Logo

Niš-ekspres, Niš (6)

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod negas » Ned Jul 07, 2019 9:08 pm

Uvek jedna te ista kola godinama idu za Zitni Potok nekad tj Babusnicu...Ovo neki penzos tera izgleda?
350 jedan ovakav drugi onakav retrovizor, to se ranije nije desavalo, isto je i na 183, 211...
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Sponzor

 

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Ned Jul 07, 2019 9:29 pm

Negase kakve veze imaju Žitni Potok i Babušnica totalno drugi kraj i za Žitni potok petkom se uvek menjao auto nekad je isti taj bus davao iz Niša vezu za Donju Bresnicu.
A Babušnicu odnosno nekad Gomeo Bonjince rade Dača trša i ovaj sa sliku Toško iz Babušnicu.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod negas » Pon Jul 08, 2019 7:24 pm

Nemaju veze, može da se protumači dvojako iz rečenice koju sam napisao, pomenuo sam Babušnicu zbog fotke...poenta je da sam viđao uvek iste buseve...na Veliko Bonjince (Babušnicu) pogotovu, uvek isti auto, ista i posada...i sad izgleda tako rade...a na Zitnom potoku isto, onaj koji radi petak radi i nedelju, verovatno jedan Turnus. Tako je bilo nekada još dok su i Sanosi bili, e kasnije su mozda menjali kada su se vozaci "rasuli"...Jel ovaj vozač u penziji?
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Marko INN-NS » Pon Jul 08, 2019 10:19 pm

Evo specijalno za Negasa jedan Nibus na vanlinijskom prevozu uslikan u Novom Sadu , izvinjavam se slika nije nesto uspela :D
Nibus.
Prevoznik:Nis Ekpress, Srbija.
Image
Marko INN-NS
Član
 
Postovi: 1994
Pridružio se: Pet Dec 09, 2016 6:30 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Pon Jul 08, 2019 11:51 pm

Lepa slika Marko!
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Igor » Uto Jul 09, 2019 5:25 pm

Odlične slike momci! :)

Želeo bih izuzetno pohvaliti vozača Neoplana Trendlinera #346 (da ne navodim javno ime i prezime). Naime, u petak 5.7, putovao sam iz Beograda do Novog Sada, polazak 16:45. Radi se o liniji Niš - Subotica, jedan bus je išao direktno iz Niša, a dva dodatna su uključena u Beogradu isključivo do NSa. Vozač je veoma ljubazan, predusretljiv, korektan, i pravi profesionalac. Jedna rečenica kojom me je kupio je "Mi smo tu zbog vas", što mnoge njegove kolege (što iz Niš ekspresa, što iz drugih kompanija) veoma često zaboravljaju.

Pravi profesionalac! Bravo!
Korisnikov avatar
Igor
Član
 
Postovi: 1119
Pridružio se: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod negas » Uto Jul 09, 2019 6:56 pm

Marko INN-NS je napisao:Evo specijalno za Negasa jedan Nibus na vanlinijskom prevozu uslikan u Novom Sadu , izvinjavam se slika nije nesto uspela :D
Nibus.

Hvala Marko od svih Nibusdžija sa foruma :shock: :wink: ...273 se dosta dobro drži...kao da ga svo vreme jedna posada duži.
Igor je napisao:
Želeo bih izuzetno pohvaliti vozača Neoplana Trendlinera #346 (da ne navodim javno ime i prezime). Naime, u petak 5.7, putovao sam iz Beograda do Novog Sada, polazak 16:45. Radi se o liniji Niš - Subotica, jedan bus je išao direktno iz Niša, a dva dodatna su uključena u Beogradu isključivo do NSa. Vozač je veoma ljubazan, predusretljiv, korektan, i pravi profesionalac. Jedna rečenica kojom me je kupio je "Mi smo tu zbog vas", što mnoge njegove kolege (što iz Niš ekspresa, što iz drugih kompanija) veoma često zaboravljaju.

Pravi profesionalac! Bravo!




Pošalji to na primedbe@nis-ekspres.rs bar da se neko pohvali :wink:
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Igor » Uto Jul 09, 2019 7:41 pm

Odradio sam, čim sam bio u mogućnosti. Za svaki slučaj poslao sam i na marketing@nis-ekspres.rs. Međutim nisam dobio nikakav odgovor, nadam se da će uvažiti i uzeti u obzir tu pohvalu, a ne rešavati samo reklamacije :)
Korisnikov avatar
Igor
Član
 
Postovi: 1119
Pridružio se: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Uto Jul 09, 2019 9:22 pm

Hvala Igore!
#295
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Marko INN-NS » Sre Jul 10, 2019 1:33 am

Hvala na pohvalama Igore , takodje odlicne slike Stefane :D
Nema na cemu Negase i drugi put drago mi je da ti se dopada :)
I jedno pitanje za tebe posto se ne razumem u Nibuse koje je ovaj godiste i koji motor ima ? :)
Hvala unapred.
Marko INN-NS
Član
 
Postovi: 1994
Pridružio se: Pet Dec 09, 2016 6:30 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod vlade » Sre Jul 10, 2019 9:18 am

Neko im je uvalio I've plasticne poklopce za brezone I verovatno im uzeo dobre pare,a inace su mnogo ruzni.Imaju veliku primenu u Engleskoj,gotovo da nema kamiona koji ih ne nosi....
PEGAZ_IC Vlade
vlade
Član
 
Postovi: 671
Pridružio se: Sre Feb 13, 2013 8:07 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Nis » Čet Jul 11, 2019 10:01 am

Slika sa neta..
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Miki Nis
Član
 
Postovi: 130
Pridružio se: Čet Jul 12, 2018 6:58 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Pet Jul 12, 2019 10:18 pm

#297
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod negas » Pet Jul 12, 2019 10:56 pm

Ova fotka nibusa sa ove radne sveske pokazuje jedno vreme kada se u pogonu održavanja radilom punom parom, i kada ih ništa nije moglo iznenaditi i naravno da nije kada je firma imala najveći broj inženjera od svih tada. Danas je samo lepa uspomena, na žalost, inženjeri koji su sve to radili su uglavnom napustili firmu, majstori, mehaničari...!

vlade je napisao:Neko im je uvalio I've plasticne poklopce za brezone I verovatno im uzeo dobre pare,a inace su mnogo ruzni.Imaju veliku primenu u Engleskoj,gotovo da nema kamiona koji ih ne nosi....


E Vlade, nije im niko uvalio, nego su to uradili nakon što su zimus poispadali oni točkovi sećaš se sa one Temse. E sad, priča je bila da nisu ispali zbog brezona, ali sada i ne bitno.
Ti poklopci su markeri, i pokazuju kada navrtka "krene" unazad, pa da se lako vidi golim okom i dotegne.

Marko INN-NS je napisao:Hvala na pohvalama Igore , takodje odlicne slike Stefane :D
Nema na cemu Negase i drugi put drago mi je da ti se dopada :)
I jedno pitanje za tebe posto se ne razumem u Nibuse koje je ovaj godiste i koji motor ima ? :)
Hvala unapred.

Ovi nibusi "Lajonsi" su 2010, 2011 i 2012-to koliko me secanje sluzi...ovaj 273 je bio 427 dakle iz poslednje serije.
Prvi imali Kamins E4, a posle kineski Štajer. Nzm da li je sada u međuvremenu nešto menjano kod njih pa ubačen neki stari MAN, sve je moguće.
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Marko INN-NS » Sub Jul 13, 2019 1:07 am

Odlicne Slike Stefane :D
Hvala Negase na odgovoru puno, evo specijalno jos za tebe Nibus 297 i Nibus 305 na linijskom prevozu :D
Nibus.
Prevoznik:Nis Eskpress, Srbija.
297
Image
305.
Image
Marko INN-NS
Član
 
Postovi: 1994
Pridružio se: Pet Dec 09, 2016 6:30 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju