Logo

KAVIM Jedinstvo, Vranje (1)

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

KAVIM Jedinstvo, Vranje (1)

Postod volvos » Uto Feb 26, 2008 12:19 am

"KAVIM-JEDINSTVO"
17500 Vranje
Pariske Komune 1
Srbija

tel: 017 422-619
tel: 017 422-616
tel/fax: 017 424-521
http://www.kavim-serbia.rs/jedinstvo

KAVIM JEDINSTVO DOO VRANJE
15. novembra BB
17523 PREŠEVO
+381 17 660 325
Image
Image

Image
Image
volvos
Član
 
Postovi: 4167
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 8:11 pm
Lokacija: Temerin

KAVIM Jedinstvo, Vranje (1)

Sponzor

 

Postod negas » Uto Feb 26, 2008 6:22 pm

cone je napisao:Obe Terre idu u "Jedinstvo" Vranje. Jedna ima Vogel, a druga Esteban sedišta. Meni su Esteban mnogo lepša, a da li su udobnija, to ne znam.


Bas me interesuje dal ce i sad da stave natpis ko na turing, ili ce da stave Kavimove, il i jedno i drugo! Po meni je lepo kad ostane i stari naziv!!!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod Nibus-ja » Ned Mar 02, 2008 3:39 pm

Slike iz bora relacija BEOGRAD-BOR I obratno BOR-BEOGRAD ovog prevoznika,bice i reda voznje.

Image

Garazni broj104 BOR-BEOGRAD

Image

Garazni broj125 BEOGRAD-BOR

Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod Nibus-ja » Pon Mar 03, 2008 5:44 pm

Jeftinije i od BORTRAVELA,Jedinstvo vozi BOR-BEOGRAD ekspresne linije u 06:15 i 13:15,a BEOGRAD-BOR u 09:15 i 17:15,cena u jednom pravcu 300dinara,povratna je 550dinara,putovanje je oko 3h i 45minuta a put oko 240km.
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod negas » Pon Mar 03, 2008 5:48 pm

Nibus-ja je napisao:Slike iz bora relacija BEOGRAD-BOR I obratno BOR-BEOGRAD ovog prevoznika,bice i reda voznje.


E to nibus-ja, da vidimo neku sliku! Zasto neslika i neki bus jos u Boru???
Lepe su ti slike ispale, inace lepo se vide malo reparacije na busevima! Ovaj prvi sto si slikao je radjen u nibusu jos 2000-te godine, ali nije imao stopove turizmo, vec 21 oktobar!!! Promenili su mu malo!!!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod Milanche » Pon Mar 03, 2008 7:17 pm

Nije loš Jedinstvo, skoro svaki put kada sam putovao njima bio sam zadovoljan, još daju popust za studente! :D :D JEEE! :D :D
Milanche
Član
 
Postovi: 713
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 2:54 am
Lokacija: Niš

Postod Nibus-ja » Pon Mar 03, 2008 11:05 pm

Nije to samo popust za studente,nema popusta toliko su im karte za sve kategorije putnika na ovoj liniji,dok u Bortravelu BOR-BEOGRAD je 800 dinara u jednom pravcu.
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod negas » Pet Mar 21, 2008 3:08 pm

Jer ste videli pre neki dan kada su na demonstracijama u K.Mitrovici KFOR-ovci izgurali tenkom jedan Sanos 315 Jedinstva iz Vranja, koji im je preprecio put!
Tu 315-cu cesto vidjam, i bila je kupjena polovna pre dve-tri godine od Vranje tursa, i imala je druga vrata na sredini a bila je niska! Ostetili su je, e sad pitanje je da li su uvili onim guranjem resetku, ako jesu, nema nista od busa, a ako nisu mogu da ga srede-videcemo! E to gurali su bus Izraelske firme, i nesto malo Srpske!

Evo ovog S315, reparacija Nibus!

Image Image
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod Nibus-ja » Ned Mar 23, 2008 1:03 am

negas je napisao:Jer ste videli pre neki dan kada su na demonstracijama u K.Mitrovici KFOR-ovci izgurali tenkom jedan Sanos 315 Jedinstva iz Vranja, koji im je preprecio put!
Tu 315-cu cesto vidjam, i bila je kupjena polovna pre dve-tri godine od Vranje tursa, i imala je druga vrata na sredini a bila je niska! Ostetili su je, e sad pitanje je da li su uvili onim guranjem resetku, ako jesu, nema nista od busa, a ako nisu mogu da ga srede-videcemo! E to gurali su bus Izraelske firme, i nesto malo Srpske!

Evo ovog S315, reparacija Nibus!

Image Image


Mislim da si mozda pogresio,ja sam gledao snimak i cini mi se da sam video viskopodni autobus :roll: Taj niski sanos315 sa vratima na sredini me danas preteko na autoputu isao iz BORA za BEOGRAD video sam garazni broj 190,a mozda imaju vise komada takvih a?
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod Sloba » Ned Mar 23, 2008 9:24 am

Jedinstvo Vranje se skoro obnovilo Neobusima i to 4 komada. Neobus CITTA LF, CITTA SLF i 2 komada TERRA.
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod negas » Pon Mar 24, 2008 7:15 pm

Nibus-ja je napisao:
negas je napisao:Jer ste videli pre neki dan kada su na demonstracijama u K.Mitrovici KFOR-ovci izgurali tenkom jedan Sanos 315 Jedinstva iz Vranja, koji im je preprecio put!
Tu 315-cu cesto vidjam, i bila je kupjena polovna pre dve-tri godine od Vranje tursa, i imala je druga vrata na sredini a bila je niska! Ostetili su je, e sad pitanje je da li su uvili onim guranjem resetku, ako jesu, nema nista od busa, a ako nisu mogu da ga srede-videcemo! E to gurali su bus Izraelske firme, i nesto malo Srpske!

Evo ovog S315, reparacija Nibus!

Image Image


Mislim da si mozda pogresio,ja sam gledao snimak i cini mi se da sam video viskopodni autobus :roll: Taj niski sanos315 sa vratima na sredini me danas preteko na autoputu isao iz BORA za BEOGRAD video sam garazni broj 190,a mozda imaju vise komada takvih a?


Hm, stavljas me u dilemu, ali mislim da je ipak bio onaj nizak (mozda imaju jos jedan), jer sam bas gledao dal je visoki ili nizak, znam da je nizak sigurno...al dobro, nije ni bitno raspitacemo se kod vozaca, pa da vidimo dal mogu da ga poprave, i koliko je ostecen, pa ce mo saznati i koji je bus, nebitno!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod Nibus-ja » Uto Mar 25, 2008 5:23 pm

negas je napisao:
Nibus-ja je napisao:
negas je napisao:Jer ste videli pre neki dan kada su na demonstracijama u K.Mitrovici KFOR-ovci izgurali tenkom jedan Sanos 315 Jedinstva iz Vranja, koji im je preprecio put!
Tu 315-cu cesto vidjam, i bila je kupjena polovna pre dve-tri godine od Vranje tursa, i imala je druga vrata na sredini a bila je niska! Ostetili su je, e sad pitanje je da li su uvili onim guranjem resetku, ako jesu, nema nista od busa, a ako nisu mogu da ga srede-videcemo! E to gurali su bus Izraelske firme, i nesto malo Srpske!

Evo ovog S315, reparacija Nibus!

Image Image


Mislim da si mozda pogresio,ja sam gledao snimak i cini mi se da sam video viskopodni autobus :roll: Taj niski sanos315 sa vratima na sredini me danas preteko na autoputu isao iz BORA za BEOGRAD video sam garazni broj 190,a mozda imaju vise komada takvih a?


Hm, stavljas me u dilemu, ali mislim da je ipak bio onaj nizak (mozda imaju jos jedan), jer sam bas gledao dal je visoki ili nizak, znam da je nizak sigurno...al dobro, nije ni bitno raspitacemo se kod vozaca, pa da vidimo dal mogu da ga poprave, i koliko je ostecen, pa ce mo saznati i koji je bus, nebitno!


Meni je vise licilo na visokopodni bus sa zatamnjenim staklima mozda od ajde da ne donosimo zakljucke rano jer evo ga jutros u Nisu garazni broj 190 ode za BOR iz VRANJA.
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod Milanche » Pon Apr 07, 2008 12:20 am

Pogledajte, na njihovom sajtu ima baš puno slika ovog prevoznika
http://www.bus-jedinstvo.co.yu/vozni_park.html
Milanche
Član
 
Postovi: 713
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 2:54 am
Lokacija: Niš

Postod Goran sk » Pon Apr 07, 2008 12:50 am

nije vajda da sa ove dubrave voze za touringa
Image
Korisnikov avatar
Goran sk
Član
 
Postovi: 23056
Pridružio se: Pet Feb 15, 2008 9:24 pm
Lokacija: Stuttgart-Skopje

Postod ik404 » Sub Apr 19, 2008 1:23 pm

Da malo osvezimo temu... Evo fotografija nekih od najlepsih buseva Jedinstva iz Vranja.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Poslednji put menjao ik404 dana Sub Apr 26, 2008 5:56 pm, izmenjena samo jedanput
ik404
Član
 
Postovi: 1061
Pridružio se: Čet Feb 14, 2008 9:41 pm
Lokacija: privremena

Sledeća

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju