Logo

Radulović, Pljevlja

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Crne Gore.

Postod miham » Sub Sep 10, 2011 8:03 pm

miham je napisao:danas kod mene u servisu premijerno prinova u flioti Radulovic prevoza iz Pljevalja..kao nov,presao 50-ak hiljada..bio na zamjeni ulja,podmazivanju i stelovanju visine..
Image
Image
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Sponzor

 

Postod garavi94 » Pon Sep 12, 2011 2:23 pm

miham je napisao:
miham je napisao:danas kod mene u servisu premijerno prinova u flioti Radulovic prevoza iz Pljevalja..kao nov,presao 50-ak hiljada..bio na zamjeni ulja,podmazivanju i stelovanju visine..
http://i1198.photobucket.com/albums/aa4 ... AG0763.jpg
http://i1198.photobucket.com/albums/aa4 ... AG0764.jpg

dobar isuzu,samo mi nije jasno kako im se isplati da placaju u servisu podmazivanje,zamjenu ulja,jedino to stelovanje visine,a ovo dvoje bar nije problem uradit ..al dobro moraju i majstori od neceg da zive
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Sub Okt 15, 2011 9:23 pm

Evo od mene solidan Vario, samo mi je jedna stvar cudna, a to ce mi vjerovatno Marko objasniti ako bude htio, kako to da je ovaj Vario ovako visok?

Image
milan.nk
 

Postod garavi94 » Sub Okt 15, 2011 9:27 pm

vjerovatno su mu feder platne jace ,sigurno su stavljene sa nekog teretnog ili od mercedesa 814 ako se mogu uklopit,al rece tebe Marko preciznije to ..
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Sub Okt 15, 2011 10:16 pm

garavi94 je napisao:vjerovatno su mu feder platne jace ,sigurno su stavljene sa nekog teretnog ili od mercedesa 814 ako se mogu uklopit,al rece tebe Marko preciznije to ..


Ja bih rekao da je nekako siri i duzi od klasicnog varia...
milan.nk
 

Postod miham » Ned Okt 16, 2011 11:54 am

Siri nije,duzi mozda malo..ovaj vario je sredjivan u Turskoj,a podignut je ovoliko zato sto su mu promijenjene feder platne,stavljene jace,novije(tj. one koje se nijesu ispeglale)..
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod garavi94 » Ned Okt 16, 2011 4:12 pm

miham je napisao:Siri nije,duzi mozda malo..ovaj vario je sredjivan u Turskoj,a podignut je ovoliko zato sto su mu promijenjene feder platne,stavljene jace,novije(tj. one koje se nijesu ispeglale)..

nije siri 100% duzi malo nesto od standardnog,a i one sto ti kayes ispeglane ja bihdoveo u red,skines ih i precukas ih macom od 5 kg i one su odma jace i visoci dodje auto ..
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Pon Okt 17, 2011 9:10 am

Odlicno je uradjen, samo mu utisak kvare retrovizori... A evo i jos jedne, malo losije slike.

Image
milan.nk
 

Postod garavi94 » Pon Okt 17, 2011 10:57 am

DObar je,ali uvek moze bolje ...
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod miham » Pon Okt 17, 2011 2:36 pm

garavi94 je napisao:
miham je napisao:Siri nije,duzi mozda malo..ovaj vario je sredjivan u Turskoj,a podignut je ovoliko zato sto su mu promijenjene feder platne,stavljene jace,novije(tj. one koje se nijesu ispeglale)..

nije siri 100% duzi malo nesto od standardnog,a i one sto ti kayes ispeglane ja bihdoveo u red,skines ih i precukas ih macom od 5 kg i one su odma jace i visoci dodje auto ..


tesko brate,zamori se materijal,odradi svoje,posle kraceg vremena bi opet legao,teska je ova karoserija,jos turske zavrzlame sto su mu stavili,putnici,prtljag,krivine,rupe...opet bi se ispeglale... :)
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod garavi94 » Pon Okt 17, 2011 2:46 pm

miham je napisao:
garavi94 je napisao:
miham je napisao:Siri nije,duzi mozda malo..ovaj vario je sredjivan u Turskoj,a podignut je ovoliko zato sto su mu promijenjene feder platne,stavljene jace,novije(tj. one koje se nijesu ispeglale)..

nije siri 100% duzi malo nesto od standardnog,a i one sto ti kayes ispeglane ja bihdoveo u red,skines ih i precukas ih macom od 5 kg i one su odma jace i visoci dodje auto ..


tesko brate,zamori se materijal,odradi svoje,posle kraceg vremena bi opet legao,teska je ova karoserija,jos turske zavrzlame sto su mu stavili,putnici,prtljag,krivine,rupe...opet bi se ispeglale... :)

spenglovo sam ih ja i izdrze neko vrijeme tu do dvije godine pa opet se isprave,stvarno na tamicima i zastavama sam to radio,na ove novije nijesam ...a jes tezak,turci to nagrde otezaju ga maksimalno :evil:
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod miham » Pet Nov 18, 2011 7:33 pm

miham je napisao:Danas kod nas na mijenjanju ulja setra 315HD Radulovic prevoza iz Pljevalja..inace vlasnik ponekad upali forum da proprati desavanja.. :) ovom prilikom pozdravljam Bobana..
Image
Image
Image
Image
Image
Image
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Re: Radulović, Pljevlja

Postod arsenal » Ned Okt 07, 2012 5:12 pm

S 315 HD i VW crafter prije par dana u Tivtu.
Setri pod hitno treba sredjivanje, korozija samo sto nije izbila na nekoliko mjesta duz bokova i na zadnjem dijelu, boja se sva potklobucila.....

Image

Image

Image
arsenal
Član
 
Postovi: 4270
Pridružio se: Pon Avg 04, 2008 2:16 pm
Lokacija: Tivat

Re: Radulović, Pljevlja

Postod mlatimir krgovic » Čet Apr 11, 2013 11:16 am

setra je na prvi pogled dobra
mlatimir krgovic
Član
 
Postovi: 53
Pridružio se: Sre Apr 10, 2013 2:27 pm

Re: Radulović, Pljevlja

Postod saudin » Uto Maj 07, 2013 9:52 am

Prinova
Image
Image
Korisnikov avatar
saudin
Član
 
Postovi: 803
Pridružio se: Čet Jun 07, 2012 2:04 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz Crne Gore

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju