Logo

Tanezz, Pirot

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Tanezz, Pirot

Postod Nibus-ja » Ned Mar 18, 2012 3:39 pm

Prevoznik iz Pirota, molim sve koji su slikali ovog prevoznika da svoje slike ubace u ovu temu, slike su naravno (narocito druga i treca)pokupljene sa interneta

Ova je sa ovog foruma, molim autora ove i ostalih slika koga sad ne mogu trenutno da se setim neka ne zameri i neka prebaci u ovu temu, MERCEDES GBr-11 za pocetak

Image

Ovaj malisan kao i njegov stariji brat(tada u originalnom izdanju) na sledecim slikama su nekad radili u AUTOTRANSPORTNOM iz Pirota, bili su u Babusnici najcesce ko je tamo prolazio mogao je da ih slika na autobuskoj stanici koju su tada drzali Pirocanci a kasnije kada je prestala firma ATP-Pirot sa radom je preuzeo NIS-ekspres

Image

Image
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Tanezz, Pirot

Sponzor

 

Postod Nibus-ja » Uto Mar 20, 2012 2:34 pm

Ево још једног возила, санос-415 наравно некада у Аутотранспортном из Пирота било је пуно оваквих возила и могу само да нагађам ко је дужио оваквог саноса (Драган Петровић-Страшни,ЧЕПЕЛ,мали Влада,Зоран Панајотовић-Зоки Минђуша,Драго Јашћур-Словак, Бане-РУТА, Ивица, Нинослав, Предраг-Педа Младеновић, Синиша-секретарица, ДРАГАН Живковић, Небојша Цветковић, Славиша и његов отац Милорад, Бане-Липа, Миле)то су била времена, наравно многе сам и заборавио није ово коначан списак

http://www.mojauto.rs/polovni-autobusi/ ... 5_1984_god
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod Nibus-ja » Ned Mar 25, 2012 8:08 pm

Још један, иначе некад било пуно оваквих у Пироту у жутој боји, кога интересује нека погледа тему аутотранспортно Пирот добро су служили на неким линијама

http://www.youtube.com/watch?v=U2_Q0Jy34Jc
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Tanezz, Pirot

Postod Nibus-ja » Sre Okt 03, 2012 4:45 pm

Извор слике се види на самој слици

Image
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Tanezz, Pirot

Postod Nibus-ja » Sub Okt 06, 2012 11:18 pm

релација Пирот :arrow: Болница, некад је био у Атотранспортном из Пирота, ко је тада ишао у Пирот памти их у оваквој боји са рекламама на задњој страни пекаре "БОНУС", то су била времена ееееее кад се сетим :(

Image
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Tanezz, Pirot

Postod milos265 » Ned Okt 07, 2012 8:38 am

Ljudi, da li je kod njih jos uvek na nogama O 305? Pitao sam to vec ali nema odgovora :idea:
milos265
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5248
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 8:43 pm
Lokacija: BEOGRAD

Re: Tanezz, Pirot

Postod Nibus-ja » Čet Jul 24, 2014 10:27 pm

да се освежи тема :mrgreen: слика је са фејсбука, можда сам и промашио тему, истина возило ангажовано као свлачионица

Image
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Tanezz, Pirot

Postod milos265 » Pet Jul 25, 2014 4:48 pm

Ex - PRESTO Beograd 8)
milos265
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5248
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 8:43 pm
Lokacija: BEOGRAD

Re: Tanezz, Pirot

Postod Nibus-ja » Pon Nov 16, 2015 11:14 pm

Спавају нам колеге Пироћанци спавају, ајде да их подстакнем по ко зна који пут, фирма која има солидан возни парк али су слабо заступљени на форуму, имају пуно возила из некадашњег састава превозника АутоТранспортно Пирот тако да ћу ја сад поставити Лиаз, који је пристигао из Београда(исти онакав као што је БорТравел купио пар комада), ГБр-1, принова која је последње стигла по мојој евиденцији у возни парк и која се најкраће задржала, само пар месеци јер је продата АС-турсу из Неготина и увелико ради градски превоз по Зајечару. Ово сам сликао на присјанском путу тачније на мосту који прелази преко ауто-пута за Софију, тога дана је био вашар и невиђена гужва у саобраћају а у траци испред аутобуса мањи удес тако да је колега са чуђењем одреаговао јер није могао ни напред ни позади, али да Вас не давим превише :mrgreen:

Image
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia


Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju