Logo

Kopenhagen u julu!

Reportaže članova sa putovanja.

Re: Kopenhagen u julu!

Postod Aleksandar97 » Uto Avg 08, 2017 3:53 pm

Fenomenalna detaljna reportaža! Fantastičan grad, pivara me je oduševila. Jedva čekam još neku tvoju reportažu Slobo! :)
Korisnikov avatar
Aleksandar97
Član
 
Postovi: 1129
Pridružio se: Sub Mar 07, 2015 9:59 pm

Re: Kopenhagen u julu!

Sponzor

 

Re: Kopenhagen u julu!

Postod Sloba » Uto Avg 08, 2017 4:00 pm

Hvala svima! Da sam u finansijskoj mogućnosti, voleo bih da ovakve reportaže možete da čitate bar jednom mesečno! :D

Evo i jedna bonus fotka - ispred železničke stanice! Kiša pada od jutra, temperatura nikakva, a parking za bicikle prepun! :shock:
Image
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Kopenhagen u julu!

Postod MILE » Uto Avg 08, 2017 6:18 pm

Odlična reportaža sa dosta detalja, Sloba to uvek lepo upakuje pa je pravo uživanje gledati.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: Kopenhagen u julu!

Postod mat12345 » Uto Avg 08, 2017 6:20 pm

Sloba je napisao:Hvala svima! Da sam u finansijskoj mogućnosti, voleo bih da ovakve reportaže možete da čitate bar jednom mesečno! :D

Evo i jedna bonus fotka - ispred železničke stanice! Kiša pada od jutra, temperatura nikakva, a parking za bicikle prepun! :shock:
Image

Ovo treba i Srbiji!
12345
mat12345
Član
 
Postovi: 1248
Pridružio se: Ned Nov 27, 2016 5:59 pm
Lokacija: Beograd

Re: Kopenhagen u julu!

Postod sremacns » Uto Avg 29, 2017 6:57 pm

Svaka čast na reportaži imam i ja još nekih slika iz Kopenhagena ali nikako da uhvatim vremena da okačim iz prošle godine put do Geteborga ... lepo si opisao grad ja sam se tamo mnogo manje zadržao od tebe :mrgreen: :wink:
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Prethodni

Povratak na Reportaže sa putovanja

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju