Logo

FAP Priboj

Diskusije posvećene gradskim, prigradskim i međugradskim autobusima.

FAP Priboj

Postod negas » Sre Mar 05, 2008 5:52 pm

negas je napisao:
Drugo FAP nazalost najvise zaostaje u proizvodnji buseva, mada moram da priznam da po koncepciji gradnje su uvek jaki i nikad nisu prommasili! Evo i onaj medjugradski je ok bus, on jeste grub, ali po koncepciji gradnje nisacim ne zaostaje, ima sve! Takodje na beotrucku 06, mene je iskreno najvise odusevio FAP-ov gradski bus od svih ostalih! Dosli ljudi bez pompe i skromno, ali su imali sta da pokazu, zapravo su najvise pokazali, bas zbog te autonomnosti! Ali netreba jedne kuditi i osudjivati, jednostavno fabrike domace su takve i svaka se je nekad za nesto specijalizovala i danas rade tako kao sto rade, jer drugacije i nemogu!!!


petar je napisao:zdravo druze bilo kakva informacija u vezi autoprevoza janjusevica i proizvodnog programa fapa trazi te.evo za pocetak na sajmu automobila fap ce izlagaditi novi niskopodni zglobni autobus i solo niskopodni na prirodni gas,pozdrav


Dovoljno je reci FAP-cina! A uvek se najezim kad neko kaze, sta vozi, ma pusti ga krenuo nekim FAP-om, odmah znas da je nesto ko tenk, jako...mislim tako sam ih ja dozivljavao, posto mi je Deda jedno vreme vozio FAP sleper! Pa ono uzas od grdosije, jos u ono vreme...
Eto opet ce FAP DA NAPRAVI POMETNJU (normalno u pozitivnom smislu te reci jer ce se svi obradovati kad vide FAP makine na sajmu, pogotovu veliki broj forumasa koji vole pre svega gradske buseve).
Opet lepa slika iz FAP-a na sajmu i nadam se da ce biti busevi ok! Ja bih voleo da predstave i ovaj medjugradski uz male promene na karoseriji bus je ok! Posebno sa strane koncepcije gradnje, a cuo sam da su dosta i jeftini!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

FAP Priboj

Sponzor

 

Postod Milanche » Sre Mar 05, 2008 7:59 pm

FAP sajt: http://www.fap.co.yu

GRADSKI NISKOPODNI AUTOBUS A-547.3
Image
Milanche
Član
 
Postovi: 713
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 2:54 am
Lokacija: Niš

Postod Stefan Bgd » Sre Mar 05, 2008 9:46 pm

Evo FAP privatnog prevoznika "Autokodeks" na liniji 7A:
Image
Poslednji put menjao Stefan Bgd dana Čet Mar 06, 2008 11:30 pm, izmenjena samo jedanput
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Postod boca » Sre Mar 05, 2008 11:33 pm

na sajmu ce biti niskopodni zglobni sa manom euro 4 i srednjepodni solo sa pogonom na komprimovani prirodni gas.trebao je i novi medjugradski,dosta se i na njemu uradilo ali ipak nece stici
boca
Član
 
Postovi: 123
Pridružio se: Uto Feb 19, 2008 10:52 pm
Lokacija: BEOGRAD

Postod markotar » Čet Mar 06, 2008 1:36 am

Ima li neko jos fotki tog niskopodnog autobusa? Da li isti negde vozi?
markotar
Član
 
Postovi: 1785
Pridružio se: Sub Feb 23, 2008 7:44 pm
Lokacija: Beograd

Postod Sloba » Čet Mar 06, 2008 9:17 am

Stefan Bgd je napisao:Evo FAP privatnog prevoznika "Autokodeks" na liniji 7:
http://img89.imageshack.us/img89/2544/c ... d00qd4.jpg

Slika je ekstra! Imam ja snimaka iznutra pa ću ih okačiti na YouTube ako budu ispod 100MB.
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod cone » Čet Mar 06, 2008 9:34 am

Evo mojih slika niskopodnog FAP A-547.3 City Master sa Beotruck 06.
Spoljašnji izgled

Image

Image

Image

Image
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod cone » Čet Mar 06, 2008 9:38 am

Enterijer City Mastera:

Image

Image

Image
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod cone » Čet Mar 06, 2008 9:49 am

Moje fotografije BEOTRUCK 06, ovde možete da vidite detaljno sve što je postavljeno od autobusa na prošlom sajmu.
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod negas » Čet Mar 06, 2008 2:52 pm

boca je napisao:na sajmu ce biti niskopodni zglobni sa manom euro 4 i srednjepodni solo sa pogonom na komprimovani prirodni gas.trebao je i novi medjugradski,dosta se i na njemu uradilo ali ipak nece stici


E majkumu bas za mene nece da doteraju medjugradski, jer ima nekih inovacija na karoseriji?
Dobro, veliko je osvezenje i ovi niskopddni, mislim da niko od nas toliko od njih nije ocekivao, ne da neznaju da urade-taman posla, nego nekako kao da nisu bili zainteresovani...ali naprotiv, jedva cekam da ih vidim!
Cone sto je postavio ovaj niskopodni sa Beotraka 06 me je najvise odusevio od svih buseva na tom sajmu!!!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod cone » Čet Mar 06, 2008 3:32 pm

negas je napisao:Cone sto je postavio ovaj niskopodni sa Beotraka 06 me je najvise odusevio od svih buseva na tom sajmu!!!

Jesi ti bio na tom sajmu ili si samo gledao slike kad te ovaj FAP najviše oduševio? To uživo totalno drugačije deluje.
:shock: :o
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod negas » Čet Mar 06, 2008 3:37 pm

cone je napisao:
negas je napisao:Cone sto je postavio ovaj niskopodni sa Beotraka 06 me je najvise odusevio od svih buseva na tom sajmu!!!

Jesi ti bio na tom sajmu ili si samo gledao slike kad te ovaj FAP najviše oduševio? To uživo totalno drugačije deluje.
:shock: :o


Bio sam i znam kako deluje, al mene je odusevilo to sto su se probudili iz sna, bolje ista nego nista, a prototip svi znamo uvek ima dosta nedostataka...zato je i prototip!!!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod cone » Čet Mar 06, 2008 3:52 pm

negas je napisao:Bio sam i znam kako deluje, al mene je odusevilo to sto su se probudili iz sna, bolje ista nego nista, a prototip svi znamo uvek ima dosta nedostataka...zato je i prototip!!!

I ostao je na prototipu za ove dve godine...
:?
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod volvos » Čet Mar 06, 2008 5:01 pm

Juuu ,kako je grozna tabla
Image
volvos
Član
 
Postovi: 4167
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 8:11 pm
Lokacija: Temerin

Postod petar » Uto Okt 21, 2008 12:25 am

nije te dugo bilo boca dokle stize medjugradski tj,turisticki bus.
Korisnikov avatar
petar
Član
 
Postovi: 1388
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 6:31 pm
Lokacija: PRIBOJ

Sledeća

Povratak na Gradski, Prigradski, Medjugradski

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju