Logo

Niš-ekspres, Niš (6)

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod negas » Pon Okt 14, 2019 8:34 pm

Aleks_BGD je napisao:Nema vozača jer neće da plate, niko više nije lud da vrti za 350€ da se ne lažemo. Primera radi u Hrvatskoj u nekoj solidnoj firmi imaš recimo 500€ platu + 50€ dnevnicu, pa bude tu i od agencija nešto nakupi se love dosta tu za mesec dana. Ili imas varijanta 630€ fix 30-50€ dnevnicu pa bonusa od agencija, onda recimo u SLO prosečna dnevnica je 80-90€ itd.. Pa procenite sami zašto ljudi odlaze?!

Neće, neće...najgore je što kažu, jednog dana će lopovska vlast da natera migrante da polažu i da voze...što se bojim da če i biti...ima da uđu prvo u gradski a posle redom...Nema života u SRB dokle god plata ne bude prosek 700 evra minimum. Ljudi, nismo ni pod ratom, ni sankcijama a da se ovoliko patimo. Ne bih o politici, znamo gde je problem.


Dusan1978 je napisao:EEEE Boro Boro nije više tako,prebacuju ljude iz grada na ekspres u toku dana ako zafali čovek...dođeš u garažu završio si smenu,a on te čeka sa nalogom za Bujanovac ili ko zna koje živopisno mesto,zadužiš karte daju ti nečiji bus i teraj ne pitaju
Ostali od starih Leskovčani Dragan,Goran,i Ceckov partner,Zoran Maneken i Srđan,Kolomaca,Popović Mafija,Aleksić,Cobi...ima tu još nekoliko ljudi i to je to.


Verujem. Sada je mladi Kačar tražio gradski i nisu mu dali. Baš malo pre sam se čuo s Mikuljancem. Gore je na kamionu, plata, hajde da ne kažem cifu ali 7 puta veća nego ova ovde što je pominjana na temi. Pa vidite. I to na kamionu, ali firma je velika i samo tri grada snabdeva delovima - tri fabrike. I lakši posao i pare 7 puta veće. Pričao mi i ranije, kad je otišao iz ekspresa - kaže da sam znao da je ovako, još ranije sam trebao da kidnem. A on je otišo još 2005-6 tako nekako...

MILE je napisao:Još su lokalci, danas ode čini mi se 266 opet, e sad dokle će ko zna.

MILE, ode 263 Perdušinka sada...ala kuka za svoj Nibus, straota. Čovek je gori od mene! Obično kada se završe ove zaključnice jesenje se vrate ekspresni, najkasnije polovina novembra ali i to je mnogo. Nekada su umeli da preseku i u septembru.

Stefane lepa fotka najbusa ;) Najbus utegnut kao praćka...i rasteraše inženjere da ne prave više nibuse. Strašno.

Nibus-ja, jeste 212 tj nekada 211 je prefarban opet. Nije samo on, već i 229 i 237. Sada lepe manji natpis, što je ružno. Temse se farbaju svake druge godine a nibusi ne mogu, i to barem ove bolje. Dobro...

Za moderatore pitanje:
Jel možete na forumu da postavljate ankete?
Ako može, postavite ovakvo pitanje pa da glasamo.

Da li bi ste ovog moneta više voleli da na putevima:

1. niš-ekspres vozi nove nibuse na međugradskim linijama,
2. da vozi polovne autobuse iz uvoza,
3. da vozi nove nibuse i polovne autobuse iz uvoza

Forumi praktikuju ankete i moglo bi i ovde da to uradimo. :wink:
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Sponzor

 

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Goran sk » Uto Okt 15, 2019 10:12 pm

Skopje-Kumanovo-Vl.Han-Bujanovac-Leskovac-Vranje-Nis-Beograd

#276

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Korisnikov avatar
Goran sk
Član
 
Postovi: 23056
Pridružio se: Pet Feb 15, 2008 9:24 pm
Lokacija: Stuttgart-Skopje

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod negas » Uto Okt 15, 2019 10:21 pm

BRAVO Gorane, vrhunske fotke, vrhunski nibus. Tačno se vidi da su dobro zatezali lim. Ali ode sve...
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Sre Okt 16, 2019 5:45 pm

Hvala negas i od mene pohvale za Gorana!
#311
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Pavke8137 » Sre Okt 16, 2019 7:18 pm

Image
Korisnikov avatar
Pavke8137
Član
 
Postovi: 3916
Pridružio se: Uto Jun 25, 2019 5:06 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Nibus-ja » Čet Okt 17, 2019 4:09 pm

Upravo se vozim iz Pirota sa kontom 293, auto je perfektno, nije ni čudo što su ga do pre neki dan držali da pegla ekspresne linije, na trapu bolji čak i od n0vopridošlih temsi, utegnut je maksimaln0 i klima razvaljuje. Bata-Negase, javi Perdušinki da ga uzima ima još 5 godina slatko da ga tera
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Sashco » Čet Okt 17, 2019 5:14 pm

A da vidiš Ko200, ide kao metak, greota je ono dati na otpad.
Image
Korisnikov avatar
Sashco
Član
 
Postovi: 4190
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 2:59 pm
Lokacija: iza objektiva

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Čet Okt 17, 2019 8:08 pm

#300
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Aleks_BGD » Pet Okt 18, 2019 1:57 pm

negas je napisao:
Aleks_BGD je napisao:Nema vozača jer neće da plate, niko više nije lud da vrti za 350€ da se ne lažemo. Primera radi u Hrvatskoj u nekoj solidnoj firmi imaš recimo 500€ platu + 50€ dnevnicu, pa bude tu i od agencija nešto nakupi se love dosta tu za mesec dana. Ili imas varijanta 630€ fix 30-50€ dnevnicu pa bonusa od agencija, onda recimo u SLO prosečna dnevnica je 80-90€ itd.. Pa procenite sami zašto ljudi odlaze?!

Neće, neće...najgore je što kažu, jednog dana će lopovska vlast da natera migrante da polažu i da voze...što se bojim da če i biti...ima da uđu prvo u gradski a posle redom...Nema života u SRB dokle god plata ne bude prosek 700 evra minimum. Ljudi, nismo ni pod ratom, ni sankcijama a da se ovoliko patimo. Ne bih o politici, znamo gde je problem.


Dusan1978 je napisao:EEEE Boro Boro nije više tako,prebacuju ljude iz grada na ekspres u toku dana ako zafali čovek...dođeš u garažu završio si smenu,a on te čeka sa nalogom za Bujanovac ili ko zna koje živopisno mesto,zadužiš karte daju ti nečiji bus i teraj ne pitaju
Ostali od starih Leskovčani Dragan,Goran,i Ceckov partner,Zoran Maneken i Srđan,Kolomaca,Popović Mafija,Aleksić,Cobi...ima tu još nekoliko ljudi i to je to.


Verujem. Sada je mladi Kačar tražio gradski i nisu mu dali. Baš malo pre sam se čuo s Mikuljancem. Gore je na kamionu, plata, hajde da ne kažem cifu ali 7 puta veća nego ova ovde što je pominjana na temi. Pa vidite. I to na kamionu, ali firma je velika i samo tri grada snabdeva delovima - tri fabrike. I lakši posao i pare 7 puta veće. Pričao mi i ranije, kad je otišao iz ekspresa - kaže da sam znao da je ovako, još ranije sam trebao da kidnem. A on je otišo još 2005-6 tako nekako...

MILE je napisao:Još su lokalci, danas ode čini mi se 266 opet, e sad dokle će ko zna.

MILE, ode 263 Perdušinka sada...ala kuka za svoj Nibus, straota. Čovek je gori od mene! Obično kada se završe ove zaključnice jesenje se vrate ekspresni, najkasnije polovina novembra ali i to je mnogo. Nekada su umeli da preseku i u septembru.

Stefane lepa fotka najbusa ;) Najbus utegnut kao praćka...i rasteraše inženjere da ne prave više nibuse. Strašno.

Nibus-ja, jeste 212 tj nekada 211 je prefarban opet. Nije samo on, već i 229 i 237. Sada lepe manji natpis, što je ružno. Temse se farbaju svake druge godine a nibusi ne mogu, i to barem ove bolje. Dobro...

Za moderatore pitanje:
Jel možete na forumu da postavljate ankete?
Ako može, postavite ovakvo pitanje pa da glasamo.

Da li bi ste ovog moneta više voleli da na putevima:

1. niš-ekspres vozi nove nibuse na međugradskim linijama,
2. da vozi polovne autobuse iz uvoza,
3. da vozi nove nibuse i polovne autobuse iz uvoza

Forumi praktikuju ankete i moglo bi i ovde da to uradimo. :wink:

Znaš šta je posao, da se odradi sezona da radiš i zaradjuješ. Odradiš sezonu i da ti ostane cisto minimum 5-7000€ stim da si sve troskove lične i života pokrio i imaš na računu sumu para koju sam vec naveo da možeš zimu pregurati bez trzavica oće biti neće biti. Ali bože moj, alavih gazdi i direktora i lopovskoh fora i izgovora koliko ti volja...
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Pet Okt 18, 2019 10:56 pm

#347
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Nis » Ned Okt 20, 2019 11:36 am

Pored ovog Neoplana #248 kod Caka se nalaze jos 2 Nibusa,#226 i ovom drugom nisam uspeo da vidim konto...
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Miki Nis
Član
 
Postovi: 130
Pridružio se: Čet Jul 12, 2018 6:58 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Jovan » Ned Okt 20, 2019 3:03 pm

Nibus-ja je napisao:
Aleks_BGD je napisao:Nema vozača jer neće da plate, niko više nije lud da vrti za 350€ da se ne lažemo. Primera radi u Hrvatskoj u nekoj solidnoj firmi imaš recimo 500€ platu + 50€ dnevnicu, pa bude tu i od agencija nešto nakupi se love dosta tu za mesec dana. Ili imas varijanta 630€ fix 30-50€ dnevnicu pa bonusa od agencija, onda recimo u SLO prosečna dnevnica je 80-90€ itd.. Pa procenite sami zašto ljudi odlaze?!


У аутокодексу рецимо, плата је увећана за 12.000,00 РСДинара значи за 100-инак евра па опет фале возачи, значи проблем је много већи него што се може да се наслути јер и тих 350евра ако су имали са овим опет је мало.


Godinama je radjeno naopako, 100 eur je nista, sad i da povecaju duplo na 700 ovi koji su otisli nece se vratiti. Sa 700 mozda nekog zadrze, sa 450 tesko
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Nis » Pon Okt 21, 2019 1:31 pm

Nibus #230 i pored njega Nibus #217 ali se ne vidi..Sad idu dalje na sečenje najverovatnije u M.Planu pored Prokuplje
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Miki Nis
Član
 
Postovi: 130
Pridružio se: Čet Jul 12, 2018 6:58 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod negas » Pon Okt 21, 2019 10:45 pm

Video dva visoka da rade 200, 293 i niski 224 219. 165 je gotov max još mesec/dva...
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Nis » Uto Okt 22, 2019 5:23 pm

Mislim da radi i visoki #194
Miki Nis
Član
 
Postovi: 130
Pridružio se: Čet Jul 12, 2018 6:58 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju