi su puni za praznike ali treba liniju odrzavati svakim danom, vidio sam i ja jednom Cityliner od Bugojnobusa pun do zadnje mjesta iz Bn, ali isto tako sam ih vidjao i sa samo par putnika


Ima li Semberija putnika, jesi li kad s njima putovao :?:
Zato su i poslali onog translinera 3-osovinca zbog praznika.Inace Zenica bus salje na ovoj liniji ili isuzu ili onaj jetliner zlatni .Veci krs u zivotu vidio nisam.Sa njim sam isao jos u osnovnoj na ekskurziju i tad je bio katastrofa,a to je bilo prije 5 godina.A buraz mi prije 3 godine istim busem isao u Sloveniju na ekskurzijui stane im kod Zagreba. :? :?
gianni
Član
 
Postovi: 77
Pridružio se: Pet Jan 09, 2009 12:27 am
Lokacija: Zenica

Postod Jovan » Sub Feb 07, 2009 11:19 am

ST ima 2 Citylinera, jednog su uvezli prosle a jednog pretprosle godine.
Imaju i najmanje jednog Translinera, mislim da su svi kupljeni od Jobstl-Reisen iz Austrije, a 317HDH je kupljen mislim u Sloveniji.
Inace vec sam rekao 317 HDH je jedna od boljih na ovim prostorima novija od 2000. sa sjedistima od serije 400
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod gianni » Sub Feb 07, 2009 5:11 pm

Jovan je napisao:ST ima 2 Citylinera, jednog su uvezli prosle a jednog pretprosle godine.
Imaju i najmanje jednog Translinera, mislim da su svi kupljeni od Jobstl-Reisen iz Austrije, a 317HDH je kupljen mislim u Sloveniji.
Inace vec sam rekao 317 HDH je jedna od boljih na ovim prostorima novija od 2000. sa sjedistima od serije 400
A mogli su da uvezu te starije citylinere i translinere i da ih registruju?
gianni
Član
 
Postovi: 77
Pridružio se: Pet Jan 09, 2009 12:27 am
Lokacija: Zenica

Postod Jovan » Sub Feb 07, 2009 5:14 pm

Moze se uvoziti do 10 godina, jedan City neko rece da je 98. a uvezen je 2007. a drugi koji je uvezen 2008. je ili 98.god ili noviji. Dobra vozila samo je pitanje kako ce ih odrzavati
Jednog sam Citylinera i slikao, imas ga na prvoj stranici
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod gianni » Sub Feb 07, 2009 5:19 pm

Jovan je napisao:Moze se uvoziti do 10 godina, jedan City neko rece da je 98. a uvezen je 2007. a drugi koji je uvezen 2008. je ili 98.god ili noviji. Dobra vozila samo je pitanje kako ce ih odrzavati
Jednog sam Citylinera i slikao, imas ga na prvoj stranici
Da vidio sam.Dobra su to vozila,mada ako malo zakaze odrzavanje to vise nije to.Nasi su prevoznici eksperti za neodrzavanje.
gianni
Član
 
Postovi: 77
Pridružio se: Pet Jan 09, 2009 12:27 am
Lokacija: Zenica

Postod gianni » Sub Feb 07, 2009 6:38 pm

Jovan je napisao:Moze se uvoziti do 10 godina, jedan City neko rece da je 98. a uvezen je 2007. a drugi koji je uvezen 2008. je ili 98.god ili noviji. Dobra vozila samo je pitanje kako ce ih odrzavati
Jednog sam Citylinera i slikao, imas ga na prvoj stranici
Zar ovi ciylineri od 98 nemaju drugacije zadnje staklo,stopke i masku?
gianni
Član
 
Postovi: 77
Pridružio se: Pet Jan 09, 2009 12:27 am
Lokacija: Zenica

Postod Jovan » Sub Feb 07, 2009 7:10 pm

gianni je napisao:
Jovan je napisao:Moze se uvoziti do 10 godina, jedan City neko rece da je 98. a uvezen je 2007. a drugi koji je uvezen 2008. je ili 98.god ili noviji. Dobra vozila samo je pitanje kako ce ih odrzavati
Jednog sam Citylinera i slikao, imas ga na prvoj stranici
Zar ovi ciylineri od 98 nemaju drugacije zadnje staklo,stopke i masku?


Ti mislis na N1116, on je poceo mislim 2001. ili 2002.god
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod gianni » Sub Feb 07, 2009 7:17 pm

Jovan je napisao:
gianni je napisao:
Jovan je napisao:Moze se uvoziti do 10 godina, jedan City neko rece da je 98. a uvezen je 2007. a drugi koji je uvezen 2008. je ili 98.god ili noviji. Dobra vozila samo je pitanje kako ce ih odrzavati
Jednog sam Citylinera i slikao, imas ga na prvoj stranici
Zar ovi ciylineri od 98 nemaju drugacije zadnje staklo,stopke i masku?


Ti mislis na N1116, on je poceo mislim 2001. ili 2002.god
super su ovi stariji Neoplani.Jedino mi se ne svidja oblik volana,ko da je iz Spaceka. :D
gianni
Član
 
Postovi: 77
Pridružio se: Pet Jan 09, 2009 12:27 am
Lokacija: Zenica

Postod Denky Pecanin » Sub Feb 07, 2009 10:14 pm

Image
slikano za vreme moje posete Sarajevu... (na parkingu blizu autobuske stanice)
Korisnikov avatar
Denky Pecanin
Član
 
Postovi: 2817
Pridružio se: Pon Jul 07, 2008 3:10 pm
Lokacija: Pester

Postod Jovan » Sub Feb 07, 2009 10:31 pm

Denky ne znam vise sta bih ti rekao :wink:
Odlican autobus, svaka cast za ST samo da tako nastave
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz BiH

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju