Logo

Miki & Miki, Niš

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Re: Miki & Miki, Niš

Postod nocturne » Sub Maj 18, 2013 2:39 pm

Image
nocturne
Član
 
Postovi: 1915
Pridružio se: Čet Jun 18, 2009 3:00 am

Re: Miki & Miki, Niš

Sponzor

 

Re: Miki & Miki, Niš

Postod Autoprevoz GM » Sub Jun 01, 2013 4:49 pm

Image
Autoprevoz GM
Član
 
Postovi: 807
Pridružio se: Pon Sep 12, 2011 10:10 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

Re: Miki & Miki, Niš

Postod sremacns » Ned Jun 02, 2013 8:45 pm

U poseti Novom Sadu

Image
Image
Image
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Miki & Miki, Niš

Postod Marko » Sub Jul 06, 2013 2:43 pm

Image
Na čukaričkoj padini na parkingu šampiona
Žalosno je što današnja deca misle da je Mocart bio vlasnik kladionica, a ne da je prodavao čoko kugle

# Vratite Risa u Vojnu akademiju
Marko
Član
 
Postovi: 12129
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 10:54 pm
Lokacija: Nakon uništenja zvezde smrti planeta Endor

Re: Miki & Miki, Niš

Postod Krle » Čet Jan 16, 2014 2:12 am

U Paraliji

Image
Image
Image
Image
Image
Krle
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4986
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 12:55 pm
Lokacija: negde po Srbiji

Re: Miki & Miki, Niš

Postod sremacns » Ned Apr 13, 2014 2:54 pm

Image
Image
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Miki & Miki, Niš

Postod Marko_KM » Uto Jun 03, 2014 4:57 pm

Image
Image
Marko_KM
Član
 
Postovi: 3199
Pridružio se: Pet Nov 16, 2012 5:36 pm
Lokacija: Kosovska Mitrovica

Re: Miki & Miki, Niš

Postod gorance » Uto Jun 03, 2014 11:04 pm

Prinova Setra 328DT je najverovatnije ex Radojević turs Obrenovac...
gorance
Član
 
Postovi: 206
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 6:05 pm

Re: Miki & Miki, Niš

Postod Nibus-ja » Uto Jun 03, 2014 11:09 pm

тако је :wink:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Miki & Miki, Niš

Postod sremacns » Pet Mar 20, 2015 10:09 pm

PREMIJERA
Mercedes Sprinter 20+1 - 2015 god.
Image
foto : facebook
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Miki & Miki, Niš

Postod nocturne » Uto Jun 02, 2015 7:50 pm

Image

Image
nocturne
Član
 
Postovi: 1915
Pridružio se: Čet Jun 18, 2009 3:00 am

Re: Miki & Miki, Niš

Postod gibanica » Ned Sep 25, 2016 8:32 pm

gibanica
Član
 
Postovi: 197
Pridružio se: Uto Apr 30, 2013 8:00 pm
Lokacija: novi sad

Re: Miki & Miki, Niš

Postod becks89 » Ned Sep 25, 2016 8:56 pm

Oduševaljava me glupost naših ljudi, Ljoret de mar za 200e 10 dana?
Pa za te pare ne možete na Kopaoniku da budete 10 dana, a ne vidim šta ima vete ovo sa prevoznikom, neće ljudi da voze za dž, pošteno...
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Miki & Miki, Niš

Postod gibanica » Ned Sep 25, 2016 10:33 pm

E mog dule, da nisam bio sa njima u busu pa i da ti poverujem. :)

pre 10 dana sam dosao iz ljoreta sa miki%miki termin 27.08 me je kostao 249e sa ovom navedenom agencijom best89. i ispricacu pozadinu da ljudi znaju o cemu se radi. pa ko procita procita.

hronosloski
dan 1
-krenuli smo sa beogradske buvlje pijace.
-prvo smo cekali na granici bajakovo 4 sata.
dan 2
- u italiji sudar na pola puta bresa - tortona zastoj 4 i po sati
- dolazimo do ventimilje, prolazimo i u tunelu iznad monaka na A8, pri samom izlasku na promeni iz 2 u 3 brzinu puca nessto pod nama...bus ne prima gas, i u leru se spustamo do pumpe nizbrdo, na 100m i tu stajemo na parking. ispostavi se kvacioni cilindar.
vodic pomenuti Dejan Vojnovic, vlasnik agencije brze bolje zove francuski "Vinci" (kao nas 987). dovoze skalameriju od milion evra i zele da autobus odvuku sa parkinga jer tu ne sme da ostane. to odvlacenje kosta 1.500 e, dok nama putnicima predlazu nocenje u fiskulturnoj sali obliznje skole iznad nice dok se bus ne sredi. sve se dogadja oko 15h popodne
- mi to kategoricno odbijamo i nakon duuugih razgovora smestaju nas u hotel F1 (sa 1 kupatilom na 8 soba) oko 22h s tim sto je receno da se krece ujutru oko 11.
- ustajemo ujutru bus nije spreman, novi deo kosta kod francuza 3000e, covek iz nisa dovozi za 40e. put nam se odlaze za 13h. nakon slobodnog vremena vracamo se u 13 na polazak medjutim bus nije opet spreman...da skratim...2x sam se tusirao nakon kupanja i vracao u hotel odlazuci put zbog nespremnosti autobusa.
- pada mrak mi sa koferima smo ispred hotela koji smo trebali da napustimo u 10h. Sve to u mestu Vilelnueve Leubet. pre toga s obzirom da nismo imali gde da odemo pa smo sedeli na recepciji i ulazu hotela, nakon pustenog alarma za dim, dolazi zandarmerija i vatrogasci i teraju nas na obliznji parking.
- sedeli smo tamo do 23h. u medju vremenu svadja sa vodicem Dejanom, vatanje za gusu, cimanje, psovanje svega i svacega..a njemu samo Miki javlja da se put pomera, iz sata u sat. na kraju mu salje poruku u fazonu, Dejane snadji se, bus ne moze za spaniju, a snadji se i za nazad. Nemamo cim do spanije.
- Dejan nam pruza resenje za jos jednu noc u istom hotelu samo u drugom mestu -Antibes.
- Nakon dugih pregovora sa putnicima, pakujemo se u privatne automobile recepcionerki i sele nas u taj drugi hotel.
- Dejan je obecao autobus ujutru.
- A mi njemu batine ako ne bude tako...gledali smo sopstvene varijante Nica - Barcelona..od aviona do TGV-a.
- Na kraju uz pomoc jednog putnika Dejan uspeva da nadje i isfinansira zajedno sa njim, francuski autobus do Lloreta. Autobus ga na toj relaciji kosta 4.500e.
- Konacno se pakujemo i oko 23h uvece stizemo u Lloret.
- Miki miki autobus dolazi 3 dana kasnije uz cinjenicu da se pokvario jos jednom kod monpeljea kako sam cuo. Sa istim autobusom smo se vratili nazad, s tim sto se isti zapalio dok smo bili u poseti nici nakon deset dana. pocelo je da smrdi kroz vetilaciju, i u sustini neka plastika pocela je da se topi od vreline auspuha.
- napomenuo bi da su jednu devojcicu udarila kola na pumpi kod monpeljea dok je izlazila i z autobusa itd...u sustini, prilicno paksuzna grupa.

da rezimiram racunicu.

trosak agencije best89, a usled problema sa autobusom koji je evidentno propust prevoznika (sto se putnike ne tice) iznosi koliko se secam jer je placano na moje oci:
prov nocenje u f1 1.400e
drugo nocenje u antibu 1.800e
prevoz nica loret 4.500 e
kazna za tahograf 250e
kazna za zadrzavanje u barceloni 450e

-znaci skoro 10 000 e troska imala je agencija, a gro toga zbog propusta prevoznika miki miki.
moja pretpostavka je da je Dejan i agencija trazio od miki miki da vozi Dzabe zbog troska koji su mu priredili na nasoj turi.
-Dolazi sledeca tura, Dejan ostaje u spaniji i ceka ih...miki se ne pojavljuje jer verovatno nije saglasan sa tim da vozi dzabe.
-VIdeo sam da je slucaj dosao i do rts dnevnika i blica.
-Zao mi je sto se iz agencije niko nije obratio ali svakako da ne bi imao vremena da obrazlozi slucaj.
- s jedne strane agencija je kriva sto angazuje ovakvog prevoznika a s druge, prevoznik je kriv 99% za sve ostalo.
- cuo sam da u toj turi posle nas, bilo je 15 putnika koji su otisli za spaniju sa drugim prevoznikom ali da im hotel ni nije uuplacen i sada se vracaju o svom trosku.

Cinjenica da se za te pare ne moze letovati ne stoji.,meni je agencija za 249e, doplatila 2 nocenja na azurnoj obali (hotel kakav takav) i sve izgubljene dane u spanij u hotelu flamingo sa 4*. bilo je fenomenalno. ovo je vec 6 put da u barselonu idem preko kupoljenih vaucera po ovakvim cenama. prvi put sam imao male komplikacije sad, inace sve ostalo je bilo vrhunsko.
gibanica
Član
 
Postovi: 197
Pridružio se: Uto Apr 30, 2013 8:00 pm
Lokacija: novi sad

Re: Miki & Miki, Niš

Postod MILE » Ned Sep 25, 2016 11:22 pm

Nema tu krivice agencije, prevoznik je kriv za sve što se desi sa vozilom....
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: °•AaWwAaXx•° i 10 gostiju