Logo

Podgorica Ekspres PEP, Podgorica

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Crne Gore.

Postod garavi94 » Pet Dec 30, 2011 4:02 pm

roadstar je napisao:
garavi94 je napisao:
roadstar je napisao:E, a sta je bilo sa Bovom??? NIje valjda da jos stoji na granici?

Ja mislim da jeste,do skora je bila,cuo sam da su je ocerupali i da su to sto je valjalo sa nje psokidali,cisto sumnjam da ce opet na drumu,boze moja ja bih volio ali nevjerujem,
raspitat cu se ovih dana pa cu vam javit ...

COVECE :(

Pa ostecen je poprilicno,nije bas da je malo
ima tu posla ...mada i osiguranje nije isplatilo koliko treba za popravku tako da
ne znam ...vidjet cemo sta ce bit,ali ona na drumu tesko ..
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Sponzor

 

Postod MILE » Sub Dec 31, 2011 12:13 am

Ma nema ništa od nje, odvalio ju je kamion prilično dobro.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Postod garavi94 » Sub Dec 31, 2011 3:28 pm

MILE je napisao:Ma nema ništa od nje, odvalio ju je kamion prilično dobro.
znam ja,koliko je bilo steete,a zao mi je sto je taman bila uradjena kako treba,zamijenjene joj trule resetke,uradjene kocnice regiistrovali je ...plus jos neke stvari koje necu da pricam jer su sentimentalne prirode ...
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod arsenal » Ned Mar 25, 2012 8:06 pm

Scania prije dva dana na ulazu u Budvu.

Image

Uploaded with ImageShack.us
arsenal
Član
 
Postovi: 4270
Pridružio se: Pon Avg 04, 2008 2:16 pm
Lokacija: Tivat

Postod garavi94 » Pon Apr 16, 2012 8:45 pm

U sjecanje na kolegu i brata Milana Vasiljevica
Image

Uploaded with ImageShack.us
Image

Uploaded with ImageShack.us
Image

Uploaded with ImageShack.us
Image

Uploaded with ImageShack.us
Image

Uploaded with ImageShack.us
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Re:

Postod PEX » Uto Jun 12, 2012 2:38 pm

arsenal je napisao:Scania prije dva dana na ulazu u Budvu.

Image

Uploaded with ImageShack.us

Ova kanta se preksinoc pokvarila u Prijepolju na liniji Beograd-H. Novi, i to na sred puta. Patrolirala policija, onda smo mi naisli, doleteo vozac poceo da kuka i moli da mu povezemo putnike i ucinili smo (iako smo imali losa iskustva sa njima, jako su nekolegijalni), pola kod nas doslo pola kod Autoprevoza iz Banjaluke... Kad su usli putnici u Setru, samo su zinuli :)
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Re: Podgorica Ekspres PEP, Podgorica

Postod simon voyages » Ned Avg 12, 2012 12:02 pm

pep je katastrofa neljubaznost na najgorem nivou. Soferi drcni, znam jednog koji je radio kod njih Miljan se zove ali kulturan i ljubazan momak, ali je presao u euro star iz danilovgrad. Kad sam putovao za nis jedan dan voze oni a drugi dan nis ekspres potrefilo mi se da idem sa pep, izdaju mi greskom kartu na nis ekspres kondukter ok covek da resimo to kaze i dam mu broj ovog na as berane a vozac ne nomoze on s nama to je pokvareno kaze kako oni smatraju nasu firmu. A znaci nista strasno samo da se karta strornira i izda za prevoznika pep. Jos pre 6 godina se to desilo, i nista nisu napredovali. Katastrofa
simon voyages
Član
 
Postovi: 77
Pridružio se: Ned Feb 05, 2012 6:28 pm
Lokacija: berane

Re: Podgorica Ekspres PEP, Podgorica

Postod garavi94 » Ned Avg 12, 2012 4:17 pm

Miljan je inace vlasnik ove plave scanie,i bijele setre vozi za pep nisku liniju,placa zakup ili sta vec miladiji za nju a Beogracku vozi Jadran expres iz kotora,firma je stvarno propala ali posto to je nick "simon voyages" nebi trebalo da pljujes po ostalim prevoznicima kakvi god da su,nije profesionalno,ako ces to vec da radis radi u svoje ime ovako prestavljas firmu ...
Poslednji put menjao Mickey dana Pet Avg 17, 2012 12:17 am, izmenjena samo jedanput
Rezlog: citiranje predhodne poruke
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Re: Podgorica Ekspres PEP, Podgorica

Postod simon voyages » Ned Avg 12, 2012 9:14 pm

NEPLJUJEM I NEPROZIVAM NIKOGA NI JEDNU FIRMU. Samo iznosim cinjenice onakve kakve jesu ISTINITE. A sto se tice simon voyaza imaju isto misljenje i iskustvo sa tom firmom. Prema toma samo kazem onako kako jeste, REALNO I ISTINITO, ALI STO NEKOG BOLI ISTINA NEMOZEMO MU NISTA. I naravno takvo misljenje nema samo nasa firma nego i sve ostale kao i soferi koji su isto imali iskustva sa njima.
simon voyages
Član
 
Postovi: 77
Pridružio se: Ned Feb 05, 2012 6:28 pm
Lokacija: berane

Re: Podgorica Ekspres PEP, Podgorica

Postod garavi94 » Pon Avg 13, 2012 5:38 am

Nebitno je iznosio misljenje ili pljuvao,profesionalnost je kadao nekome pricas samo lijepe stvari,ako su tacne
a ako imas lusa iskustva sa nekom firmom ili osobom,to kao prestavnik pravnog lica,tj firme ne iznosis u javnost,jer stvara losu sliku o tebi,tj tome koga predstavljas ...A istina tj. sto si napisao je tacna pep je propala firma,koja radi kako radi,i mnogi to znaju ..ali poenta je u tome sto ne treba da pljujes ili iznosis lose misljenje ko se bavi istim poslom kao ti ...KAPIRAS ???

P.S Sto se tice iskustva sa PEP om,ja odnosno meni bliska osoba ih je imala dosta i to neprijatnih i odlicno znam ko je vlasnik firme,citavi istorijat i poslovanje firme,dugove i sve pa ne iznosim u javnost i ako sam ovdje pod nicom fizickog lica,a ne firme kao ti ....
Poslednji put menjao Mickey dana Pet Avg 17, 2012 12:19 am, izmenjena samo jedanput
Rezlog: citiranje predhodne poruke
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Re: Podgorica Ekspres PEP, Podgorica

Postod arsenal » Pon Avg 13, 2012 1:31 pm

Plava scania koja je do sada vozilaza PEP vidjena juce u Kotoru sa oznakama "Bjelopavlija trans" Danilovgrad.
arsenal
Član
 
Postovi: 4270
Pridružio se: Pon Avg 04, 2008 2:16 pm
Lokacija: Tivat

Re: Podgorica Ekspres PEP, Podgorica

Postod roker 70 » Pon Avg 13, 2012 3:35 pm

Slazem se sa garavim,a sto se tice neljubaznosti jednom sam usao u prevoznika simonvoyage i nikad vise..ali da ne idemo dalje ovo je tema PEP..U svakom slucaju PEP je uz autoboku i taru ipak ime... :)
Korisnikov avatar
roker 70
Član
 
Postovi: 670
Pridružio se: Ned Jul 24, 2011 4:52 pm

Re: Podgorica Ekspres PEP, Podgorica

Postod garavi94 » Uto Avg 14, 2012 2:05 am

arsenal je napisao:Plava scania koja je do sada vozilaza PEP vidjena juce u Kotoru sa oznakama "Bjelopavlija trans" Danilovgrad.

Plava scania je u vlasnistvu Miljana Perovica iz Danilovgrada,a inace su ti PEP i Bjelopavlija stari drugovi ...Da ne idem u ot,necu pisati nista u ovoj temi dok neku sliku ne postavim
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Prethodni

Povratak na Prevoznici iz Crne Gore

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju