Logo

Prevoz radnika u CG

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Crne Gore.

Postod miham » Sre Avg 17, 2011 3:49 pm

garavi94 je napisao:
miham je napisao:on vozi radnike elektroprivrede nedje gore po Pivi,brate top je,novi auto,jedino sto je prigradska verzija..tamno plave boje,mislim da je automatik..bas je dobar..

ja jos nisam vidio autobus koji nije dobar a vozi radnike elektroprivrede,onaj man je top,temsa isto taj volvo sto kazes ti ..jaka firma pa odrzavaju,lako im je kad imaju odakle ..


a brate ima se-moze se.. :)
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Sponzor

 

Postod garavi94 » Sre Avg 17, 2011 4:13 pm

tako nekako,a ja sklapam aparat od kocnica za mana od dva druga ..***CENZURISANO*** nije svakom ista sudbina,i zarada ..
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod miham » Sre Avg 17, 2011 4:23 pm

eeeeeeeeeee..pricaj mi o tome.. :) ma ko moze sretno mu bilo.. :)
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod milan.nk » Sre Avg 17, 2011 4:37 pm

Da da Dragane, prednju stijenu od Bove, nego šta ;) A mora taj Volvo doći u garažu u NK na servis, kad tad ;)
milan.nk
 

Postod garavi94 » Sre Avg 17, 2011 11:33 pm

miham je napisao:eeeeeeeeeee..pricaj mi o tome.. :) ma ko moze sretno mu bilo.. :)

uhh danas neka sto sam se umorio nego iznervira,posla mi neka ***CENZURISANO*** membrana na glavni kocioni pa cim stisnem kocnicu izgubim sav zrak,pa sam danas rastavljao i sastavljao raetnije mi je palo sto sam feder zamijenio nego to ako me vjerujes ..
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod garavi94 » Sre Avg 17, 2011 11:34 pm

milan.nk je napisao:Da da Dragane, prednju stijenu od Bove, nego šta ;) A mora taj Volvo doći u garažu u NK na servis, kad tad ;)

prosla bi i od varia za nuzdu pustii ..
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod miham » Čet Avg 18, 2011 10:10 am

garavi94 je napisao:
miham je napisao:eeeeeeeeeee..pricaj mi o tome.. :) ma ko moze sretno mu bilo.. :)

uhh danas neka sto sam se umorio nego iznervira,posla mi neka ***CENZURISANO*** membrana na glavni kocioni pa cim stisnem kocnicu izgubim sav zrak,pa sam danas rastavljao i sastavljao raetnije mi je palo sto sam feder zamijenio nego to ako me vjerujes ..


hahahha,ee koliko puta sam je zamijenio majku joj njenu..jos ako nemas kanala nego se podvlacis,uh..
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod garavi94 » Ned Avg 21, 2011 3:21 pm

miham je napisao:
garavi94 je napisao:
miham je napisao:eeeeeeeeeee..pricaj mi o tome.. :) ma ko moze sretno mu bilo.. :)

uhh danas neka sto sam se umorio nego iznervira,posla mi neka ***CENZURISANO*** membrana na glavni kocioni pa cim stisnem kocnicu izgubim sav zrak,pa sam danas rastavljao i sastavljao raetnije mi je palo sto sam feder zamijenio nego to ako me vjerujes ..


hahahha,ee koliko puta sam je zamijenio majku joj njenu..jos ako nemas kanala nego se podvlacis,uh..

lezim pod njime,okle kanal i neka no stavim membranu namontiram nadrukam zrak stisnem kocnicu pusta,pa ponovo skidaj peglaj onu selnu sto dodje namontiraj radi sinoc posa na turu na miosku stanuo da provjerim pusta ..uhh poludio sam moram ga opet skidat sjutra posto danas je posao da radi i ako pusta zrak .
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod arsenal » Sre Avg 24, 2011 12:48 pm

Porto Montenegro, Tivat, VW crafter.

Image

Image
arsenal
Član
 
Postovi: 4270
Pridružio se: Pon Avg 04, 2008 2:16 pm
Lokacija: Tivat

Postod arsenal » Sub Sep 17, 2011 2:14 am

Tradeunique Montenegro, Budva.

Image

Image
arsenal
Član
 
Postovi: 4270
Pridružio se: Pon Avg 04, 2008 2:16 pm
Lokacija: Tivat

Postod milan.nk » Sre Okt 05, 2011 12:43 pm

Jedan od 25 vozila marke GAZ koje je kupilo Ministarstvo prosvjete

Image
Image
milan.nk
 

Postod garavi94 » Sre Okt 05, 2011 4:42 pm

sta ce im tolko ovih djavola od Gaza da mi je znat,to je tvrdo uhh.. :shock:
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod arsenal » Sre Okt 05, 2011 6:42 pm

To je bio jedini nacin da od Rusa naplate makar dio starog klirinskog duga. Dobili su ove GAZ-ove, nesto opreme za skole i druge slicne gluposti koje su Rusi odredili da im daju......
arsenal
Član
 
Postovi: 4270
Pridružio se: Pon Avg 04, 2008 2:16 pm
Lokacija: Tivat

Postod garavi94 » Sre Okt 05, 2011 6:51 pm

ee pa fino su naplatili,ovo posle ne mogu nikome ni prodat,no za djake nije nista ni bolje ka da ce to njima trajat mnogo,no oce izdrtljiva su ruska vozila ..
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Sre Okt 05, 2011 8:32 pm

arsenal je napisao:To je bio jedini nacin da od Rusa naplate makar dio starog klirinskog duga. Dobili su ove GAZ-ove, nesto opreme za skole i druge slicne gluposti koje su Rusi odredili da im daju......


Ljudi nije za đake, voze samo nastavno osoblje... A iskreno da vam kažem, veći je trošak nego korist, masu goriva troše. Ima i još nešto zanimljivo, čitav posao išao je preko nikšićke MonteLade.
milan.nk
 

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz Crne Gore

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju