Logo

Lasta Montenegro

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Crne Gore.

Lasta Montenegro

Postod garavi94 » Uto Maj 17, 2011 6:22 pm

Znam da za otvaranje teme trebaju tri slike razlicitih buseva,al je Lasta otvorila pogon u Podgorici i evo dvije slike njihovog za sada jedinog vidjenog autobusa na PG table
Berkhof
Image
i slika sa boka malo losija jer je slikano u voznji
Image
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Lasta Montenegro

Sponzor

 

Postod milan.nk » Uto Maj 17, 2011 6:41 pm

Bravo Dragane, ovo sam cekao da vidim! Svaka cast Lasti, nadam se da ce nabaviti jos autobusa, i da ce uzeti neke CG linije...
milan.nk
 

Postod garavi94 » Uto Maj 17, 2011 7:05 pm

Znas li brate sta rade registrovali su linije medjunarodne za srbiju u koperaciji sa lastom beograd i sve voze na bg table,ja iskreno nebi volio da uzmu da voze linije po CG jer bolje da pare uzima neki nas covjek nego neko drugi ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod MILE » Uto Maj 17, 2011 8:10 pm

Ovo su uradili da bi se otarasili kooperanata iz Crne Gore.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Postod miham » Uto Maj 17, 2011 8:53 pm

milan.nk je napisao:Bravo Dragane, ovo sam cekao da vidim! Svaka cast Lasti, nadam se da ce nabaviti jos autobusa, i da ce uzeti neke CG linije...


sta to pricas covjece,ti kao da si iz Luxemburga..? :) pa i ovako ima grdilo prevoznika kod nas,dje ce 'ljeb da nam Lasta uzima.. :)
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod milan.nk » Uto Maj 17, 2011 9:06 pm

E pa ima tu i istine moj Marko, samo ako bi ponudili korektnije uslove prevoza nego pojedini prevoznici iz Crne Gore bilo bi sasvim normalno da udju na trziste (a ti znas u Niksicu kakvo je stanje, i ko sve i sa cim vozi-cast izuzetcima)... A i nasa je drzava kriva sto dozvoljava takvu malverzaciju Lasti.
milan.nk
 

Postod Kassbohrer » Sre Maj 18, 2011 2:20 am

Pa i nije to baš malverzacija, niti je Lasta jedina koja radi takve stvari, ima još prevoznika koji imaju firme registrovane u dvije države i rade sami sebi kao kooperanti (u konkretnom slučaju SRB-CG je to Ozlem) kao i onih koji nalaze fiktivne kooperante koji ne voze određenu liniju (i sama Lasta je fiktivni kooperant Globtouru). E sad poenta je u tome da se iako jedan od kooperanata ne vozi njemu moraju uplaćivati pare na račun i naravno on plaća porez na to.
Kassbohrer
Član
 
Postovi: 2532
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 12:20 am
Lokacija: Bileća

Postod garavi94 » Pet Maj 20, 2011 12:12 am

miham je napisao:
milan.nk je napisao:Bravo Dragane, ovo sam cekao da vidim! Svaka cast Lasti, nadam se da ce nabaviti jos autobusa, i da ce uzeti neke CG linije...


sta to pricas covjece,ti kao da si iz Luxemburga..? :) pa i ovako ima grdilo prevoznika kod nas,dje ce '***CENZURISANO*** da nam Lasta uzima.. :)

Marko,slazem se sa tobom,i ovako ima dosta prevoznika sta ce nam jos Lasta i po meni je bolje da nas covjek Crnogorac uzima tj. Zaradjuje pare nego lasta,i ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod miliraki » Pet Maj 20, 2011 1:15 am

Zar nije bolje da bolji uzima pare????ko ima bolje buseve,bolje cene,ljubaznije osoblje??
miliraki
Član
 
Postovi: 405
Pridružio se: Ned Jan 23, 2011 2:43 am

Postod garavi94 » Pet Maj 20, 2011 1:45 am

Pa kad bi vili sve novi i dobri busevi sta bi radili privatni menhanicari jer znamo Lasta ima svoje,ondaaa sto se tice cijena koliko ja znam Lasta je skuplja od ostalih prevoznika a sto se ljubaznosti tice u mom slucaju svi su ljubazni bili sem jednog vozaca autoboke koji se neprikladno ponasao i putnici su mu bili krivi sto je on morao da radi za novu godinu,i zasto da pare iz Crne Gire idu U drugu zemlju nek ostnu tu kod nas jer jedino tako mozemo napredovati ... :evil:
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod miliraki » Pet Maj 20, 2011 10:04 am

Ako ti tako mislis,onda je bolje da pare dodju ovde u Beograd da nama krene bolje :) i podrzavam Lastu potpuno: )i neka preuzme najbolje linije :)
miliraki
Član
 
Postovi: 405
Pridružio se: Ned Jan 23, 2011 2:43 am

Postod miliraki » Pet Maj 20, 2011 10:09 am

Ovo je naravno bila sala :)nek oni rade svoj posao,meni nece biti ni bolje ni gore,jer ja te pare necu videti i ni jedne ni druge :)al bi se mi zamerili izmedju sebe drzeci se svako svoje politike da nema dolaska prevoznika iz drugih zemalja:)zato trzisna ekonomija,nek pobedi bolji a mi da islikamo i uzivamo u sto vise novih vozila :) i da popijemo po jedno Niksicko 'ladno :)
miliraki
Član
 
Postovi: 405
Pridružio se: Ned Jan 23, 2011 2:43 am

Postod garavi94 » Pet Maj 20, 2011 10:14 am

slazem se ta tobom za Niksicko ladno . . .
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Pet Maj 20, 2011 3:55 pm

miliraki je napisao:Zar nije bolje da bolji uzima pare????ko ima bolje buseve,bolje cene,ljubaznije osoblje??


E ja ovo potpisujem brate- jel sad shvatate o cemu pricam. A to sto ih ti nijesi sreo neljubaznih Dragane ne znaci da ih nema...
milan.nk
 

Postod garavi94 » Pet Maj 20, 2011 4:01 pm

ne znam milane,poznajem dosta vozaca i mnogi od njih su mi prijatelji sa ocem tako da su bar prema meni dobri . . .
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Sledeća

Povratak na Prevoznici iz Crne Gore

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju

cron