Logo

Prevoz radnika u CG

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Crne Gore.

Postod milan.nk » Sre Maj 11, 2011 10:10 pm

Strikovic iz Niksica, ima u njegovoj temi slika...
milan.nk
 

Sponzor

 

Postod garavi94 » Sre Maj 11, 2011 10:18 pm

Meni je nekako cusan onaj bijeli vario strikovica kao da je siri od prednjih vrata do kraja busa .
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Sre Maj 11, 2011 10:26 pm

Mozda i jeste, i ja sam primijetio da mu je zadnja osovina uvucena skroz unutra
milan.nk
 

Postod garavi94 » Sre Maj 11, 2011 11:05 pm

vjerovatno je bio terwtni pa prepravljan ko li ce ga znat
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Pet Maj 13, 2011 9:43 pm

MG auto, prevoz radnika
Image

Mehanizacija i programat
Image

SECURITAS
Image
Image
milan.nk
 

Postod garavi94 » Uto Maj 31, 2011 8:24 pm

Gradjevinska firma Fidija Podgorica sa Tamicem
Image
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Uto Maj 31, 2011 8:25 pm

Gazda Fidije je Joko Blagojevic moj kum :D
milan.nk
 

Postod arsenal » Čet Jun 16, 2011 8:49 pm

Ikarbus IK 104 P Vojska Crne Gore.

Image

Image
arsenal
Član
 
Postovi: 4270
Pridružio se: Pon Avg 04, 2008 2:16 pm
Lokacija: Tivat

Postod milan.nk » Čet Jun 16, 2011 10:19 pm

Stacioniran u PG :wink: A bila je i u Kumboru jedna Setra, vozio je moj drug koji sad radi kod Glusice, da ne znas sta je sa njom Sinisa :?
milan.nk
 

Postod garavi94 » Čet Jun 16, 2011 11:13 pm

milan.nk je napisao:Stacioniran u PG :wink: A bila je i u Kumboru jedna Setra, vozio je moj drug koji sad radi kod Glusice, da ne znas sta je sa njom Sinisa :?

eee kolkio je samo bilo vozila u kumboru majko mila,vecina je zavrsila u niksicku zupu kod mice dzoganovica,setra ne vjerujem da je jer je nisam vidio gore kod njega a sad u kumbor nema nista bila je jedna panonina nema ni nje eee vidio sam samo neka sjedista od autobusa u krug kasarne povadjena izgleda da su u kobasice taj bus samljeli koji je bio ne znam ...
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Čet Jun 16, 2011 11:35 pm

garavi94 je napisao:
milan.nk je napisao:Stacioniran u PG :wink: A bila je i u Kumboru jedna Setra, vozio je moj drug koji sad radi kod Glusice, da ne znas sta je sa njom Sinisa :?

eee kolkio je samo bilo vozila u kumboru majko mila,vecina je zavrsila u niksicku zupu kod mice dzoganovica,setra ne vjerujem da je jer je nisam vidio gore kod njega a sad u kumbor nema nista bila je jedna panonina nema ni nje eee vidio sam samo neka sjedista od autobusa u krug kasarne povadjena izgleda da su u kobasice taj bus samljeli koji je bio ne znam ...


Znam, bio sam kod Dzoganovica sto puta :wink: A znas da je on nekad bio najjaci sto se tice gradskog u NK, ali propao...
milan.nk
 

Postod garavi94 » Pet Jun 17, 2011 12:11 am

milan.nk je napisao:
garavi94 je napisao:
milan.nk je napisao:Stacioniran u PG :wink: A bila je i u Kumboru jedna Setra, vozio je moj drug koji sad radi kod Glusice, da ne znas sta je sa njom Sinisa :?

eee kolkio je samo bilo vozila u kumboru majko mila,vecina je zavrsila u niksicku zupu kod mice dzoganovica,setra ne vjerujem da je jer je nisam vidio gore kod njega a sad u kumbor nema nista bila je jedna panonina nema ni nje eee vidio sam samo neka sjedista od autobusa u krug kasarne povadjena izgleda da su u kobasice taj bus samljeli koji je bio ne znam ...


Znam, bio sam kod Dzoganovica sto puta :wink: A znas da je on nekad bio najjaci sto se tice gradskog u NK, ali propao...

i ja sam bio u Kuta kod njega za djelove masu puta a znam da je imao autobuse neke stare mercedese jedan je prodat u danilovgrad krolingu voze radnike sa njim ..cudi me zasto je propao
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Pet Jun 17, 2011 9:37 pm

Potisnuli su ga ostali lokalci, a nijesu bili losi ni busevi, neke 305-ce i 307-ce, pa neke Neretve , a ja sam bio par puta, isto za djelove, zadnji put po sofersajbnu za Zastavu... A vidi, kad si bio zadnji put, je li bilo sta od autobusa kod njega?
milan.nk
 

Postod garavi94 » Pet Jun 17, 2011 11:23 pm

milan.nk je napisao:Potisnuli su ga ostali lokalci, a nijesu bili losi ni busevi, neke 305-ce i 307-ce, pa neke Neretve , a ja sam bio par puta, isto za djelove, zadnji put po sofersajbnu za Zastavu... A vidi, kad si bio zadnji put, je li bilo sta od autobusa kod njega?

davno ima godinu dana,trsio sam se taamova pa vise ne idem za djelove kod njega
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Pet Jun 17, 2011 11:29 pm

Pa je li bilo autobusa tada?
milan.nk
 

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz Crne Gore

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju