Logo

Niš-ekspres, Niš (6)

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Čet Nov 22, 2018 11:37 am

233 Perdušinka debeljko što vozio radi pre neki dan ga vozio onaj mali plačko iz Korman za Pirot čini mi se da išao, a i 232 mislim da sam video u garažu skoro ako ne grešim radi i on ali povlače ih polako jer su od juče vraćene nama ekspresne linije koje su lokalci pokrivali pa im i manje buseva treba.
Što se 231 tiče sad ne znam šta bih ti rekao prešao je i on dosta ali i u zadnje vreme koliko ga je Šurda vozio nije ga nešto ni održavao još više je propao ja letos kao putnik za Kladovo idem s njim po krivine se ljuljao sve gledam kad će ga prevrne i kažemo mu svi da prijavi da reše to ma jok ide on i ovako, a i on ovako šta znam nije loš lik ali nije neki šofer i ono kratko kad mi zamrzli kategoriju zbog prekršaja kad sam bio u kontrolu prošle godine ja mu uđem u bus on se sav nešto pogubi ko malo dete kad mulja nešto...
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Sponzor

 

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Nibus-ja » Pet Nov 23, 2018 10:49 am

То си у праву, ишао пре месец дана за Пирот са њим, љуља по тунелима у Сићево катастрофа а у Белу Паланку кад је укочио нагло у центру и то 20-ак метара испред предвиђеног стајалишта, полетеше људи напред који су стајали и чекали да сиђу,још он у покрету отворио предња врата и човек да се није ухватио за ону шипку-цев што држе врата испао би у покрету умало да буде озбиљан инцидент, неко од ових путника такође после тог човека иза су ударили у десну шоферку и преклопљено кондуктер седиште према релацијској табли тако да је то колико толико амортизовало силу иначе могли су људи и кроз шоферку да пролете и пошто је још увек био у покрету, могао је и да их погази, страшно је изгледало а како је то добро испуцало напред сви смо скочили да видимо шта се десило :shock:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod sanos_a » Pet Nov 23, 2018 12:01 pm

317 u skopje
Image
Image
Prof. Dr. Sanos Avtobusovski redoven profesor na univerzitetot AUTOBUSI.NET
sanos_a
Član
 
Postovi: 10974
Pridružio se: Pet Feb 29, 2008 11:40 am
Lokacija: Kocani Makedonija

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Pet Nov 23, 2018 9:51 pm

Nibus-ja je napisao:То си у праву, ишао пре месец дана за Пирот са њим, љуља по тунелима у Сићево катастрофа а у Белу Паланку кад је укочио нагло у центру и то 20-ак метара испред предвиђеног стајалишта, полетеше људи напред који су стајали и чекали да сиђу,још он у покрету отворио предња врата и човек да се није ухватио за ону шипку-цев што држе врата испао би у покрету умало да буде озбиљан инцидент, неко од ових путника такође после тог човека иза су ударили у десну шоферку и преклопљено кондуктер седиште према релацијској табли тако да је то колико толико амортизовало силу иначе могли су људи и кроз шоферку да пролете и пошто је још увек био у покрету, могао је и да их погази, страшно је изгледало а како је то добро испуцало напред сви смо скочили да видимо шта се десило :shock:

Kažem nije on loš čovek ovako i kolega manje više ali kad ga vidi neko ko ga ne zna onako dugačkog i skroz pogubljenog u mnogo situacija da se prenerazi. Jesmo kolege ali ipak u ovom poslu treba i malo ozbiljnosti i pažnje ne samo kvačilo-gas-kočnica teraj i mozak na ispašu pa kako Bog da.
Taj 231 je imao neki problem sa ventilima pretakačima zato se i ljuljao toliko mada ja sam sa Kenedija dok ga je vozio dok nije prešao na 342 bio par ture s taj auto ono udaran napred bio pa vuždi pored vrata sve nije lepo zadihtovan ali nije se toliko ni ljuljao i kočio u mestu bukvalno onaj dečko iz Pačevo naš predstavnik išao s nama gledao ljudima karte i kako mi mamlaz izleteo s parkinga kad sam nagazio na kočnicu da se nije uhvatio za celisko i Keni što ga zadržao bukvalno od prvog reda sedišta bi proleteo kroz šoferku. Šukiju ljudi mu kažu prijavi to će ga prevrneš negde po put na dole ka KL on sve ma jok da isteram još ovo Kladovo će bude neka pošiljka pa da vidimo, pa Bog te mazo ja zbog par pošiljke i 1000-2000 dinara što ću uzmem da stavljam glavu u torbu svoju i još 40-50 ljudi da teram neispravnu kalakotru nisam smetnuo s uma al eto i sam Bog čuovao i njega i ovi nesrećnici što putuju s njim.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod sremacns » Ned Nov 25, 2018 2:36 pm

Image
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod sremacns » Ned Nov 25, 2018 2:40 pm

Image
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod mate » Pon Nov 26, 2018 9:26 am

262 jucer u Zagrebu


Image
mate
Član
 
Postovi: 17517
Pridružio se: Čet Jun 11, 2009 9:42 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Nibus-ja » Pon Nov 26, 2018 4:01 pm

Још једно појачање возног парка,од јуче, ГБр-185 ТЕМСА :wink:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod mate » Pon Nov 26, 2018 10:46 pm

#326 s modificiranom sajbom by.NE u ZG

Image
mate
Član
 
Postovi: 17517
Pridružio se: Čet Jun 11, 2009 9:42 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Nibus-ja » Sre Nov 28, 2018 5:54 pm

После ТЕМСЕ, ГБр-185, још једно најновије појачање, МЕРЦЕДЕС зглоб(ни) СИТАРО,ГБр-35 :wink:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Sashco » Sre Nov 28, 2018 8:01 pm

Ne zaboravi MAN na Ko99, i on je prinova.
Image
Korisnikov avatar
Sashco
Član
 
Postovi: 4190
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 2:59 pm
Lokacija: iza objektiva

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod autoboka-kotor » Pet Nov 30, 2018 11:18 pm

Beograd-Nis
Image
Prestanite brinuti o rupama na cesti i uživajte u vožnji!
autoboka-kotor
Član
 
Postovi: 827
Pridružio se: Čet Sep 26, 2013 1:24 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod mate » Sub Dec 01, 2018 8:47 am

Image
mate
Član
 
Postovi: 17517
Pridružio se: Čet Jun 11, 2009 9:42 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Marko » Sub Dec 01, 2018 10:04 pm

Image
Žalosno je što današnja deca misle da je Mocart bio vlasnik kladionica, a ne da je prodavao čoko kugle

# Vratite Risa u Vojnu akademiju
Marko
Član
 
Postovi: 12129
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 10:54 pm
Lokacija: Nakon uništenja zvezde smrti planeta Endor

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Touring-Srbija » Ned Dec 02, 2018 10:54 pm

Što to rade sa šajbnom na Cirylineru??
Korisnikov avatar
Touring-Srbija
Član
 
Postovi: 428
Pridružio se: Čet Okt 27, 2011 11:18 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: misulai i 5 gostiju