Logo

Šipčić, Nikšić

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Crne Gore.

Postod milan.nk » Sub Apr 02, 2011 6:57 pm

Evo danas opet ta Setra, inace parkira se blizu moje kuce na jedno 400 metara...
Image
Image
milan.nk
 

Sponzor

 

Postod milan.nk » Sre Apr 06, 2011 8:54 pm

Setra 215 HD sa vratima iza zadnje osovine.
Image
Image
milan.nk
 

Postod milan.nk » Sre Apr 06, 2011 8:54 pm

Prelijepa 211 HD
Image
milan.nk
 

Postod miham » Sre Apr 06, 2011 9:39 pm

njima su generalno strasno slabo odrzavani autobusi..jedino sta valja je ova 211HD koju su skoro nedje pazarili pa se jos uvijek nije rastranjala.. :)
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod PEX » Sre Apr 06, 2011 9:43 pm

Šipčić je još neđe čini mi se 2008, vozio mog burazera od tetke sa nekom kantom na turneju Bar-Pariz-London :) Inače ta grupa su bili Izviđači :)
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Postod miham » Sre Apr 06, 2011 9:48 pm

pa dobro,oni su navikli na "survivor" :) ma to su dzelati,voze dok mne padne autobus,pa onda ga parkiraju i tu mu je kraj.. :) secam se jednom sam usao da se vozim u njihov bus i maltene na svako drugo sjediste je crkao amortizer i ne mozes normalno da sjedis nego razvaljujes koljena onom iza tebe..80% stakala povuklo vlagu,trapovi se raspadaju..jos gore,vozac(i jedan od vlasnika) vozi kao da mu je prvi put,grci menjac,lupaju stope motora i menjaca,vozi putnike kao vrece krompira..pa to je prava avantura voziti se sa njima.. :)
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod milan.nk » Čet Apr 07, 2011 1:00 pm

miham je napisao:pa dobro,oni su navikli na "survivor" :) ma to su dzelati,voze dok mne padne autobus,pa onda ga parkiraju i tu mu je kraj.. :) secam se jednom sam usao da se vozim u njihov bus i maltene na svako drugo sjediste je crkao amortizer i ne mozes normalno da sjedis nego razvaljujes koljena onom iza tebe..80% stakala povuklo vlagu,trapovi se raspadaju..jos gore,vozac(i jedan od vlasnika) vozi kao da mu je prvi put,grci menjac,lupaju stope motora i menjaca,vozi putnike kao vrece krompira..pa to je prava avantura voziti se sa njima.. :)


Eeee moj Marko, jednom... Ja sam u zadnje godinu dana bio prinudjen da putujem svaki dan NK-PG pa snjima barem 4 puta nedjeljno. A sto se tice vozaca imali su jednog dobrog, taj sad vozi u Elitasu, ovo drugo ne vrijedi komentarisati. Inace ti pricas o Banju koliko se meni cini.
milan.nk
 

Postod miham » Čet Apr 07, 2011 3:34 pm

ko bi to drugi bio..?? :)
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod milan.nk » Čet Apr 07, 2011 9:43 pm

miham je napisao:ko bi to drugi bio..?? :)


Cesto navedena osoba(nijesam naveo puno ime i prezime) upravlja autobusom u vidno pripitom stanju usput zabavljajuci putnike svojim pjevackim talentom i opojnim mirisom Lovcena. :twisted:
milan.nk
 

Postod milan.nk » Čet Apr 14, 2011 8:13 pm

Sa druge strane
Image
Image
milan.nk
 

Postod milan.nk » Pet Apr 15, 2011 11:42 pm

Setra na AS
Image
milan.nk
 

Postod milan.nk » Čet Jun 23, 2011 4:18 pm

Ova Setra

arsenal je napisao:"Šipčić" Nikšić, setra S 228DT u Kotoru.

Image


Image
[/quote]

Ofarbana u ovu boju...

Image

I to kao da je cetkom farbana, uzas...
milan.nk
 

Postod arsenal » Sre Avg 03, 2011 2:30 pm

Evo je slika te kante.....

Image

Image
arsenal
Član
 
Postovi: 4270
Pridružio se: Pon Avg 04, 2008 2:16 pm
Lokacija: Tivat

Postod milan.nk » Sre Avg 03, 2011 3:42 pm

Na slici i fino izgleda kakva je uživo... A ovo Šipčić oće da unifikuje kolor šemu :lol:
milan.nk
 

Postod miham » Čet Avg 04, 2011 11:07 am

Ova setra je prodata privatniku iz budve koji ima brodove budva i budvanka pa sa ovim vozi turiste do broda..to je teska kanta,sve im se kvari,raspada se..valjda je farbana. nedje u srbiju,e pa cetkom bi se to ljepse izvelo..
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz Crne Gore

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju

cron