Logo

Stanišić, Nikšić

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Crne Gore.

Postod Stefan Bgd » Sub Maj 21, 2011 6:28 pm

Da,2000-o je godište ovaj ik-104P.Od te generacije su počeli da ugrađuju noviju instrument-tablu sa ravnim pultom. :wink:
Super fotka Milane! :)
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Sponzor

 

Postod milan.nk » Sub Maj 21, 2011 6:34 pm

Stefan Bgd je napisao:Da,2000-o je godište ovaj ik-104P.Od te generacije su počeli da ugrađuju noviju instrument-tablu sa ravnim pultom. :wink:
Super fotka Milane! :)


Hvala Stefane :D Inace, ovaj ti je bus do sad 2 puta remontovan-farban. Imas na prethodnim stranama jos slika :wink: Inace kad ga gledam imam utisak kao da hoce da se prepolovi :D Nekako je kriv, pogledaj mu liniju krova :roll: Sem toga, nema vecih zamjerki
milan.nk
 

Postod milan.nk » Ned Maj 22, 2011 2:21 pm

Image
Image
Image
Image
Image
Image
milan.nk
 

Postod milan.nk » Pon Maj 23, 2011 9:09 pm

Sprinter ex Bakrac prevoz
Image
milan.nk
 

Postod milan.nk » Uto Maj 24, 2011 1:47 pm

I evo prinove iz malo boljeg ugla :lol:
Image
Image
Image

Samo me zbunjuju tablice :? :?
milan.nk
 

Postod Setra » Uto Maj 24, 2011 3:01 pm

Tablice su Mađarske, verovatno je kupljen tamo od Panonnbusa i doteran u Crnu Goru, pa ceka nase tablice :wink:
Setra
Član
 
Postovi: 100
Pridružio se: Ned Jun 14, 2009 1:43 pm

Postod milan.nk » Uto Maj 24, 2011 5:20 pm

Aha, hvala ti na objasnjenju,stvarno su mi bile cudne... A kod njih jos uvijek nijesu ove nove?
milan.nk
 

Postod milan.nk » Uto Maj 24, 2011 6:06 pm

Jos samo kad bi sajt koji je ispisan na busu postojao :lol:
milan.nk
 

Postod Stefan Bgd » Sre Maj 25, 2011 12:05 pm

milan.nk je napisao:
Stefan Bgd je napisao:Da,2000-o je godište ovaj ik-104P.Od te generacije su počeli da ugrađuju noviju instrument-tablu sa ravnim pultom. :wink:
Super fotka Milane! :)


Hvala Stefane :D Inace, ovaj ti je bus do sad 2 puta remontovan-farban. Imas na prethodnim stranama jos slika :wink: Inace kad ga gledam imam utisak kao da hoce da se prepolovi :D Nekako je kriv, pogledaj mu liniju krova :roll: Sem toga, nema vecih zamjerki


Znam,video sam fotke...To što je kriv na krovu nije strašno,imali smo mi u Beogradu i gore primerke. :lol: :roll:
Nego reci mi jel ga je Stanišić kupio kao novog,ili je kupljen od nekog drugog prevoznika?
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Postod milan.nk » Sre Maj 25, 2011 1:38 pm

Ja sam cuo da je ex Autoboka, ali ta mogucnost izgleda otpada. Ne znam, nijesam siguran.

A sta je ovo sa krivim krovom, je li moguce da se takav propust napravi u proizvodnji?
milan.nk
 

Postod arsenal » Sre Maj 25, 2011 2:17 pm

milan.nk je napisao:Ja sam cuo da je ex Autoboka, ali ta mogucnost izgleda otpada. Ne znam, nijesam siguran.

A sta je ovo sa krivim krovom, je li moguce da se takav propust napravi u proizvodnji?


Definitivno nije ex Autoboka. Kotorani su imali jendog IK 103P iz 1995 godine koji je zavrsio u hrpi starg gvozdja pod Markovim brenerom.....
arsenal
Član
 
Postovi: 4270
Pridružio se: Pon Avg 04, 2008 2:16 pm
Lokacija: Tivat

Postod milan.nk » Sre Maj 25, 2011 2:55 pm

Ciji bi mogao biti zaboga? Bas me je to sad zainteresovalo. Eto, ti si nam sad razjasnio dilemu sa autobokom...
milan.nk
 

Postod Stefan Bgd » Sre Maj 25, 2011 10:05 pm

milan.nk je napisao:A sta je ovo sa krivim krovom, je li moguce da se takav propust napravi u proizvodnji?


Nije to propust u proizvodnji,bus je kao nov bio potpuno prav.Međutim jak motor vremenom počne da lomi šasiju,pa se kod pojedinih javljaju "grbe" na krovu...Naravno ne kod svih,ali ima pojedinih primeraka. :wink:
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Postod milan.nk » Sre Maj 25, 2011 10:22 pm

Hvala ti na objasnjenju druze. To mi je sad novo, nijesam znao da i to moze :shock:
milan.nk
 

Postod MILE » Sre Maj 25, 2011 10:45 pm

Poseti deo foruma namenjen GSP Beograd pa ćeš videti koliko ima krivih šasija, ova je još i dobra.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz Crne Gore

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju