Logo

Miki & Miki, Niš

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Re: Miki & Miki, Niš

Postod Mixx » Ned Sep 25, 2016 11:27 pm

Je l je turu radila bova ili neoplan?
Mixx
Član
 
Postovi: 243
Pridružio se: Ned Apr 28, 2013 12:59 am

Re: Miki & Miki, Niš

Sponzor

 

Re: Miki & Miki, Niš

Postod becks89 » Pon Sep 26, 2016 7:50 am

Za 249€ ni u 90℅ hotela u Srbiji sa tim brojem kilometara nema teorije da prođeš. Ali, ajde da zanemarimo činjenicu da pod 1, agencija nije registrovana i nema licencu, hajde da zanemarimo da su davali po daleko privlačnijoj ceni od stvarne, ajde da se vratimo na konkretne činjenice.
Vlasnik agencije je uzeo tog prevoznika, nisam ga ja birao, valjda se prvo raspitao sa kim radi?
Posle takvog propusta bi mi platio odštetu i završili bi saradnju, a ne bi sa njima organizovao turu sa novim turistima. U fazonu ja sam imao troškove, sad mi ti radi džabe, pa to nema nigde, ako ti usluga nw odgovara, promeni je, a ne da je koristiš za dž. Ali, zašto je izabran baš taj prevoznik?
Pa zbog toga što vlasniku ostane više para, niža cena kilometra, niži troškovi, dakle opet je do agencije, a što se tiče putnika, donekle razumem navlakušu, za što manje para bi otišli negde.
A sa druge strane mi i nije žao, jer nabediti nekoga da ide u Španiju za 10 dana po toj ceni stvarno treba umeti, to je klasično šišanje ovaca...

Poslato sa Huawei Honor 7 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Miki & Miki, Niš

Postod gibanica » Pon Sep 26, 2016 10:49 am

- prvo, vidim da nisi u toku sa cenama. al ti i ne zameram, kad se ozenis nadjes ribicu pa je odvedes u barsu , videces i sam :)

- u zdanjih 7 godina, ovo mi je 5 put da idem u spaniju.
- zasto mislis da je niska cena? cena jeste najniza od ponudjenih za putovanje autobusom, ali ostale cene odstupaju svega 20-30 e.
cene se u agencijama za 6-8 Punih pansiona krecu od 250e do 350e u avgustu.
- cena avionom je vec od 420e. spanija je prilicno jeftina.

- ako pogledas sada cene, barselonu mozes obici i za 130 u novembru decembru. na komentarima citam kako su ljudi naseli da idu po toj ceni, a to pisu samo oni koji nisu letovali dalje od cukarice. napomenuo bi da je spanija ako ne jeftinija onda u ravni sa nasim cenama. a prosek plate 900e..

- isti je fazon zasto je prag 3 noci 57e, a bec jedna noc 55? a do praga ima jos duplo beca. kilometraza ne igra tako veliku ulogu.
- sto se odgovornosti tice, to sto si ispricao mozda vazi u svedskoj. ako znas sta znaci DOO, i koliko je pocetni ulog za registraciju, odma ce ti biti jasno ko od koga moze sta naplatiti i kako. (niko nista ni od koga)

@mixx
u pitanju je NEOPLAN Skyliner N 122/3 ako se dobro razumem..
gibanica
Član
 
Postovi: 197
Pridružio se: Uto Apr 30, 2013 8:00 pm
Lokacija: novi sad

Re: Miki & Miki, Niš

Postod becks89 » Pon Sep 26, 2016 2:12 pm

Ako na osnovu dva putovanja godišnje znaš cene, onda svaka čast. Ipak mislim da imam malo više kilometara i turističkih tura iza sebe, a odmakao sam i malo dalje od Čukarice.
Sa druge strane, pričaš o realnosti, a izjavljuješ kako je Španija jako jeftina? Turistički aranžman u vrednosti jedne prosečne plate koje malo ko dobacuje, samo za put i smeštaj i to daleko van sezone, svakako nisu nešto jeftino. Jeftino je recimo Grčka za 80€, u odnosu na naša prosečna primanja.
Ajde da se vratimo na agenciju, koja nije članica Yute, koja je bar neki garant da u slučaju prevare imaš bar neku zaštitu.
A situacija je bila sledeća odradili su par tura, navukli nove ovce jeftinijom ponudom, skupio finu svoticu, ključ u bravu, otišao preko grane i adio. Svake godine ista priča, samo druge ovce, tako da uplaćujte i dalje tim instant agencijama sa super ponudama.
Što se prevoznika tiče, ako nisu zadovoljni njegovim uslugama, slobodni su pronaći usluge drugog, bar ih kod nas ima na svakom ćošku, tako da tu svakako nema opravdanja za bežaniju i ispalu u lošem prevozniku, opet kažem sami su ga birali.

Poslato sa Huawei Honor 7 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Miki & Miki, Niš

Postod Nibus-ja » Pon Sep 26, 2016 8:29 pm

прилог са овим случајем је био у београдској хроници и то код чувене водитељке Слађане Томашевић, ако се добро сећам, ко може нека нађе емисију где ли их чаке по интернету, ако сам добро укапирао аутобус није дошао због тога што је власник агенције уплатио превознику само 50.000,00 динара, и да газда није хтео да пали аутобус само за те паре, колико је и да ли то тачно етооооо :wink:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Miki & Miki, Niš

Postod gibanica » Uto Sep 27, 2016 8:01 am

ja uopste ne razumem sta ti zelis da mi kazes. uglavnom:

do sada sam preko instant agencija obisao:
cesku, madjarsku, bugarsku, austirju, rumuniju, italiju, francusku, nemacku, poljsku, spaniju, andoru, tursku, egipat, grcku, san marino, slovacku, svajcarsku, belorusiju, rusiju, holandiju, belgiju, tako da ako su me i prevarili neki put meni super..svi smo srecni.

ti i dalje letuj preko kontikija na kanarskim ostrvima, ja cu i dalje da peglam u bec i budimpestu za 20e sa nocenjem i doruckom. meni dobro ;)
gibanica
Član
 
Postovi: 197
Pridružio se: Uto Apr 30, 2013 8:00 pm
Lokacija: novi sad

Re: Miki & Miki, Niš

Postod sremacns » Ned Apr 23, 2017 10:37 am

prevoznik : Miki Miki
vozilo : Neoplan
slobodna vožnja
datum : 30.03.2017.
foto : Kremer Damir
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Miki & Miki, Niš

Postod LaZar Vesic » Pon Apr 24, 2017 11:24 pm

Image
Korisnikov avatar
LaZar Vesic
Član
 
Postovi: 890
Pridružio se: Uto Jul 08, 2014 11:32 pm
Lokacija: Valjevo

Re: Miki & Miki, Niš

Postod Zoki-AS035 » Uto Maj 16, 2017 5:16 pm

Neoplan Skyliner
Image
Image
Zoki-AS035
Član
 
Postovi: 3913
Pridružio se: Pon Okt 12, 2015 7:59 pm

Re: Miki & Miki, Niš

Postod sremacns » Ned Jun 04, 2017 2:50 pm

prevoznik : Miki Miki
vozilo : VDL Bova Futura
slobodna vožnja
lokacija : Novi Sad
datum : 14.05.2017.
foto : Kremer Damir
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Miki & Miki, Niš

Postod Zoki-AS035 » Uto Okt 17, 2017 4:18 pm

Neoplan Skyliner
Image
Zoki-AS035
Član
 
Postovi: 3913
Pridružio se: Pon Okt 12, 2015 7:59 pm

Re: Miki & Miki, Niš

Postod sanos_a » Čet Apr 12, 2018 9:54 am

sprinter u ohrid
Image
Image
Prof. Dr. Sanos Avtobusovski redoven profesor na univerzitetot AUTOBUSI.NET
sanos_a
Član
 
Postovi: 10974
Pridružio se: Pet Feb 29, 2008 11:40 am
Lokacija: Kocani Makedonija

Re: Miki & Miki, Niš

Postod Zoki-AS035 » Uto Maj 15, 2018 4:42 pm

Neoplan Skyliner
Image
Image
Zoki-AS035
Član
 
Postovi: 3913
Pridružio se: Pon Okt 12, 2015 7:59 pm

Re: Miki & Miki, Niš

Postod Zoki-AS035 » Sre Maj 23, 2018 4:18 pm

Kombi bus, marke Mercedes
Image
Zoki-AS035
Član
 
Postovi: 3913
Pridružio se: Pon Okt 12, 2015 7:59 pm

Re: Miki & Miki, Niš

Postod Zoki-AS035 » Pet Maj 25, 2018 4:36 pm

Neoplan Skyliner
Image
Zoki-AS035
Član
 
Postovi: 3913
Pridružio se: Pon Okt 12, 2015 7:59 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju