Logo

Borprevoz, Bor

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Borprevoz, Bor

Postod negas » Čet Mar 27, 2008 5:42 pm

Ista prica kao sa ASNegotinom!

Evo ovde barem ima jedna slika, bila je na proslom forumu!

http://arhiva.kurir-info.co.yu/Arhiva/2 ... 2004.shtml
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Borprevoz, Bor

Sponzor

 

Postod Nibus-ja » Ned Mar 30, 2008 8:46 pm

E pa dosli smo i do ovog preduzeca prevoznika koji je u stecaju.
Za sad samo slike a sutra cu da objasnim kakve je neprijatnosti doziveo moj kolega koji je juce hteo da fotografise i izvuce sto vise informacija o BORPREVOZU.
Ovo je slika iz kurira

Image

Image

Image
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod negas » Pon Mar 31, 2008 1:47 pm

Nibus-ja je napisao:E pa dosli smo i do ovog preduzeca prevoznika koji je u stecaju.
Za sad samo slike a sutra cu da objasnim kakve je neprijatnosti doziveo moj kolega koji je juce hteo da fotografise i izvuce sto vise informacija o BORPREVOZU.

Image


Ma dobro, maltretiranje, to je normalna pojava, od 100 ljudi samo te 10 docekaju normalno!
U onaj Tamic sto lezi, u na njega se sad okomili svi zivi manji prevoznici!
Jer moz njega da poslikate, verovatno je cerupan, a?
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod Nibus-ja » Pon Mar 31, 2008 4:30 pm

Nibus-ja je napisao:Image

Image

Image


e ovako u subotu oko 13h moj kolega prosetao do autobuske stanice u Boru,ne bi li uslikao nesto i prosledio nam da saznamo sto vise,na peron(e) nisu hteli da ga puste zato su slike od ulice i ulazno-izlazne rampe.Posto ga nisu pustili pokusao je da udje na rampu jer je jedinstvo garazni broj 150(na slici parkiran pored borprevozovog Tamica)upravo stigo iz Beograda(ako nekoga interesuje na peronu se spremao da krene u 13:15 jedinstvov gb148,putem Beograda).Cim su ga videli da ima nameru da ude odmah su ga odvratili i zabranili slikanje kao da su ova 3 autobusa od suvog zlata.Ovakva drskost radnika koji su se ovako poneli zasluzuju svaku osudu a po recima kolege i dok su poslovali vecina radnika se ponasala drsko,naravno cast izuzecima.Tamic koji je udario u jednu kucu u selu Zlot pored Bora sa starim natpisom prefarban i doveden u vono stanje radio neko vreme i evo ga pored ikarusa,nisu stigli cak ni novi natpis(BORPREVOZOV noviji natpis je isti kao i na tabli koji je bio zakacen na autobuskoj stanici) da mu nalepe,sada stoje ova 3 autobusa u mestu skoro godinu dana od juna prosle godine a neverujem da postoji zainteresovanost za Tamic,nije na svu srecu jos poceo da bude cerupan zajedno sa ikarbusom,ali zato jeste ova mercedesova harmonika koja je stigla pre par godina kao donacija iz Francuskog pobratimskog grada KREZO.
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod Nibus-ja » Pon Mar 31, 2008 4:36 pm

Na slici se vidi da se autobuska stanica zvala BORPREVOZ(fali O-otpalo),od juna prosle godinekad je borprevoz otiso u stecaj okacena je ova tabla ispod AUTOBUSKA STANICA BOR.

Image

Image

Image

MISLIM sta reci? 8)
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod Nibus-ja » Uto Apr 01, 2008 5:00 pm

Mozda vam se cini da je fotosop-branika na mercedes harmonici ali nije jer su sastavljali od dve harmonike jednu.
Ova slika je sa net-a nekih novina u junu prosle godine kad je sve stalo za BORPREVOZ :P

Image
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod negas » Uto Apr 01, 2008 6:19 pm

A ha znaci ostali na TAMICA, ali nece da ga cerupaju jer nemaju na koji da stave njegove delove, jedino da prodaju privatnicima, ili ce da zavrsi i on na nekoj licitaciji i tu ce da ga kupe za dz Bortravel ili neko drugi!
U mora odem u Bor da ga ukokam, udjem ja na perone ocas posla, lako se snadjem!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod Nibus-ja » Sre Apr 02, 2008 4:12 pm

negas je napisao:A ha znaci ostali na TAMICA, ali nece da ga cerupaju jer nemaju na koji da stave njegove delove, jedino da prodaju privatnicima, ili ce da zavrsi i on na nekoj licitaciji i tu ce da ga kupe za dz Bortravel ili neko drugi!
U mora odem u Bor da ga ukokam, udjem ja na perone ocas posla, lako se snadjem!


Bilo bi lepo da uspes u svom pokusaju i ako ti nije tesko da skoknes do garaze.
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod sasa-74 » Pet Apr 04, 2008 1:08 am

njemu nista nije tesko on je kod mene dosao biciklom iz KG-a a to je 25 km doduse ima dobar bais :wink:
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod Nibus-ja » Čet Apr 17, 2008 11:10 pm

Prema nezvanicnim inforacijama koje sam cuo inspekcija je zabranila rad autobuskoj stanici,neznam zasto i neznam dal autobusi uopste i ulaze sad na stanicu :?: :shock:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod sasa-74 » Pet Apr 18, 2008 1:13 am

to je pocetak kraja :(
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod negas » Pet Apr 18, 2008 5:24 pm

Nibus-ja je napisao:Prema nezvanicnim inforacijama koje sam cuo inspekcija je zabranila rad autobuskoj stanici,neznam zasto i neznam dal autobusi uopste i ulaze sad na stanicu :?: :shock:


Ako je tako, to je neka politika, da bi im oduzeli stanicu, videcemo, ali nisu cista posla mislim...
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod The_Mladen » Pon Apr 21, 2008 7:51 pm

Tema pregledana 21.04.2008 od strane moderatora The Mladen.
The_Mladen
Član
 
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:55 pm
Lokacija: Sarajevo

MERCEDES

Postod Nibus-ja » Pet Jun 13, 2008 4:15 pm

Ajde da vidimo krupnije svaki bus sta je ostalo od svakog vozila na stanici,pocelo je cerupanjeeeee :roll:

EKSKLUZIVO samo za NEGASA i ostale :wink:

Image

Image
Poslednji put menjao Nibus-ja dana Pet Jun 13, 2008 4:39 pm, izmenjena samo jedanput
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

IKARBUS

Postod Nibus-ja » Pet Jun 13, 2008 4:23 pm

OVO je gb216 :cry: izleda da je zadnju liniju vozio ZAJECAR-BOR i BOLJEVAC-BOR :cry:

Image

Image

Image

Image

Image
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Sledeća

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju