Logo

Niš-ekspres, Niš (6)

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Ned Feb 14, 2021 3:14 pm

Samo ne znam ko će da im vozi jer zbog iste situacije smo ostali bez dobrog dela kolega...
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Sponzor

 

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Aleks_BGD » Ned Feb 14, 2021 4:55 pm

Na slici je kolega Nikola. :wink:
Image
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Nibus-ja » Pon Feb 15, 2021 8:11 pm

Miki Machak je napisao:Samo ne znam ko će da im vozi jer zbog iste situacije smo ostali bez dobrog dela kolega...


Има ко да вози не брини, доста возаача је тренутно на неплаћеном јер нема посла а и доста њих је пребачено у градски да раде као кондуктери, има и пензионера који су звали и хоће да се врате да возе јер како је кренула корона они су први остали без посла.
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Aleks_BGD » Pon Feb 15, 2021 9:13 pm

Nibus-ja je napisao:
Miki Machak je napisao:Samo ne znam ko će da im vozi jer zbog iste situacije smo ostali bez dobrog dela kolega...


Има ко да вози не брини, доста возаача је тренутно на неплаћеном јер нема посла а и доста њих је пребачено у градски да раде као кондуктери, има и пензионера који су звали и хоће да се врате да возе јер како је кренула корона они су први остали без посла.

Nibuse kako je moguce da ti bolje znas od coveka koji radi u toj firmi,a ti fizicki nikakvih dodirnih tacaka sa Ekspresom nemas osim rekla-kazala informacije?
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Nibus-ja » Uto Feb 16, 2021 1:21 pm

Aleks_BGD je napisao:
Nibus-ja je napisao:
Miki Machak je napisao:Samo ne znam ko će da im vozi jer zbog iste situacije smo ostali bez dobrog dela kolega...


Има ко да вози не брини, доста возаача је тренутно на неплаћеном јер нема посла а и доста њих је пребачено у градски да раде као кондуктери, има и пензионера који су звали и хоће да се врате да возе јер како је кренула корона они су први остали без посла.

Nibuse kako je moguce da ti bolje znas od coveka koji radi u toj firmi,a ti fizicki nikakvih dodirnih tacaka sa Ekspresom nemas osim rekla-kazala informacije?



Рекла-казала свакодневно сам у аутобусима бар 50км па се чује, јер пар пензионера и сам познајем и верујем да је тачно да су позвалии ставили се на располагање да се врате а што се тиче и возача на неплаћеном тачно је да нису сви ангажовани пошто нису све линије враћене, е сад да ли ће се и реализовати остаје да се види
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Uto Feb 16, 2021 1:38 pm

Znaš li ti druže koliko je tih ljudi sa neplaćenog i što su bili prebačeni da rade kao kondukteri otišlo dalje...
Niko nije lud da sedi i čeka kući da se nešto desi, a pare ne ležu na račun mora od nečega i da se preživi dok traje ova cela ***CENZURISANO*** sa koronom..

Spojili su bre dva dispečerska centra RJ. Lokal i RJ Međugrad i desetkovali i broj dispečera (svi koji nisu imali za stalno su ispali iz priče).
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Uto Feb 16, 2021 5:45 pm

Nije loše da pomenemo, da se ne zaboravi da je na današnji dan pre 20 godina kod Livadica miniran prvi u konvoju autobus Niš ekspresa koji je prevozio raseljene sa Kosova i Metihije na zadušnice...
https://www.novosti.rs/vesti/drustvo/96 ... ma-kosmeta
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Aleks_BGD » Uto Feb 16, 2021 6:04 pm

Nibus-ja je napisao:Рекла-казала свакодневно сам у аутобусима бар 50км па се чује, јер пар пензионера и сам познајем и верујем да је тачно да су позвалии ставили се на располагање да се врате а што се тиче и возача на неплаћеном тачно је да нису сви ангажовани пошто нису све линије враћене, е сад да ли ће се и реализовати остаје да се види

Eto vidis,lepo ja kazem ti ovde pricas price koje slucajno cujes od vozaca koji pricaju izmedju sebe.I onda dodjes ovde pa nama solis pamet i prosipas price koje nemaju veze sa vezom.
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Aleks_BGD » Uto Feb 16, 2021 7:27 pm

Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Uto Feb 16, 2021 9:30 pm

#351
Image
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Nibus-ja » Sre Feb 17, 2021 8:16 pm

Miki Machak je napisao:Znaš li ti druže koliko je tih ljudi sa neplaćenog i što su bili prebačeni da rade kao kondukteri otišlo dalje...
Niko nije lud da sedi i čeka kući da se nešto desi, a pare ne ležu na račun mora od nečega i da se preživi dok traje ova cela ***CENZURISANO*** sa koronom..

Spojili su bre dva dispečerska centra RJ. Lokal i RJ Međugrad i desetkovali i broj dispečera (svi koji nisu imali za stalno su ispali iz priče).


Добро, верујем ја теби, ал ајд сад ти мени кажи ко ће онда да вози линије које се враћају од првог марта :?:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Sre Feb 17, 2021 11:14 pm

#327
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod bogda78 » Čet Feb 18, 2021 8:39 pm

Vozice ono sto je ostalo i ono sto je doslo,ne zelim nikog da vredjam ali 70% vozaca je sacuvao Bog...a sad ce Zorule lepe pare da lapne po busu sve sto ima visoka sedista ide kao medjugrad...ljudi odlaze iz ocaja rade uglavnom jedni isti a ostale razvlace po placenim odsustvima i bacaju ih da budu kondukteri,peraci...nekad sinonim za najjacu firmu za primer sad primer za izrabljivanje i maltretiranje nije ni cudo sto im beze ljudi.Sta da vam kazem kad je na -10 zabranjeno ljudima da pale vozila dok stoje i cekaju polazak da se greju.Nibuse videces ko ce da vozi pa ce ti biti jasno sto sam ono gore napisao.
bogda78
Član
 
Postovi: 1018
Pridružio se: Sre Dec 08, 2010 10:44 am

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Nibus-ja » Čet Feb 18, 2021 10:40 pm

Е ово за грејање те је неко дебело слагао, нису аутобуси уопште ладни, све што се вози на перону је упаљено и ради у месту, одговорно тврдим јер сам свако јутро на станици
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Čet Feb 18, 2021 10:49 pm

#300
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju