Logo

Mediteran Express, Budva

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Crne Gore.

Postod BMW » Sre Okt 12, 2011 2:01 pm

Malo je poznato da King Long gbr 11 koji je trebao da vozi niksicku gimnaziju na ekskurziju u Spaniju nije prosao tehnicki pregled pa je iskljucen iz saobracaja.

Vozaci ove firme, neki od njih su bili veoma nekorektni, drski i bezobrazni prema toj djeci tako npr. vozac Mikica vikao na njih tokom puta, nije im dozvoljavao muziku niti slobodu kretanja kroz autobus sto je bio kritijum Ljolja Bomboncica spijuna koji je bio sa Mikicom na dosta tura zajedno i "obucio ga" kako treba zavoditi torturu u autobusima i nedozvoljavati putnicima previse jer se oni kao vozaci tu pitaju za sve, a ne agencije, vodje puta niti profesori.

Dalje sto je bruka za ovu firmu je da je vozac Bajro iz Bara gde su stacionirani GSB-ovi Neoplani 41 i 47 a tacnije 41 koji je vozio on i vozio ekskurziju iz Podgorice za Barselonu u povratku naneo tesku uvredu devojcici kojoj je u povratku pozlilo jer je imala stomacnih problema, trazila je da se stane a sto on nije prihvatio. Devojcica se mucila neko vreme a onda nije mogla da izdrzi i uneredila se! Obzirom da se kroz autobus odmah osetio neprijatan vonj on je tek tada stao i zahtevao od devojce da mu plati 100 eura za hemisko ciscenje sedista a koje je stavio sebi u dzep. Kako devojcica nije imala toliko novca kod sebe dala mu je 50 eura a ostalih 50 eura su prikupili njeni drugovi iz autobusa. Vozac je ovaj novac uzeo za sebe a na sledecem stajanju je sam ocistio malu fleku sto je sediste bilo isflekano.

Ovakve stvari se desavaju uz povracanje i mokrenje ali smatram da ipak putnici nisu duzni da to placaju, pogotovo sto je vozacu pre toga skrenuta paznja da devocici hitno treba WC kojoj ni sama ta molba nije bila prijatna a tek ono sto je usledilo kasnije! :oops:
BMW
Član
 
Postovi: 17
Pridružio se: Pet Jun 10, 2011 11:57 am
Lokacija: Budva

Sponzor

 

Postod Nele Nibus » Sre Okt 12, 2011 3:02 pm

Bolje da ne pisem nista.. ali daleko su oni od ozbiljne firme!
Upotreba mojih fotografija na news portalima, facebook-u i štampi nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti!

Image
Nibus 400.31 generacija 2007. Ko 397 ex 561
Korisnikov avatar
Nele Nibus
Student saobraćaja
 
Postovi: 9056
Pridružio se: Ned Nov 15, 2009 2:26 am
Lokacija: Pancevo, Niš

Postod garavi94 » Sre Okt 12, 2011 6:42 pm

Da King Long nije prosao tehnicki pregled znao sam odmah,
a ovo je stvarno bruka sto je taj da ga nazovem vozac uradio,
kao prvo duzan je stati na svaki zahtjev putnika na prvom prosirenju,
kao drugo da naplati od pomenute djevojcice 100 eura za ciscenje sjedista je nekorektno.
Pa i sve da nije sama trazila predhodno da stane,jer kod ozbiljnih firmi sto pomenuta ocigledno nije,pokrenula bi se istraga i vozac bi bio ili suspendovan ili maknut sa svog polozaja ...
A sto se tice za ovo setanje kroz autobus i zahtjeve za pustanje muzike,pjevanje i urlanje ni sam nisam pristalica jer prije neki dan tacnije u petak vozili smo neke srednjoskolce koji su uzasno bili nevaspitani da su pusili u autobusu,i radili sve sto nije prilicno a tu su bili i profesori koji su im to dopustali i nakon nekoliko mojih sugestija da bi trebali da ih umire,al srecom tura nije bila dugacka i bilo je dosta stajanja pa sam izdrzao ...pozz :D
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Sre Okt 12, 2011 8:54 pm

BMW je napisao:Malo je poznato da King Long gbr 11 koji je trebao da vozi niksicku gimnaziju na ekskurziju u Spaniju nije prosao tehnicki pregled pa je iskljucen iz saobracaja.

Vozaci ove firme, neki od njih su bili veoma nekorektni, drski i bezobrazni prema toj djeci tako npr. vozac Mikica vikao na njih tokom puta, nije im dozvoljavao muziku niti slobodu kretanja kroz autobus sto je bio kritijum Ljolja Bomboncica spijuna koji je bio sa Mikicom na dosta tura zajedno i "obucio ga" kako treba zavoditi torturu u autobusima i nedozvoljavati putnicima previse jer se oni kao vozaci tu pitaju za sve, a ne agencije, vodje puta niti profesori.

Dalje sto je bruka za ovu firmu je da je vozac Bajro iz Bara gde su stacionirani GSB-ovi Neoplani 41 i 47 a tacnije 41 koji je vozio on i vozio ekskurziju iz Podgorice za Barselonu u povratku naneo tesku uvredu devojcici kojoj je u povratku pozlilo jer je imala stomacnih problema, trazila je da se stane a sto on nije prihvatio. Devojcica se mucila neko vreme a onda nije mogla da izdrzi i uneredila se! Obzirom da se kroz autobus odmah osetio neprijatan vonj on je tek tada stao i zahtevao od devojce da mu plati 100 eura za hemisko ciscenje sedista a koje je stavio sebi u dzep. Kako devojcica nije imala toliko novca kod sebe dala mu je 50 eura a ostalih 50 eura su prikupili njeni drugovi iz autobusa. Vozac je ovaj novac uzeo za sebe a na sledecem stajanju je sam ocistio malu fleku sto je sediste bilo isflekano.

Ovakve stvari se desavaju uz povracanje i mokrenje ali smatram da ipak putnici nisu duzni da to placaju, pogotovo sto je vozacu pre toga skrenuta paznja da devocici hitno treba WC kojoj ni sama ta molba nije bila prijatna a tek ono sto je usledilo kasnije! :oops:


Taj bi vozac u bilo kojoj ozbiljnijoj firmi izletio u roku od sat vremena. Sramota jedna! :evil: A zar My travel nije nasao "visokoturisticke" autobuse koji izmedju ostalog imaju i wc? Koja je fora pa on nije bio u funkciji?
milan.nk
 

Postod miga_pg_91 » Sre Okt 12, 2011 9:15 pm

milan.nk je napisao:
BMW je napisao:Malo je poznato da King Long gbr 11 koji je trebao da vozi niksicku gimnaziju na ekskurziju u Spaniju nije prosao tehnicki pregled pa je iskljucen iz saobracaja.

Vozaci ove firme, neki od njih su bili veoma nekorektni, drski i bezobrazni prema toj djeci tako npr. vozac Mikica vikao na njih tokom puta, nije im dozvoljavao muziku niti slobodu kretanja kroz autobus sto je bio kritijum Ljolja Bomboncica spijuna koji je bio sa Mikicom na dosta tura zajedno i "obucio ga" kako treba zavoditi torturu u autobusima i nedozvoljavati putnicima previse jer se oni kao vozaci tu pitaju za sve, a ne agencije, vodje puta niti profesori.

Dalje sto je bruka za ovu firmu je da je vozac Bajro iz Bara gde su stacionirani GSB-ovi Neoplani 41 i 47 a tacnije 41 koji je vozio on i vozio ekskurziju iz Podgorice za Barselonu u povratku naneo tesku uvredu devojcici kojoj je u povratku pozlilo jer je imala stomacnih problema, trazila je da se stane a sto on nije prihvatio. Devojcica se mucila neko vreme a onda nije mogla da izdrzi i uneredila se! Obzirom da se kroz autobus odmah osetio neprijatan vonj on je tek tada stao i zahtevao od devojce da mu plati 100 eura za hemisko ciscenje sedista a koje je stavio sebi u dzep. Kako devojcica nije imala toliko novca kod sebe dala mu je 50 eura a ostalih 50 eura su prikupili njeni drugovi iz autobusa. Vozac je ovaj novac uzeo za sebe a na sledecem stajanju je sam ocistio malu fleku sto je sediste bilo isflekano.

Ovakve stvari se desavaju uz povracanje i mokrenje ali smatram da ipak putnici nisu duzni da to placaju, pogotovo sto je vozacu pre toga skrenuta paznja da devocici hitno treba WC kojoj ni sama ta molba nije bila prijatna a tek ono sto je usledilo kasnije! :oops:


Taj bi vozac u bilo kojoj ozbiljnijoj firmi izletio u roku od sat vremena. Sramota jedna! :evil: A zar My travel nije nasao "visokoturisticke" autobuse koji izmedju ostalog imaju i wc? Koja je fora pa on nije bio u funkciji?


Svaki autobus je imao WC, ali posade autobusa nijesu davale da se udje u iste.. Stavise, kojim god busem da sam se vozio do sad(bila ekskurzija ili neka druga voznja, znam da ulazak u wc nije bio moguc, da su bili zakljucavani).. Ne znam zasto, ali tako je.
miga_pg_91
Član
 
Postovi: 119
Pridružio se: Sub Maj 14, 2011 4:04 pm
Lokacija: Podgorica

Postod milan.nk » Sre Okt 12, 2011 9:29 pm

miga_pg_91 je napisao:
milan.nk je napisao:
BMW je napisao:Malo je poznato da King Long gbr 11 koji je trebao da vozi niksicku gimnaziju na ekskurziju u Spaniju nije prosao tehnicki pregled pa je iskljucen iz saobracaja.

Vozaci ove firme, neki od njih su bili veoma nekorektni, drski i bezobrazni prema toj djeci tako npr. vozac Mikica vikao na njih tokom puta, nije im dozvoljavao muziku niti slobodu kretanja kroz autobus sto je bio kritijum Ljolja Bomboncica spijuna koji je bio sa Mikicom na dosta tura zajedno i "obucio ga" kako treba zavoditi torturu u autobusima i nedozvoljavati putnicima previse jer se oni kao vozaci tu pitaju za sve, a ne agencije, vodje puta niti profesori.

Dalje sto je bruka za ovu firmu je da je vozac Bajro iz Bara gde su stacionirani GSB-ovi Neoplani 41 i 47 a tacnije 41 koji je vozio on i vozio ekskurziju iz Podgorice za Barselonu u povratku naneo tesku uvredu devojcici kojoj je u povratku pozlilo jer je imala stomacnih problema, trazila je da se stane a sto on nije prihvatio. Devojcica se mucila neko vreme a onda nije mogla da izdrzi i uneredila se! Obzirom da se kroz autobus odmah osetio neprijatan vonj on je tek tada stao i zahtevao od devojce da mu plati 100 eura za hemisko ciscenje sedista a koje je stavio sebi u dzep. Kako devojcica nije imala toliko novca kod sebe dala mu je 50 eura a ostalih 50 eura su prikupili njeni drugovi iz autobusa. Vozac je ovaj novac uzeo za sebe a na sledecem stajanju je sam ocistio malu fleku sto je sediste bilo isflekano.

Ovakve stvari se desavaju uz povracanje i mokrenje ali smatram da ipak putnici nisu duzni da to placaju, pogotovo sto je vozacu pre toga skrenuta paznja da devocici hitno treba WC kojoj ni sama ta molba nije bila prijatna a tek ono sto je usledilo kasnije! :oops:


Taj bi vozac u bilo kojoj ozbiljnijoj firmi izletio u roku od sat vremena. Sramota jedna! :evil: A zar My travel nije nasao "visokoturisticke" autobuse koji izmedju ostalog imaju i wc? Koja je fora pa on nije bio u funkciji?


Svaki autobus je imao WC, ali posade autobusa nijesu davale da se udje u iste.. Stavise, kojim god busem da sam se vozio do sad(bila ekskurzija ili neka druga voznja, znam da ulazak u wc nije bio moguc, da su bili zakljucavani).. Ne znam zasto, ali tako je.


Muka im da ciste, nista drugo brate...
milan.nk
 

Postod Nele Nibus » Sre Okt 12, 2011 11:18 pm

Što se venecije tiče u Niš ekspresu stane vozilo(koje radi po svoj prilici Nemačku i ima WC) na neki kanal, na kontrolnoj tabli ima jedan prekidač za WC to čvakneš i on se sam isprazni u onaj kanal.. Jedan vozač se zeznuo pa na AS ispraznio WC a hteo dečko boks da otvri i odmah suspenzija.. Tad bio pun WC vraćali se iz Dortmunda..
Upotreba mojih fotografija na news portalima, facebook-u i štampi nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti!

Image
Nibus 400.31 generacija 2007. Ko 397 ex 561
Korisnikov avatar
Nele Nibus
Student saobraćaja
 
Postovi: 9056
Pridružio se: Ned Nov 15, 2009 2:26 am
Lokacija: Pancevo, Niš

Postod milan.nk » Sre Okt 12, 2011 11:20 pm

Nenad_KM je napisao:Što se venecije tiče u Niš ekspresu stane vozilo(koje radi po svoj prilici Nemačku i ima WC) na neki kanal, na kontrolnoj tabli ima jedan prekidač za WC to čvakneš i on se sam isprazni u onaj kanal.. Jedan vozač se zeznuo pa na AS ispraznio WC a hteo dečko boks da otvri i odmah suspenzija.. Tad bio pun WC vraćali se iz Dortmunda..


E divno... I sta sa kanalom kad se to dogodi?
milan.nk
 

Postod Nele Nibus » Sre Okt 12, 2011 11:24 pm

milan.nk je napisao:
Nenad_KM je napisao:Što se venecije tiče u Niš ekspresu stane vozilo(koje radi po svoj prilici Nemačku i ima WC) na neki kanal, na kontrolnoj tabli ima jedan prekidač za WC to čvakneš i on se sam isprazni u onaj kanal.. Jedan vozač se zeznuo pa na AS ispraznio WC a hteo dečko boks da otvri i odmah suspenzija.. Tad bio pun WC vraćali se iz Dortmunda..


E divno... I sta sa kanalom kad se to dogodi?

Pa nemam pojma imaju valjda neki odvod ili kako već.. Nikad nisam bio u garaži pa nisam imao priliku to da vidim.. Zna se da je u garažu nezaposlenima ulaz zabranjen.. što neko zbog mene da rizikuje svoj posao.. E sad znam sigurno(čuo od ljudi iz firme) da ima taj neki kanal.. kad istovare kad već moram da psujem go*na sipaju onu tečnost i rešen problem..
Upotreba mojih fotografija na news portalima, facebook-u i štampi nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti!

Image
Nibus 400.31 generacija 2007. Ko 397 ex 561
Korisnikov avatar
Nele Nibus
Student saobraćaja
 
Postovi: 9056
Pridružio se: Ned Nov 15, 2009 2:26 am
Lokacija: Pancevo, Niš

Postod Ikaca201 » Sre Okt 12, 2011 11:30 pm

Evo prvi put sam u ovoj temi,i procitao sam onaj tekst sto je napisao "BMW".
Zaista ne mogu da verujem da se tako neki vozaci ophode prema deci,da je devojcici uzeo 100e,koja ima problema sa stomakom,mislim uzasno,krajne oholo,sta mu je dete krivo?
Da se ne daj Boze tako ikada ophodio prema mom detetu,kad bih ga ja posalao na ekskurziju,ne bi se bas lepo proveo kad bi se sreo samnom taj vozac.
Nadam se da ga je mozda neko vec prijavio,i da je suspendovan vec.
Takvi ne zasluzuju ni vozacki B kategorije,a kamoli od D kategorije.
Ne cini nikada ono sto ne bih voleo da tebi neko ucini.
Uzas,bas sam razocaran takvim odvratnim ponasanjem "cvetica". :twisted: :twisted:
Nikada ne bih tako postupio da vozim te turisticke autobuse,pa nek vicu deca u toku putovanja,skacu,nek se krecu,ne vozim kipove nego mlade ljude,koji su buducnost ovog sveta...
Ikaca201
 

Postod arsenal » Ned Okt 16, 2011 2:21 pm

Gbr 11.

Image
arsenal
Član
 
Postovi: 4270
Pridružio se: Pon Avg 04, 2008 2:16 pm
Lokacija: Tivat

Postod milan.nk » Ned Okt 23, 2011 10:25 pm

Juce u Niksicu gbr 01,nadam se da vam se dopadaju slike...
Image
Image
Image
milan.nk
 

Postod roker 70 » Sub Nov 12, 2011 10:56 pm

Image
Korisnikov avatar
roker 70
Član
 
Postovi: 670
Pridružio se: Ned Jul 24, 2011 4:52 pm

Postod Berlingo » Čet Nov 17, 2011 12:47 am

Bili su u Rijeci 10.09.
Image
Berlingo
Član
 
Postovi: 3768
Pridružio se: Čet Nov 10, 2011 12:53 pm
Lokacija: Rijeka HR

Postod Setra » Ned Nov 27, 2011 3:31 pm

Neoplan na kruznom toku u Budvi

Image

Unutrasnjost malog Sanosa, na zalost slike su losijeg kvaliteta slikao sam u voznji

Image

Image

Image

i Isuzu unutra

Image

Image
Setra
Član
 
Postovi: 100
Pridružio se: Ned Jun 14, 2009 1:43 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz Crne Gore

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju