Logo

Stanišić, Nikšić

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Crne Gore.

Postod miham » Sub Apr 02, 2011 8:34 pm

ima jos jedna prinova u njihovom voznom parku,nego nijesam uspio da ga uslikam..u pitanju je drogmooler koji je bio u vlasnistvu Lalatovic prevoza iz Nk..Milane,parkiran ti je kad od sik-javorka krenes put o.s. Mileva lajovic..pa ga ukokaj.. :)
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Sponzor

 

Postod milan.nk » Sub Apr 02, 2011 9:30 pm

miham je napisao:
milan.nk je napisao:A nesto kasnije sam uhvatio i ovaj veoma ruzan bus
Image


ovaj je bio vlasnistvo Bakrac prevoza koji je vozio liniju za Pluzine,pa su ga oni kupili.. :)


Oni su kupili citav Bakrac prevoz. A sto se ovoga tice, jako mu je ruzna zadnja stijena...
milan.nk
 

Postod milan.nk » Sub Apr 02, 2011 9:33 pm

miham je napisao:ima jos jedna prinova u njihovom voznom parku,nego nijesam uspio da ga uslikam..u pitanju je drogmooler koji je bio u vlasnistvu Lalatovic prevoza iz Nk..Milane,parkiran ti je kad od sik-javorka krenes put o.s. Mileva lajovic..pa ga ukokaj.. :)


Ocu ocu, tako samo mi daj info gdje je i ja prvom prilikom uslikam. A ti nemoj zbog onoga sto smo pricali, ko zna sta ti mogu pomislit.
milan.nk
 

Postod arsenal » Ned Apr 03, 2011 8:54 am

Bravo Milane, odlicne slike. Stvarno radis odlican posao i dajes ogroman doprinos razvoju foruma - samo tako nastavi! :wink:
Inace, onaj Stanisicev ikar djeluje jako dobro sredjeno samo ne shvatam koja je poenta stavljanja onih vertikalnih lajsni na bokovima busa koji se nastavljaju od stubova krova nanize prema boksovima. To bas naruzuje autobus!
arsenal
Član
 
Postovi: 4270
Pridružio se: Pon Avg 04, 2008 2:16 pm
Lokacija: Tivat

Postod milan.nk » Ned Apr 03, 2011 2:57 pm

arsenal je napisao:Bravo Milane, odlicne slike. Stvarno radis odlican posao i dajes ogroman doprinos razvoju foruma - samo tako nastavi! :wink:
Inace, onaj Stanisicev ikar djeluje jako dobro sredjeno samo ne shvatam koja je poenta stavljanja onih vertikalnih lajsni na bokovima busa koji se nastavljaju od stubova krova nanize prema boksovima. To bas naruzuje autobus!


Hvala ti puno Sinisa, stvarno mi puno znaci tvoja pohvala. Trudim se, i trudicu se da doprinesem sto vise mogu.

Sto se tice lajsni one nemaju ulogu nikakvu jer tu nema spojeva i sl. vec je vjerovatno neko mislio da je tako ljepsi bus.
milan.nk
 

Postod milan.nk » Ned Apr 03, 2011 2:59 pm

A danas je uslikana i prinova. Drogmoller koji lijepo izgleda, rad motora ima prelijep, ali Marko mislim da nijesi upravu i da nije ex Lalatovic...

Image
Image
Image
milan.nk
 

Postod milan.nk » Ned Apr 03, 2011 3:15 pm

Nesto kasnije na Neksanovoj pumpi
Image
milan.nk
 

Postod milan.nk » Ned Apr 03, 2011 3:30 pm

A evo i nekih slika iz njihove garaze:
Image
Image
milan.nk
 

Postod milan.nk » Ned Apr 03, 2011 3:31 pm

vise u temi:Groblja autobusa

Image
milan.nk
 

Postod milan.nk » Ned Apr 03, 2011 4:00 pm

milan.nk je napisao:A danas je uslikana i prinova. Drogmoller koji lijepo izgleda, rad motora ima prelijep, ali Marko mislim da nijesi upravu i da nije ex Lalatovic...

http://img130.imageshack.us/img130/9459/p1020419q.jpg
http://img854.imageshack.us/img854/9081/p1020420s.jpg
http://img863.imageshack.us/img863/3931/p1020421.jpg


arsenal je napisao:Drogmoller danas na AS Kotor.

Image

Image


cisto poredjenja radi
milan.nk
 

Postod PEX » Ned Apr 03, 2011 5:46 pm

To je taj, definitivno.
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Postod milan.nk » Ned Apr 03, 2011 8:05 pm

zbunila me je boja znaka na masci, bio sam ubijedjen da nije isti...
milan.nk
 

Postod miham » Ned Apr 03, 2011 8:14 pm

to je taj..vlasnik mi je rekao da ga je prodao njima..a inace bus mozda izlgeda osvjezeno i pristojno ali nije u nekom stanju..da ne sirim po forumu.. :)
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod milan.nk » Sre Apr 06, 2011 8:59 pm

miham je napisao:to je taj..vlasnik mi je rekao da ga je prodao njima..a inace bus mozda izlgeda osvjezeno i pristojno ali nije u nekom stanju..da ne sirim po forumu.. :)


A u kakvom si stanju mislio da bude kad je lezao 100 godina na parkingu za prigradski i niko ga nije palio ni nista. I bas mi je zao bilo sto propada. Zna li se okvirna cijena?
milan.nk
 

Postod milan.nk » Sre Apr 06, 2011 9:00 pm

evo premijerno njihovog sprintera na istoj slici kao i barbi...

Image
milan.nk
 

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz Crne Gore

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju