Logo

Stevan bus, Vlasotince

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Postod Goran sk » Sub Mar 21, 2009 5:04 pm

Kassbohrer je napisao:Samo zašto bi neko prerađivao O303 u starog Neoplana? Zar ne bi bilo i jednostavnije i efektnije primjeniti Tourismo face-lift?


pa u ta doba kada je ovaj prepravljan mozda nije bio u modi ili sta ja znam ,pogledajte turizmo prve generacije ,niko nije stavljao maske ,tek kada izasla ova malo novija onda su svi poceli,ovakvog slicnog neoplana je imao trans komerc i hisar turizam u mk i njihovi vozaci su mi rekli da se sve to proizvodilo ili prepravljalo u turske ,samo to je pre 10-15-tak godina ,a u ta doba neznam dali je bio turizmo tako popularan,ali kako i da je , ja sam 99,9 % siguran da ovo nije neoplan :wink:
Image
Korisnikov avatar
Goran sk
Član
 
Postovi: 23056
Pridružio se: Pet Feb 15, 2008 9:24 pm
Lokacija: Stuttgart-Skopje

Sponzor

 

Postod Jovan » Sub Mar 21, 2009 5:28 pm

Kassbohrer je napisao:Samo zašto bi neko prerađivao O303 u starog Neoplana? Zar ne bi bilo i jednostavnije i efektnije primjeniti Tourismo face-lift?


Mozda je imao neki tezi udes :?:
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod Aleks_BGD » Sub Mar 21, 2009 7:07 pm

Jovan je napisao:Mozda je Goran ima pravo, ima nekih sumnjivih detelja :?:
Voze li oni liniju za Bec :?:


Nevozi Stevan drzi samo linije u SRB.Za Pozarevac i Beograd.Liniju za Bec drze Bata Reisen i Jovic bus u kooperaciji.Jedne nedelje Jovic druge Bata.

A sto se tice Neoplana,nemam pojma sta su mu radili.Sa druge strane puta ovog busa nalazi se Stevanova garaza.Ima tu nekoliko buseva sto u dobro stanju sto u delovima.Iza garaze nalazi se poveca deponija delova i sasija raznih buseva.
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Postod sasa-74 » Sub Mar 21, 2009 10:11 pm

jeste ono Neoplan samo su vrata i klima od 303. Ti stariji Neoplani imaju problem sa gumama na vratima koje su verovatno pukle a Stevan nije imao da ih zameni pa je stavio vrata od 303 kao i klimu jer ovi stariji nemaju klimu. I na mom je zatvoren taj boks zadnji desno on je stavio od 303 taj zadnji . Znaci to je Neoplan sa velikim udelom 0303 :wink: ah da i blatobrani su menjani :D
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod Goran sk » Sub Mar 21, 2009 10:43 pm

dobro mozda ja gresim , e sad sale zanima me koje godiste je taj bus ?onako od prilike
Image
Korisnikov avatar
Goran sk
Član
 
Postovi: 23056
Pridružio se: Pet Feb 15, 2008 9:24 pm
Lokacija: Stuttgart-Skopje

Postod Aleks_BGD » Sub Mar 21, 2009 10:46 pm

Ja mislim da je 198...i neko.E sad neznam tacno.
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Postod sasa-74 » Sub Mar 21, 2009 11:39 pm

ne vidim dobro u stvari ne vidim uopste unutrasnjost po tome bih ti rekao a i svi bi uvideli godinu , po instrument tabli je preko 1980 e sad pazi, gore nema seser, nema bocno onaj beli deo od lima iznad prednjih vrata nema kosinu od stakla pored prednjih vrata mislim da je gornja soferka radjena i ta bocna stakla prva od soferke gore . Od mehanike vidim stari mercedesov diferencijal koji se ubacivao na starim tipovima ,sve u svemu mislim da je 80 -81 . Ako me bude zvao ponovo pitacu ga ( culi smo se pre par dana ali nisam zabelezio broj sa kog me zvao :cry: ). Nudi mi motor za Neoplana za 5000 evra ( verovatno misli da sam pao s tresnje :roll: )
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod Goran sk » Ned Mar 22, 2009 12:01 am

zato sam pitao godiste ,to su te sitnice koje si nave sto mene ne lice na neoplana ali ok sve je moguce , to sto ti nudi da nije mozda pogresio u nulama :D
Image
Korisnikov avatar
Goran sk
Član
 
Postovi: 23056
Pridružio se: Pet Feb 15, 2008 9:24 pm
Lokacija: Stuttgart-Skopje

Postod Aleks_BGD » Ned Mar 22, 2009 12:57 pm

sasa-74 je napisao:ne vidim dobro u stvari ne vidim uopste unutrasnjost po tome bih ti rekao a i svi bi uvideli godinu , po instrument tabli je preko 1980 e sad pazi, gore nema seser, nema bocno onaj beli deo od lima iznad prednjih vrata nema kosinu od stakla pored prednjih vrata mislim da je gornja soferka radjena i ta bocna stakla prva od soferke gore . Od mehanike vidim stari mercedesov diferencijal koji se ubacivao na starim tipovima ,sve u svemu mislim da je 80 -81 . Ako me bude zvao ponovo pitacu ga ( culi smo se pre par dana ali nisam zabelezio broj sa kog me zvao :cry: ). Nudi mi motor za Neoplana za 5000 evra ( verovatno misli da sam pao s tresnje :roll: )


Sale ti poznajes gazdu Stevan Toursa?Jer je gazda kum jednim nasim prijateljima iz Vlasotinca,ali neznam coveka bas najbolje.Ono iz vidjenja.
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Postod ik404 » Ned Mar 22, 2009 2:39 pm

Radila je jedno vreme linija Pirot- Doljevac- Bec i to bas ovaj Neoplan ako nema jos nekog..., ima jedna sarena Setra 215 hd koja je svakodnevno isla za Beograd, i neki sanos 315 sam vidjao ranije u garazi... :wink: Sve u svemu, prica za sebe...
ik404
Član
 
Postovi: 1061
Pridružio se: Čet Feb 14, 2008 9:41 pm
Lokacija: privremena

Postod Aleks_BGD » Ned Mar 22, 2009 3:14 pm

Sve u svemu vozni park mu se raspada.Ta Setra je bila redovna na liniji Vlasotince-Beograd,e sad je vise nevidjam.Sad vozi neka drga Setra.Ima je gore ja sam je slikao kako izlazi sa perona.I ima jos jednu 228DT koja je stvarno u dobro stanju.Ali pitam se dokle ce tako.Jer je negase,ona stalno nesto vozi...
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Postod sasa-74 » Ned Mar 22, 2009 5:00 pm

Aleks_BGD je napisao:
Sale ti poznajes gazdu Stevan Toursa?Jer je gazda kum jednim nasim prijateljima iz Vlasotinca,ali neznam coveka bas najbolje.Ono iz vidjenja.


Ne poznajem ga culi smo se telefonom :wink:
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod ik404 » Ned Mar 22, 2009 11:04 pm

Image
ik404
Član
 
Postovi: 1061
Pridružio se: Čet Feb 14, 2008 9:41 pm
Lokacija: privremena

Postod Goran sk » Ned Mar 22, 2009 11:12 pm

a jel znas zbog cega je odustao da vozi tu liniju ?
Image
Korisnikov avatar
Goran sk
Član
 
Postovi: 23056
Pridružio se: Pet Feb 15, 2008 9:24 pm
Lokacija: Stuttgart-Skopje

Postod ik404 » Ned Mar 22, 2009 11:17 pm

Nemam pojma, nije mu se isplatilo, verovatno... :?
ik404
Član
 
Postovi: 1061
Pridružio se: Čet Feb 14, 2008 9:41 pm
Lokacija: privremena

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju