Logo

Niš-ekspres, Niš (6)

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod branik » Ned Avg 19, 2018 5:36 pm

:lol: :lol: :cry:
branik
Profesionalni vozač
 
Postovi: 6664
Pridružio se: Čet Jul 26, 2012 3:51 pm
Lokacija: Uzice

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Sponzor

 

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Fipi 494 » Ned Avg 19, 2018 5:51 pm

Vala i treba, posto su za sve najpametniji, neka im sada lete pare iz dzepa!
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod FiuMAN » Ned Avg 19, 2018 9:24 pm

Sad bi to trebalo naplatit onim stručnjacima koji su to potencirali cijelo vrijeme Ajde neću komentirat Nibuse, možda je konstrukcija takva da je bilo bolje da je podeljena, ali ić na Neoplan Citylineru ili na Citaru djelit staklo na pola, to može samo ***CENZURISANO***.
Hvala bogu da je i kod vas došao dan da će tehnički pregled malo više vodit računa o tome
FiuMAN
Član
 
Postovi: 998
Pridružio se: Uto Feb 21, 2012 9:50 am

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Goran sk » Ned Avg 19, 2018 10:47 pm

Autoput E 75,Setra S 317 GT-HD iz pravca Beograd...

Image
Image
Korisnikov avatar
Goran sk
Član
 
Postovi: 23034
Pridružio se: Pet Feb 15, 2008 9:24 pm
Lokacija: Stuttgart-Skopje

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod MILE » Pon Avg 20, 2018 12:04 am

Niska je Setra, UL bi trebalo da je.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Pon Avg 20, 2018 1:40 am

FiuMAN je napisao:Sad bi to trebalo naplatit onim stručnjacima koji su to potencirali cijelo vrijeme Ajde neću komentirat Nibuse, možda je konstrukcija takva da je bilo bolje da je podeljena, ali ić na Neoplan Citylineru ili na Citaru djelit staklo na pola, to može samo ***CENZURISANO***.
Hvala bogu da je i kod vas došao dan da će tehnički pregled malo više vodit računa o tome

Nadam se samo da se velikima neće popuštati pošto nas obične smrtnike na tehničkom cimaju za svaku sitnicu, mog tasta su vratili sa tehničkog jer nisu kataloške alu felne na autu i neka još sitnica u suštini klasično iživljavanje.
Što se tih šoferki tiče iskreno se nadam da će uticati da krenu da postavljaju cele jer sam par puta kad skrećem na pešačkom glat mogao da ubijem čoveka da mi kolega nije rekao da kočim jer od prečke ja stvarno čoveka nisam video tek kad mi je što se kaže upao čovek u vidno polje plus su postavili ove nove glomazne zelisko mašinice za karte pa se bukvalno i od njih ništa ne vidi one dugmetare bile zakon.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod branik » Pon Avg 20, 2018 11:32 am

Bas me zanima kako izgleda tehnicki pregled u firmama koje ga rade na svojoj liniji za svoja vozila, da li ce insistirati na glupostima poput felni, lajsni, tackastoj koroziji...
Prepravka soferke je svakako ozbiljna intervencija i za nju bi trebalo ispitivanje. Isto je svetlosnom opremom, farovima i sijalicama, rerovizorima.... Kakvo je tek tu sarenilo! Ne kazem da toga ima (ili nema) u NE, ali na putevima se vidja svasta.
branik
Profesionalni vozač
 
Postovi: 6664
Pridružio se: Čet Jul 26, 2012 3:51 pm
Lokacija: Uzice

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Mixx » Pon Avg 20, 2018 3:24 pm

Nisam siguran da li Ekspres sam radi tehnicki pregled za svoja vozila, posto sam dva Tourlinera i jednog Nibusa zatekao na privatnom tehnickom u Malosistu na ulazu u Nis, tacnije, kolege su napravile manji zastoj pri ulasku....
Mixx
Član
 
Postovi: 243
Pridružio se: Ned Apr 28, 2013 12:59 am

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Goran sk » Pon Avg 20, 2018 4:03 pm

MILE je napisao:Niska je Setra, UL bi trebalo da je.


Tako je Mile :) hvala na ispravci!
Evo da ispravim gresku sa jednog Nibusa :D
Image
Image
Korisnikov avatar
Goran sk
Član
 
Postovi: 23034
Pridružio se: Pet Feb 15, 2008 9:24 pm
Lokacija: Stuttgart-Skopje

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod mate » Pon Avg 20, 2018 5:00 pm

338 jucer za ZG


Image
mate
Član
 
Postovi: 17517
Pridružio se: Čet Jun 11, 2009 9:42 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod FiuMAN » Pon Avg 20, 2018 6:27 pm

branik je napisao:Bas me zanima kako izgleda tehnicki pregled u firmama koje ga rade na svojoj liniji za svoja vozila, da li ce insistirati na glupostima poput felni, lajsni, tackastoj koroziji...
Prepravka soferke je svakako ozbiljna intervencija i za nju bi trebalo ispitivanje. Isto je svetlosnom opremom, farovima i sijalicama, rerovizorima.... Kakvo je tek tu sarenilo! Ne kazem da toga ima (ili nema) u NE, ali na putevima se vidja svasta.


Nemožeš sam sebi radit tehnički pregled. Samo preventivni. Jedino ako je možda stanica u krugu NIŠ Expresa, ali to bi onda značilo da je nova pošto su se selili, i da rade u njoj ovlašteni ljudi iz centra za vozila, a ne zaposlenici Niš Expresa.
FiuMAN
Član
 
Postovi: 998
Pridružio se: Uto Feb 21, 2012 9:50 am

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod naeskins89 » Pon Avg 20, 2018 7:32 pm

Gradsko saobracajno Beograd samo sebi radi tehnicki pregled, tako da sve moze. ;)
naeskins89
Član
 
Postovi: 108
Pridružio se: Uto Avg 27, 2013 10:02 am

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Fipi 494 » Uto Avg 21, 2018 1:26 am

Vidis da nije istina. U garazi na Novom Beogradu na GSPovom placu u njihovoj hali, tehnicke preglede radi Dunav osiguranje...

Znam da je Banbus imao svoj tehnicki pregled, medjutim ne moze da sva vozila budu 100% ispravna. Navodno cujem da ga je neko prijavio i usled kontrola ispravnosti autobusa on je zatvoren.
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Uto Avg 21, 2018 1:38 am

Ne znam sad kako to ide za sad u sklopu firme ima tehnički ali po novom od prošlog meseca na tehničkom mora da bude prisutan i policajac i sve se snima tako da nema prostora za mućke.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod negas » Čet Avg 23, 2018 3:08 pm

Nibus-ja je napisao:Бата-Негас, пошто си лепо објаснио како НИБУС узвраћа ударац, онда није лоше да контактираш ове у минићеву на камерама да оспособе линк како би га сачекали, ја сам дошао до адресе њиховог матичног сајта, имаш на дну стране ОВДЕ где се иде на камере али линк тренутно не ради, па ако имаш времена, потроши неку реч на мејл. Хвала ти унапред
http://www.torlak-net.com/


Zavrseno, izboksovano direkt na stanicu kamera. Losijeg kvaliteta od proslih, jer ih puko grom. Ali bice uskoro bolje i jedna ce se okretati 360 stepeni.

Nibus 230 u 12 iz Kladova, u 11h za Kladovo otisao isto nibus limeni. A kod mene u KG tek po neki nibus sve idu dosadne Temse!

Ima li lepseg busa od Nibusa, nema nema :!:


Image
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju