Logo

Niš-ekspres, Niš (6)

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Niš-ekspres, Niš (6)

Postod MILE » Uto Maj 14, 2019 1:13 pm

Baš je bezveze dati ovog Eurolinera na ekskurziju pa još i u inostranstvo.... jesu li ovo T100 retrovizori na Eurolineru?


iPhone 8 uz pomoć Tapatalka
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Niš-ekspres, Niš (6)

Sponzor

 

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Uto Maj 14, 2019 6:10 pm

Ništa mu ne fali i Barcino i još neke agencije sam viđao da šalju takvog Eurolinera, a ovaj i nije tako loš on i 320 su najudobniji Eurolineri često nalete na te ugovore i nije bilo žalbi do sad.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Fipi 494 » Uto Maj 14, 2019 9:49 pm

Barcino ga je prodao pre par godina Stojković Prevozu.
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod becks89 » Uto Maj 14, 2019 9:57 pm

Jugoprevoz iz V. Plane sa Trendlinerima radili tu turu. Sa jedne strane strašno po putnika, sa druge strane kad vidiš šta napraviše od novijeg dekera, e6, na takvoj relaciji i ovi međumesni su im previše.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Uto Maj 14, 2019 10:00 pm

I Stojković opet radi more sa njim za agencije preko leta.
Jednostavno pošalju šta je raspoloživo u tom trenutku ne mogu sa redovne linije da skinu auto zbog ekskurzije.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod negas » Uto Maj 14, 2019 11:23 pm

nocturne je napisao:278

BRAVO Noc, odlična fotka 278, izvini ne znam kako je nisam video kada si postavio pa nisam napisao svoje oduševljenje :shock: :D :wink: .

Miki Nis je napisao:Jos 4 Nibusa manje #212 #213 #216 #233

:shock: :(
Ništa, nije čudno, ali jeste što nisam sve ovo sada očekivao, već sam mislio da će isto da se desi tek u oktoburm novembru kada prođe sezona...mada u suštini oni to baš i rade uvek u maju i oktobru/novembru. Jedino ne valja što se liše ovakvih međugradskih, a onda im Temse prigrad rade Šabac i Prijepolje...bzvze, ali šta da se radi. Nisam očekivao 233, već 194 a 216 dugo već nije bilo, dakle "ležao" je u garaži i čerupao se polako...mada koliko vidim oni se ne čerupaju mnogo...

Miki Machak je napisao:Ako je turbo Šabac onda je po rasporedu, a spavanje beše sad radi lokal ili obrnuto i Vršac isto radi lokal.

Ne, nije po rasporedu, već je Perdušinka vozač iz 233 sada preuzeo 312 (dakle opet nibus-sam je trazio 100%) i vrlo je verovatno da će uskoro da promeni konto, jer ga vozi lokalni vozač, dakle 99% skinut u lokal. Moguće da su i ostali 400.31 sa ekspresa skinuti u lokal. To je u neku ruku i dobro, jer će sigurno do proleća 2020-te da rade u lokalu i nakon toga najverovatnije ih neće više biti, a možda i nisu prebačeni, videćemo...

MILE je napisao:Spavanje radi lokal MANovi uglavnom idu, loše stanu pa nemogu da slikam na parkingu a na polazak nikako ne uspevam da se uklopim.

Jeste, zaređali MAN-ovi ko nezdravi, Regio sam "okreću" i ova Temsa 182 i 189. Nadam se da će i 312 sada da krene češće, jer vozač voli da radi tu liniju rekao mi je. Inače, za 233 mi je rekao kada sam bio u Nišu da je prezadovoljan, i daradi kao sat, "polomio" se oko busa sa mnom da mi pokaže kako je sve vrhunski i da ide lako, da je povozan da "leti" jednostavno, što je i tačno bilo, jer sam ga viđao za Šabac je išao često. Bukvalno, prerano otpisan bus...
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Sre Maj 15, 2019 1:33 am

Negase nemoj ti mnogo da veruješ debeljku prošlo proleće sam ja u lokalu bio kad sam se vratio u firmu radio sam s Perdušinku jedno vreme kad ti kaže dobar dan mora pogledaš prvo u nebo jel dan pa da mu odgovoriš, a i taj 233 nije bio loš ali i boljih auta ima.

Što se 312 tiče moguće je da su i debeljka prebacili na ekspres jer im fale vozači ili da je 312 bio rezerva pa zato lokalni vozač ide.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod MILE » Sre Maj 15, 2019 9:08 am

Po onome što ja vidim Nibus ide kao rezerva i upada kad zatreba na ovaj polazak na spavanje. Turbo su radili visoki Nibusi uglavnom, sad ne znam šta ga radi jer taj polazak baš retko viđam.


iPhone 8 uz pomoć Tapatalka
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Sre Maj 15, 2019 11:12 am

Vido slike kod kolege što vozi 277 oni su pre par dana bili na turbo sad njih i kocke šalju u glavnom na te šuplje ture mada rade i dalje Suboticu i Skoplje.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Aleks_BGD » Sre Maj 15, 2019 12:04 pm

Šuplje ture?
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Dusan1978 » Sre Maj 15, 2019 4:06 pm

Šuplje u smislu da nema nikakvih pošiljaka a ubiješ se od vožnje ceo dan.To su turbo Šabac,Požarevac,Vršac,Pančevo,Prolom Banja-Novi Sad ludački turnus od 4 dana...
Dusan1978
Član
 
Postovi: 112
Pridružio se: Uto Apr 04, 2017 6:41 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Aleks_BGD » Sre Maj 15, 2019 4:39 pm

Što bi kinezi rekli tips...:) :)
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod negas » Sre Maj 15, 2019 5:53 pm

Miki Machak je napisao:Negase nemoj ti mnogo da veruješ debeljku prošlo proleće sam ja u lokalu bio kad sam se vratio u firmu radio sam s Perdušinku jedno vreme kad ti kaže dobar dan mora pogledaš prvo u nebo jel dan pa da mu odgovoriš, a i taj 233 nije bio loš ali i boljih auta ima.

Što se 312 tiče moguće je da su i debeljka prebacili na ekspres jer im fale vozači ili da je 312 bio rezerva pa zato lokalni vozač ide.

233 je celo leto radio NI-KG-Sabac, i nijednom od 1000 polazaka nije zakazao i radio 100% pouzdano. Sam sam tako video da je auto dobar, čim ima pouzdanost 100%, taj auto zaradjuje pare, jer u garazu ide samo na pranje...Više bih voleo da je spušten 312 što je moguće, jer su na ekspresu ubačene one DAF Temse...
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Sre Maj 15, 2019 10:24 pm

Negase ko smrt na babu si zapeo pouzdan pa pouzdan.
Povozan jeste ali i on pa i 312 već skapotine taj 233 lepo špiluje ali i on već sav nikakav bio spolja a i unutra ko konjušnica neće ulažu u njega više a 312 tek skapotina teška.

Dusan1978 je napisao:Šuplje u smislu da nema nikakvih pošiljaka a ubiješ se od vožnje ceo dan.To su turbo Šabac,Požarevac,Vršac,Pančevo,Prolom Banja-Novi Sad ludački turnus od 4 dana...

Dušane mori Pančevo i nije tako loše skoro sam išao na taj polazak uveče u 19 na stanicu dođo s torbu na rame kolega mi doveze bus iz Medveđu ja ga odvezo na tamo i spusti ga ujutru do Niš i slobodan sam jedino da nema pošiljke nema to istina. Ove druge linije osim Požarevac i mnogo teranje i ništa šupljo vrtiš cel dan za baba Lepino zdravlje jedino taj turbulentni što uvek ima putnici ali što u Šabac ako pratiš ograničenja ne stigneš ni da se pomočaš ko čovek to druga priča.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod vlade » Čet Maj 16, 2019 1:36 pm

Za sve je kriva kurirska sluzba,da nije njih posiljke bi malo ublazile bol....
PEGAZ_IC Vlade
vlade
Član
 
Postovi: 671
Pridružio se: Sre Feb 13, 2013 8:07 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju