Logo

Podgorica Ekspres PEP, Podgorica

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Crne Gore.

Postod milan.nk » Sub Okt 15, 2011 11:06 pm

A evo i Setre, sredjena da se smrznes :shock: Vjerovatno nekog ko vozi preko PEP-a...
Image
milan.nk
 

Sponzor

 

Postod garavi94 » Ned Okt 16, 2011 4:17 pm

Ako se nevaram ova setra je na dg table ali ne znam cija je ...a dobro je uradjena gledo sam je
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Pon Okt 17, 2011 8:57 am

I meni se cini da su DG, a Setra je vrhhhunska!
milan.nk
 

Postod garavi94 » Pon Okt 17, 2011 10:54 am

milan.nk je napisao:I meni se cini da su DG, a Setra je vrhhhunska!


Jedan sto vozi za Pep mi je rekao da je sad vozio 4 ture na Beogracku liniju,i to sa njegovim autobusom ali mu ja nesto ne vjerujem pa necu imentovati tu licnost i reci da je Setra njegova,a sto se tice da je setra vrhunska,vrhunska je i milo mi je zbog toga sto vozi za Podgorica expres da bar jedno krsteno auto ide na liniju ...
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod miham » Pon Okt 17, 2011 2:34 pm

Setra je vlasnistvo Miljana Djukica iz Danilovgrada..i radjena je kod zekoliner-a..autobus je extra ispao,nema govora..
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod miham » Pon Okt 17, 2011 2:38 pm

garavi94 je napisao:
milan.nk je napisao:I meni se cini da su DG, a Setra je vrhhhunska!


Jedan sto vozi za Pep mi je rekao da je sad vozio 4 ture na Beogracku liniju,i to sa njegovim autobusom ali mu ja nesto ne vjerujem pa necu imentovati tu licnost i reci da je Setra njegova,a sto se tice da je setra vrhunska,vrhunska je i milo mi je zbog toga sto vozi za Podgorica expres da bar jedno krsteno auto ide na liniju ...


i da,vozio je nekolike ture sad jer se PEP-u pokvario onaj reparirani neoplan,a i plava scania nesto nije bila u redu,pa je Miljan uskocio..
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod zekoliner » Uto Okt 25, 2011 9:43 pm

Apropo izlaganja Mihailovica-nije me strah od tebe rodjo, dodji, samo se javi, nacicemo se vec, pogotovu sto mislis da si najpametniji i najbolji, najjaci sigurno nisi. Posmatram samo tvoje pretnje u postu koji je izbrisan i potvrdjujem ono sto sam znao i pre rodjo a to je ko si i sta si. Javi se na privatnu poruku da se vidimo, pa da resimo problem.
Korisnikov avatar
zekoliner
Član
 
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Sep 28, 2011 8:37 pm

Postod miham » Čet Okt 27, 2011 8:01 pm

Misu vec sam ti se javio, i nijesam ti ja nikakav rodjak,daleko bilo..vidi se iz aviona da si neka splacina ljudska..smijesno je trositi rijeci na tebe..da vise ne pravimo odje OT..
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod Nele Nibus » Čet Nov 24, 2011 12:34 pm

Preključe kod Fontane
Image

Image

Image
Poslednji put menjao Nele Nibus dana Sub Dec 10, 2011 10:26 pm, izmenjena samo jedanput
Upotreba mojih fotografija na news portalima, facebook-u i štampi nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti!

Image
Nibus 400.31 generacija 2007. Ko 397 ex 561
Korisnikov avatar
Nele Nibus
Student saobraćaja
 
Postovi: 9056
Pridružio se: Ned Nov 15, 2009 2:26 am
Lokacija: Pancevo, Niš

Postod garavi94 » Pet Nov 25, 2011 8:42 pm

Ova 0303 je extra,bas je cool
radio je sa njom na firmu Dantours Perovica sad i za PEP
ne znam jeste li primijetili a ja jesam da uglavnom svi busevi sto rade za ovu firmu su na DG table ...
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod roadstar » Sre Dec 28, 2011 1:32 pm

E, a sta je bilo sa Bovom??? NIje valjda da jos stoji na granici?
Korisnikov avatar
roadstar
Član
 
Postovi: 41
Pridružio se: Ned Dec 20, 2009 7:05 pm
Lokacija: Paracin

Postod garavi94 » Čet Dec 29, 2011 1:34 am

roadstar je napisao:E, a sta je bilo sa Bovom??? NIje valjda da jos stoji na granici?

Ja mislim da jeste,do skora je bila,cuo sam da su je ocerupali i da su to sto je valjalo sa nje psokidali,cisto sumnjam da ce opet na drumu,boze moja ja bih volio ali nevjerujem,
raspitat cu se ovih dana pa cu vam javit ...
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod roadstar » Čet Dec 29, 2011 10:04 pm

garavi94 je napisao:
roadstar je napisao:E, a sta je bilo sa Bovom??? NIje valjda da jos stoji na granici?

Ja mislim da jeste,do skora je bila,cuo sam da su je ocerupali i da su to sto je valjalo sa nje psokidali,cisto sumnjam da ce opet na drumu,boze moja ja bih volio ali nevjerujem,
raspitat cu se ovih dana pa cu vam javit ...

COVECE :(
Korisnikov avatar
roadstar
Član
 
Postovi: 41
Pridružio se: Ned Dec 20, 2009 7:05 pm
Lokacija: Paracin

Postod garavi94 » Pet Dec 30, 2011 10:01 am

roadstar je napisao:
garavi94 je napisao:
roadstar je napisao:E, a sta je bilo sa Bovom??? NIje valjda da jos stoji na granici?

Ja mislim da jeste,do skora je bila,cuo sam da su je ocerupali i da su to sto je valjalo sa nje psokidali,cisto sumnjam da ce opet na drumu,boze moja ja bih volio ali nevjerujem,
raspitat cu se ovih dana pa cu vam javit ...

COVECE :(

evo roudster,raspitao sam se sinoc kod gazde kaze bova je jos na mehov krs,i ni on sam ne vjeruje da ce je radit ...vjerovatno ce u vjecna lovista ...nazalost,a tako sam volio taj auto ....
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod roadstar » Pet Dec 30, 2011 12:01 pm

garavi94 je napisao:
roadstar je napisao:
garavi94 je napisao:
roadstar je napisao:E, a sta je bilo sa Bovom??? NIje valjda da jos stoji na granici?

Ja mislim da jeste,do skora je bila,cuo sam da su je ocerupali i da su to sto je valjalo sa nje psokidali,cisto sumnjam da ce opet na drumu,boze moja ja bih volio ali nevjerujem,
raspitat cu se ovih dana pa cu vam javit ...

COVECE :(

evo roudster,raspitao sam se sinoc kod gazde kaze bova je jos na mehov krs,i ni on sam ne vjeruje da ce je radit ...vjerovatno ce u vjecna lovista ...nazalost,a tako sam volio taj auto ....

BZV skroz. Auto nije bio mnogo ostecen. Mogao je jos dosta da izgura.
Korisnikov avatar
roadstar
Član
 
Postovi: 41
Pridružio se: Ned Dec 20, 2009 7:05 pm
Lokacija: Paracin

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz Crne Gore

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 13 gostiju