Logo

Autobusi u USA

Reportaže članova sa putovanja.

Postod barke » Pet Maj 01, 2009 9:00 pm

Jedan od najvećih američkih simbola
Image
I volan je na levoj strani!!

(parodija na čuveni JUL-ov izborni slogan: "I srce je na levoj strani" kao i levica)
Korisnikov avatar
barke
Član
 
Postovi: 241
Pridružio se: Ned Feb 15, 2009 10:18 pm
Lokacija: Cerak, Beograd

Sponzor

 

Postod volvos » Pet Maj 01, 2009 9:03 pm

[quote="barke"]Sad idu kamioni koji mi se nikako nisu dali uslikati:
malo sam zakasnio za ovog Volva
Image


Svaka čast Barke,nego vidim i tamo neke pukotine i rupe na asfaltu,pa jel to moguće ili šta je već razlog?
Image
volvos
Član
 
Postovi: 4167
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 8:11 pm
Lokacija: Temerin

Postod barke » Pet Maj 01, 2009 9:08 pm

Evo ga jedan Volvo koji se lepo namestio za slikanje, mislim da je model N7N ili tako nešto
Image
I volan je na levoj strani!!

(parodija na čuveni JUL-ov izborni slogan: "I srce je na levoj strani" kao i levica)
Korisnikov avatar
barke
Član
 
Postovi: 241
Pridružio se: Ned Feb 15, 2009 10:18 pm
Lokacija: Cerak, Beograd

Postod barke » Pet Maj 01, 2009 9:09 pm

Svaka čast Barke,nego vidim i tamo neke pukotine i rupe na asfaltu,pa jel to moguće ili šta je već razlog?

Da, iznenadio sam se i ja kako su loše ulice, ali sam onda čuo da je New Haven poznat po rupama na ulicama. U drugim, malo većim gradovima ćeš teško naći ovakav kolovoz.
I volan je na levoj strani!!

(parodija na čuveni JUL-ov izborni slogan: "I srce je na levoj strani" kao i levica)
Korisnikov avatar
barke
Član
 
Postovi: 241
Pridružio se: Ned Feb 15, 2009 10:18 pm
Lokacija: Cerak, Beograd

Postod barke » Pet Maj 01, 2009 9:20 pm

E da.. sad sam se setio jedne zanimljive stvari kod ovih prvih buseva (ovih plavih gradskih): imaju kneeling, ali je to neki malo zastareli mehanizam pa kod vrata piše "Stand back when the light is flashing", a lampica se pali upravo kada ispušta vazduh iz jastuka. I stvarno, vazduh toliko jako izlazi i pravi buku da može da ošteti sluh nekome ko je blizu.
I volan je na levoj strani!!

(parodija na čuveni JUL-ov izborni slogan: "I srce je na levoj strani" kao i levica)
Korisnikov avatar
barke
Član
 
Postovi: 241
Pridružio se: Ned Feb 15, 2009 10:18 pm
Lokacija: Cerak, Beograd

Postod Iosis » Pet Maj 01, 2009 11:07 pm

Hvala brate za Mustanga, nadam se da cu jednog dana imat registrovan jedan na sebe! A vidio sam i Lincolna na jedonj od slika :D

Uhvatio si dosta buseva i svidjaju mi se neki manje neki vise. A dobro je da si i malo kamiona uhvatio, narocito Volvo.
Toliko laži oko jedne mačke...
Ako si vozač, uvjek si kriv, bez obzira na pravila...
Iosis
Član
 
Postovi: 2315
Pridružio se: Pet Jan 30, 2009 2:37 pm
Lokacija: Doboj / Novi Sad

Postod barke » Sub Maj 02, 2009 3:04 am

Iosis je napisao:Hvala brate za Mustanga, nadam se da cu jednog dana imat registrovan jedan na sebe! A vidio sam i Lincolna na jedonj od slika :D

Uhvatio si dosta buseva i svidjaju mi se neki manje neki vise. A dobro je da si i malo kamiona uhvatio, narocito Volvo.

Nema na čemu :)
Ma slobodno reci da su autobusi ružni, svi se slažu sa time :D :wink:
I volan je na levoj strani!!

(parodija na čuveni JUL-ov izborni slogan: "I srce je na levoj strani" kao i levica)
Korisnikov avatar
barke
Član
 
Postovi: 241
Pridružio se: Ned Feb 15, 2009 10:18 pm
Lokacija: Cerak, Beograd

Postod volvos » Sub Maj 02, 2009 8:31 am

Ma bitno da su funkcionalni.Koga je briga za izgled?Čini mi se da su izdržljiviji i nadaj Bože udesa,mnogo jači od naših Evropskih
Image
volvos
Član
 
Postovi: 4167
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 8:11 pm
Lokacija: Temerin

Postod Iosis » Sub Maj 02, 2009 10:19 am

Pa nemogu bas recu da su ruzni. Po mom ukusu i nisu tako losi ali moze i bolje. :)
Toliko laži oko jedne mačke...
Ako si vozač, uvjek si kriv, bez obzira na pravila...
Iosis
Član
 
Postovi: 2315
Pridružio se: Pet Jan 30, 2009 2:37 pm
Lokacija: Doboj / Novi Sad

Postod PEX » Sub Maj 02, 2009 11:11 am

Zemljače a slike dobre Amerikanke nigde nema... :cry:
Šta je ovo svima si ispunio želje,jedini ja ćorak :D
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Postod barke » Sub Maj 02, 2009 5:18 pm

@volvos
Da, slažem se sa tim, ali da znaš da su nesreće autobusa ovde veoma česte: svaki drugi dan se neki prevrne (evo prekjuče neki u Kaliforniji na autoputu, 5 poginulih, dan ranije školski autobus, bez poginulih)
@PEX
Izvini, brate, ali ovde se stvarno teško nalaze dobre. Više od trećine populacije ima problem sa težinom. To je stvarno užas. Ovo vam sad kažem ozbiljno, ne zato što sam patriota i sl, nego stvarno su Srpkinje bolje od Amerikanki. Mada je jedna dobra sedela pored mene u vozu :wink:
I volan je na levoj strani!!

(parodija na čuveni JUL-ov izborni slogan: "I srce je na levoj strani" kao i levica)
Korisnikov avatar
barke
Član
 
Postovi: 241
Pridružio se: Ned Feb 15, 2009 10:18 pm
Lokacija: Cerak, Beograd

Postod PEX » Sub Maj 02, 2009 8:51 pm

@barke:
Mada je jedna dobra sedela pored mene u vozu :wink:[/quote]

A sto joj nisi rekao "a malaaa moja dodji amoooo,muuuuuuuuuuuuuu(tj u SRBIJU KOD FORUMASA)"
hahahah :wink:
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Postod volvos » Sub Maj 02, 2009 9:38 pm

barke je napisao:@volvos
Da, slažem se sa tim, ali da znaš da su nesreće autobusa ovde veoma česte: svaki drugi dan se neki prevrne (evo prekjuče neki u Kaliforniji na autoputu, 5 poginulih, dan ranije školski autobus, bez poginulih)
@PEX
Izvini, brate, ali ovde se stvarno teško nalaze dobre. Više od trećine populacije ima problem sa težinom. To je stvarno užas. Ovo vam sad kažem ozbiljno, ne zato što sam patriota i sl, nego stvarno su Srpkinje bolje od Amerikanki. Mada je jedna dobra sedela pored mene u vozu :wink:


MC Donalds.čini svoje i ta brza hrana što dolazi ili je već došla kod nas.Jel ima tamo bureka? :shock:
Image
volvos
Član
 
Postovi: 4167
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 8:11 pm
Lokacija: Temerin

Postod Goran sk » Sub Maj 02, 2009 9:52 pm

volvos je napisao:
barke je napisao:@volvos
Da, slažem se sa tim, ali da znaš da su nesreće autobusa ovde veoma česte: svaki drugi dan se neki prevrne (evo prekjuče neki u Kaliforniji na autoputu, 5 poginulih, dan ranije školski autobus, bez poginulih)
@PEX
Izvini, brate, ali ovde se stvarno teško nalaze dobre. Više od trećine populacije ima problem sa težinom. To je stvarno užas. Ovo vam sad kažem ozbiljno, ne zato što sam patriota i sl, nego stvarno su Srpkinje bolje od Amerikanki. Mada je jedna dobra sedela pored mene u vozu :wink:


MC Donalds.čini svoje i ta brza hrana što dolazi ili je već došla kod nas.Jel ima tamo bureka? :shock:


joj volvose nemoj sad spominjati bureka :wink:
Image
Korisnikov avatar
Goran sk
Član
 
Postovi: 23034
Pridružio se: Pet Feb 15, 2008 9:24 pm
Lokacija: Stuttgart-Skopje

Postod volvos » Sub Maj 02, 2009 9:59 pm

A jel tamo kod tebe u Minkenu nema bureka? :mrgreen:
Image
volvos
Član
 
Postovi: 4167
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 8:11 pm
Lokacija: Temerin

PrethodniSledeća

Povratak na Reportaže sa putovanja

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju