Logo

TimAS, Zaječar

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Re: TimAS, Zaječar

Postod negas » Pet Jul 31, 2015 4:59 am

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu brate, brate mili, pa ovo videti ovo je strašno auuuuuuuuuuuuuuuuuu brate mili...

Tek sad ovo vidim, što mi ne napisaste poruku u private message da vidim... au brate mili, su strašno, strašno!

Ja mislio da neko čuva tu imovinu!

Jel se čuvalo dok je bila ARRIVA verovatno jeste, a vidi posle toga strašno?

Za to je odgovoran stečajni upravnik, njega treba pitati šta je sa ovim svim. Dakle Vi ušli sami bez da nekog pitate (kad i nemate da pitate normalno).

Hvala Vam za fotografije. Legendarne su ali u srce pogađaju, strašno!

Sve isto, u KG-u sve as-ove aute pokrali, bovi skinuli pre mesec dana sve i retrovizore i masku i branike i retrovizore, sve...

Jel ima nekog sada u toj garaži? Neki bus?
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: TimAS, Zaječar

Sponzor

 

Re: TimAS, Zaječar

Postod negas » Pet Jul 31, 2015 5:11 am

bobanmilijic je napisao:ja neznam de ovo ide i da niko nista ne preduzima ja neznam ko prodaje ova vozila ajde neka bude da poreska ali gdesu vrata od objekta video na odpadu ram ovo je haos ljudi neznam sta radi policija i inspektori sudstvo podneta je i krivicna prijava svih bordo direktora i da niko nepreduzima necu za druge da kazem ali meni licno ostali preko 300000 duzni.


Bobane koja vrata? Ako je kapija trebali ste da zovete pandure pa da se malo zezate, kakvo je sada stanje, jel može da se uđe u upravnu zgradu?
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: TimAS, Zaječar

Postod negas » Pet Jul 31, 2015 5:16 am

bobanmilijic je napisao:pre neki dan su krenuli sa secenjem autobusa sto ostali juce svretijo ono je zalost i beda nisam mogo ni da slikjam m.ikarbus ostao samo zadnji deo staklo na sve strane sedista razbacana motori rascerupani vodene pumpe skinute bos pumpe bukvalno iscupane samo par slika napravijo od onog uzasa setra rascerupana sva stakla polomljena uzas . zvaosam da pitam da kupimo motor od tog otpada oni mi kazu da nemaju papire neznam kako su onda mogli da ix secu .zamolijobi nekog dami posalje adresu od fb. dabi mu predao prar slika sto sam slikao


Pa kupili su oni to kroz stečaj, i njima papiri i ne trebaju jer su išli na to da odrade kao staro gvožđe a ne dda trebuju s papirima. Ako su kupili aute legalno, šta ćeš, mogu da rade šta hoće. Hbga, uništila privatizacija i ovako lepu firmu. Najgore je to što nema više ni ljudi kao nekada pa i treba manje autobusa!

Lokacija će verovatno ostati pusta jer nema ko da dođe.

Kada je bila ARRIVA jel su parkirali tu gde su bili 17, 33 i td ili samo na placu?


Već sam bio postavljao ovo:
http://www.poreskauprava.gov.rs/sr/aktu ... godbe.html
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: TimAS, Zaječar

Postod Nibus-ja » Sub Feb 11, 2017 4:25 pm

Синоћ случајно гледах серију "полицајац са петловог брда" и сетих се да у овој епизоди је у кадровима улетео санос-415.5 па сам извадио слике из кадра, пуно превозника су имала ову колор шему

Image

Image
Poslednji put menjao Nibus-ja dana Sub Feb 11, 2017 4:34 pm, izmenjena samo jedanput
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: TimAS, Zaječar

Postod Nibus-ja » Sub Feb 11, 2017 4:28 pm

е сад пошто смо код историје, случајно сам нашао на ВХС касеети снимак из центра Зајечара из августа 1991.године санос и ик мислим да су оба од тимаса, обзиром да је ово специајлитет можда ће Негас имати коментар више

Image

Image

Image

и ик-4 чини ми се

Image
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: TimAS, Zaječar

Postod Nibus-ja » Sub Feb 11, 2017 4:45 pm

само да напоменем колор шема на саносу је ЛАСТА-оригинал, нисам успео из снимка да извучем са бојом нешто се трака изгледа упетљала умрсила :(
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: TimAS, Zaječar

Postod avram_za » Sub Feb 11, 2017 5:12 pm

Nibuse svaka cast za istoriju!
avram_za
Član
 
Postovi: 549
Pridružio se: Sub Feb 15, 2014 8:58 am
Lokacija: Zajecar

Re: TimAS, Zaječar

Postod Gasa Toplica » Sub Feb 11, 2017 8:22 pm

Svaka cast Nibuse za istoriju,da li mogu ovi snimci sa VHS Kasete da se objave na Facebooku u grupi koja je posvecenja istorijom autobusa i prevoznika?
Gasa Toplica
Član
 
Postovi: 2059
Pridružio se: Čet Nov 10, 2011 1:36 pm
Lokacija: Beograd

Re: TimAS, Zaječar

Postod negas » Sub Feb 11, 2017 9:50 pm

BRAVO Nibus ja. Ovaj TimAS-ov Sanos 415.5 sa klimom je legendarni i ceo radni vek je radio Knjaževac. U epizodi prolazi i s315 visoki belo sa plavkastim i sivim šarama ekspresni, 941 bez klime na krovu!
A ovaj u Lastinoj šemi i ne čudi, jer su se baš 91-ve odvojili od laste i menjali samo natpis iz Lasta u Timas a šema ostala ista. Naravno tu su pogrešili, da su ostali u Lasti i danas bi radili i oni i Bor i Negotin.
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: TimAS, Zaječar

Postod Nibus-ja » Pon Feb 13, 2017 9:35 am

Негасе, исекао сам и тог саноса ГБр-941 и поставио у теми НИШ-ЕКСПРЕС, грешка бата-Негасе која их је касније скупо коштала, шта да радимо, а што се тиче ове шеме, ласта и преко натписа ишла бела фарба и само натпис тимас црвеном или плавом бојом јел тако беше :?:

Gasa Toplica je napisao:Svaka cast Nibuse za istoriju,da li mogu ovi snimci sa VHS Kasete da se objave na Facebooku u grupi koja je posvecenja istorijom autobusa i prevoznika?


Нисам потписивао слике, наравно да може Гашо, таман посла па колико си ти нама историјских слика показао и задужио нас тиме, наравно да може, цепај, кад би имали још више слика било би супер :wink:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: TimAS, Zaječar

Postod negas » Uto Feb 14, 2017 3:03 am

Nibus-ja je napisao:Негасе, исекао сам и тог саноса ГБр-941 и поставио у теми НИШ-ЕКСПРЕС, грешка бата-Негасе која их је касније скупо коштала, шта да радимо, а што се тиче ове шеме, ласта и преко натписа ишла бела фарба и само натпис тимас црвеном или плавом бојом јел тако беше :?:

Gasa Toplica je napisao:Svaka cast Nibuse za istoriju,da li mogu ovi snimci sa VHS Kasete da se objave na Facebooku u grupi koja je posvecenja istorijom autobusa i prevoznika?


Нисам потписивао слике, наравно да може Гашо, таман посла па колико си ти нама историјских слика показао и задужио нас тиме, наравно да може, цепај, кад би имали још више слика било би супер :wink:

Da, samo to, nekad čak i nalepnica...a da su ostali radile bi i stanice i garaže...ali pukli su i nema nazad.
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: TimAS, Zaječar

Postod Nibus-ja » Uto Feb 14, 2017 2:21 pm

крај и историја, да смо се докопали чак и тих слика из фирме а ми ништа и то је све ко зна где завршило :( :cry:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: TimAS, Zaječar

Postod Gasa Toplica » Uto Feb 14, 2017 3:41 pm

Hvala Nibuse.
Imam ja nesto malo slika u svojoj arhivi.
Gasa Toplica
Član
 
Postovi: 2059
Pridružio se: Čet Nov 10, 2011 1:36 pm
Lokacija: Beograd

Re: TimAS, Zaječar

Postod bobanmilijic » Uto Feb 14, 2017 6:26 pm

nije bilo nista slika u firmi jasam do kraja radeo moja smena je zadnja bila na kapiji jasam postavijo katanac
bobanmilijic
Član
 
Postovi: 213
Pridružio se: Pon Jun 24, 2013 2:09 pm

Re: TimAS, Zaječar

Postod Nibus-ja » Sre Feb 15, 2017 6:58 pm

осим тимаса, мислио сам и на БорПревоз и АСНеготин
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju