Logo

Tan Tours, Kuršumlija

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Tan Tours, Kuršumlija

Postod Sashco » Sub Mar 20, 2010 11:05 pm

Prevoznik iz Kuršumlije
Tan Tours DOO
Baćoglava,
Kuršumlija

Drže liniju Leskovac-Augsburg

Image

Image
Image
Korisnikov avatar
Sashco
Član
 
Postovi: 4190
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 2:59 pm
Lokacija: iza objektiva

Tan Tours, Kuršumlija

Sponzor

 

Postod Sashco » Sub Mar 20, 2010 11:07 pm

Ukoliko ne odgovara, slobodno sami prebacite fotografije iz postova koje sam citirao...
Aleks_BGD je napisao:Evo za Duleta nesto...:D :D

Image

Image

Image
Image
Korisnikov avatar
Sashco
Član
 
Postovi: 4190
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 2:59 pm
Lokacija: iza objektiva

Postod Sashco » Sub Mar 20, 2010 11:07 pm

Goran sk je napisao:s 215 hdh , a imaju i troosovinskog vanhool-a

Image
Image
Korisnikov avatar
Sashco
Član
 
Postovi: 4190
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 2:59 pm
Lokacija: iza objektiva

Postod randjelovic66 » Ned Mar 21, 2010 6:07 pm

randjelovic66 je napisao:TanTours iz Kursumlije...

Image
Image
Korisnikov avatar
randjelovic66
Član
 
Postovi: 3395
Pridružio se: Pet Dec 11, 2009 4:27 pm
Lokacija: Nis,Srbija

Postod randjelovic66 » Ned Mar 21, 2010 6:12 pm

Aleks_BGD je napisao:Vanhool cesto vozi...dosta ga vidjam...
Image
Image
Korisnikov avatar
randjelovic66
Član
 
Postovi: 3395
Pridružio se: Pet Dec 11, 2009 4:27 pm
Lokacija: Nis,Srbija

Postod Goran sk » Ned Apr 11, 2010 1:34 pm

Neoplan Tourliner na liniji MÜNCHEN :arrow: VITINA

Image

Image
Image
Korisnikov avatar
Goran sk
Član
 
Postovi: 23056
Pridružio se: Pet Feb 15, 2008 9:24 pm
Lokacija: Stuttgart-Skopje

Postod randjelovic66 » Uto Apr 27, 2010 6:25 pm

Goran sk je napisao:tan tours i mlaz bogdanci napustaju naplatnu rampu

Image
Image
Korisnikov avatar
randjelovic66
Član
 
Postovi: 3395
Pridružio se: Pet Dec 11, 2009 4:27 pm
Lokacija: Nis,Srbija

Re: Tan Tours, Kuršumlija

Postod Aleks_BGD » Uto Apr 27, 2010 6:28 pm

Sashco je napisao:
Drže liniju Leskovac-Augsburg



To bi trebalo da je u kooperaciji sa onom Optimom sto je randjelovic slikao...
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Tan Tours, Kuršumlija

Postod randjelovic66 » Uto Apr 27, 2010 6:31 pm

Aleks_BGD je napisao:
Sashco je napisao:Drže liniju Leskovac-Augsburg


To bi trebalo da je u kooperaciji sa onom Optimom sto je randjelovic slikao...


Treba da jeste,posto je Optima sa Nemackim tablama,a Leskovacka firma,radi tu liniju kao i Tan...
Image
Korisnikov avatar
randjelovic66
Član
 
Postovi: 3395
Pridružio se: Pet Dec 11, 2009 4:27 pm
Lokacija: Nis,Srbija

Postod randjelovic66 » Čet Apr 29, 2010 9:56 pm

Malo sam zumirao Goranovu sliku i napravio nesto... :mrgreen:
Image
Autor slike : Goran Sk
Image
Korisnikov avatar
randjelovic66
Član
 
Postovi: 3395
Pridružio se: Pet Dec 11, 2009 4:27 pm
Lokacija: Nis,Srbija

Postod Agent Smith » Pet Maj 07, 2010 3:00 pm

Ovaj Neoplan sada ima oznake Tan Tours u crvenoj boji. Bio je parkiran u mojoj ulici, ali pošto nemam foto-aparat... :cry: . Inače, Tourliner je 2005. godište i ranije je pripadao, po nekim pričama ali nisam siguran, Bačkatransu.
Agent Smith
Član
 
Postovi: 11
Pridružio se: Pet Mar 19, 2010 12:07 pm

Postod shoffer018 » Čet Jul 15, 2010 6:02 pm

Agent Smith je napisao:Ovaj Neoplan sada ima oznake Tan Tours u crvenoj boji. Bio je parkiran u mojoj ulici, ali pošto nemam foto-aparat... :cry: . Inače, Tourliner je 2005. godište i ranije je pripadao, po nekim pričama ali nisam siguran, Bačkatransu.


Tan Tours,bivši Fan,radi u kooperaciji sa Optima Tours Minhen,drži njihove linije za Vitinu i Leskovac,a Optima je čista nemačka firma čija je gazdarica Hrvatica Renatte Menoni Šverko koju lični poznajem i koju sam vozio u njenom busu za Sanski most 2006-a tada sam i kod Zorana Bojovića koji je vlasnik Tan Toursa odgiljao dve ture za Minhen,jurio me da radim kod njega samo tako,ali... :wink:
shoffer018
Član
 
Postovi: 672
Pridružio se: Ned Jun 27, 2010 9:19 am

Postod shoffer018 » Čet Jul 15, 2010 6:04 pm

shoffer018 je napisao:
Agent Smith je napisao:Ovaj Neoplan sada ima oznake Tan Tours u crvenoj boji. Bio je parkiran u mojoj ulici, ali pošto nemam foto-aparat... :cry: . Inače, Tourliner je 2005. godište i ranije je pripadao, po nekim pričama ali nisam siguran, Bačkatransu.


Tan Tours,bivši Fan,radi u kooperaciji sa Optima Tours Minhen,drži njihove linije za Vitinu i Leskovac,a Optima je čista nemačka firma čija je gazdarica Hrvatica Renatte Menoni Šverko koju lični poznajem i koju sam vozio u njenom busu za Sanski most 2006-a tada sam i kod Zorana Bojovića koji je vlasnik Tan Toursa odgiljao dve ture za Minhen,jurio me da radim kod njega samo tako,ali... :wink:


Držao je on i Kuršumlija Beograd,ili Novi sad,pa je valjda ugasio...dobar vozni park,super održavanje,sve za najveću pohvalu,gazda malo nezgodan ali ništa ne može idealno.
shoffer018
Član
 
Postovi: 672
Pridružio se: Ned Jun 27, 2010 9:19 am

Postod Agent Smith » Pon Jul 26, 2010 2:12 pm

shoffer018 je napisao:
shoffer018 je napisao:
Agent Smith je napisao:Ovaj Neoplan sada ima oznake Tan Tours u crvenoj boji. Bio je parkiran u mojoj ulici, ali pošto nemam foto-aparat... :cry: . Inače, Tourliner je 2005. godište i ranije je pripadao, po nekim pričama ali nisam siguran, Bačkatransu.


Tan Tours,bivši Fan,radi u kooperaciji sa Optima Tours Minhen,drži njihove linije za Vitinu i Leskovac,a Optima je čista nemačka firma čija je gazdarica Hrvatica Renatte Menoni Šverko koju lični poznajem i koju sam vozio u njenom busu za Sanski most 2006-a tada sam i kod Zorana Bojovića koji je vlasnik Tan Toursa odgiljao dve ture za Minhen,jurio me da radim kod njega samo tako,ali... :wink:


Držao je on i Kuršumlija Beograd,ili Novi sad,pa je valjda ugasio...dobar vozni park,super održavanje,sve za najveću pohvalu,gazda malo nezgodan ali ništa ne može idealno.


Vozio je moj cale Kursumlija - Beograd za Tan Tours, ali jako davno. Mislim da je bio jednom i za Pariz sa Van Hool-om, ali ne znam da li je to tad bila neka linija koju su drzali ili u saradnji sa nekom turistickom agencijom. Pitacu ga... Inace, moj skolski drug je vozio oko 2006. kod Bojovica za Minhen. A to da je gazda nezgodan... danas je malo onih koji nisu :D .
Agent Smith
Član
 
Postovi: 11
Pridružio se: Pet Mar 19, 2010 12:07 pm

Postod shoffer018 » Uto Jul 27, 2010 11:32 am

Agent Smith je napisao:
shoffer018 je napisao:
shoffer018 je napisao:
Agent Smith je napisao:Ovaj Neoplan sada ima oznake Tan Tours u crvenoj boji. Bio je parkiran u mojoj ulici, ali pošto nemam foto-aparat... :cry: . Inače, Tourliner je 2005. godište i ranije je pripadao, po nekim pričama ali nisam siguran, Bačkatransu.


Tan Tours,bivši Fan,radi u kooperaciji sa Optima Tours Minhen,drži njihove linije za Vitinu i Leskovac,a Optima je čista nemačka firma čija je gazdarica Hrvatica Renatte Menoni Šverko koju lični poznajem i koju sam vozio u njenom busu za Sanski most 2006-a tada sam i kod Zorana Bojovića koji je vlasnik Tan Toursa odgiljao dve ture za Minhen,jurio me da radim kod njega samo tako,ali... :wink:


Držao je on i Kuršumlija Beograd,ili Novi sad,pa je valjda ugasio...dobar vozni park,super održavanje,sve za najveću pohvalu,gazda malo nezgodan ali ništa ne može idealno.


Vozio je moj cale Kursumlija - Beograd za Tan Tours, ali jako davno. Mislim da je bio jednom i za Pariz sa Van Hool-om, ali ne znam da li je to tad bila neka linija koju su drzali ili u saradnji sa nekom turistickom agencijom. Pitacu ga... Inace, moj skolski drug je vozio oko 2006. kod Bojovica za Minhen. A to da je gazda nezgodan... danas je malo onih koji nisu :D .


Pa to i za mene kažu heheh :mrgreen: ...a tvoj matorog onda znam garant,a ko ti je ortak...a EOS je vozio jedno pola godine liniju neke novosadske firme iz Bujanovca za Pariz...
shoffer018
Član
 
Postovi: 672
Pridružio se: Ned Jun 27, 2010 9:19 am

Sledeća

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju