Logo

Neoplan Jumbocruiser

Diskusije posvećene autobusima na sprat.

Postod Miki » Uto Maj 31, 2011 9:12 pm

Sloba je napisao:Miki, pre svega, umesto što pišeš više poruka za redom koristi funkciju izmeni koju ćeš naći u gornjem desnom uglu svoje poruke.

Što se tiče snimka Jumbocruisera koji skreće, mogli ste da vidite u opisu filma, u pitanju je grad Dresden. :wink:


Ok, Slobo!

Nisam toliko pažnje obratio šta piše, tako da nisam mogao da znam o kom gradu se radi. Kad smo kod Drezdena bio sam tamo i super im je vozni park i sva prevozna sredatva imaju žutu kolor šemu (mnogo bolju og GSP-a). Imam i koju sliku autobusa i tramvaja, ali ne dovoljno za otvaranje nove teme. Izvinjavam se za OT. :wink:
Korisnikov avatar
Miki
Član
 
Postovi: 3338
Pridružio se: Pon Maj 16, 2011 2:23 pm
Lokacija: Beograd

Sponzor

 

Postod man » Uto Maj 31, 2011 10:25 pm

Aleks_BGD je napisao:
davor.le je napisao:
Sloba je napisao:Miki, pre svega, umesto što pišeš više poruka za redom koristi funkciju izmeni koju ćeš naći u gornjem desnom uglu svoje poruke.

Što se tiče snimka Jumbocruisera koji skreće, mogli ste da vidite u opisu filma, u pitanju je grad Dresden. :wink:


Moguce je, posto i na busu pise Dresden!!! :wink:


Ako se nevaram od napravljenih 12/11 je u saobracaju?


Prvi broj je, 12 ih je napravljeno, ali mislim da ih je dosta manje danas "živo"...a čini mi se da ni jedan više ne služi za prijevoz putnika kao takav (ne računam ove kampere i sl.), u par zemalja su i zabranjeni.
man
Član
 
Postovi: 159
Pridružio se: Čet Maj 13, 2010 10:57 pm

Postod gospodin dzo » Uto Maj 31, 2011 10:33 pm

Pa gde ce on da vozi,nema te linije na kojoj treba 150 mesta za sedenje (koliko vec ima),a i mesta za prtaljg za toliko ljudi nema,jedino moze sluziti kao atrakcija...
gospodin dzo
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4772
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 9:39 pm
Lokacija: Beograd

Postod Miki » Sre Jun 01, 2011 2:32 pm

Ima!!! Kruševac - Beograd!!! Kad sam bio Kruševcu i kad sam se vraćao, pet autobusa je stajalo na peronima, svi su išli za BGD i svi su imali isto vreme polaska. Bila su dva autobusa "Jugoprevoz"-a i tri pokojnog "Eurokompas"-a. :wink:
Korisnikov avatar
Miki
Član
 
Postovi: 3338
Pridružio se: Pon Maj 16, 2011 2:23 pm
Lokacija: Beograd

Postod davor.le » Sre Jun 01, 2011 2:38 pm

Miki je napisao:Ima!!! Kruševac - Beograd!!! Kad sam bio Kruševcu i kad sam se vraćao, pet autobusa je stajalo na peronima, svi su išli za BGD i svi su imali isto vreme polaska. Bila su dva autobusa "Jugoprevoz"-a i tri pokojnog "Eurokompas"-a. :wink:


To se desava samo nekoliko puta godiste da bisiraju vise vozila, narocito kada su praznici, ovako bi samo dzaba stajao !!! :roll:
Image

Image
Korisnikov avatar
davor.le
Član
 
Postovi: 53
Pridružio se: Čet Nov 11, 2010 1:33 am
Lokacija: Lebane

Postod Miki » Sre Jun 01, 2011 2:51 pm

Ma bolji je kao "kamp bus" ili atrakcija. Ipak, ne može on nešto preterano brzo da vozi. A i teško ga je provući kroz uske ulice. :P
Korisnikov avatar
Miki
Član
 
Postovi: 3338
Pridružio se: Pon Maj 16, 2011 2:23 pm
Lokacija: Beograd

Postod stojanovic » Sre Jun 01, 2011 10:15 pm

davor.le je napisao:
Miki je napisao:Ima!!! Kruševac - Beograd!!! Kad sam bio Kruševcu i kad sam se vraćao, pet autobusa je stajalo na peronima, svi su išli za BGD i svi su imali isto vreme polaska. Bila su dva autobusa "Jugoprevoz"-a i tri pokojnog "Eurokompas"-a. :wink:


To se desava samo nekoliko puta godiste da bisiraju vise vozila, narocito kada su praznici, ovako bi samo dzaba stajao !!! :roll:



Ovo je bila izlozba za pocetak sezone 2011
stojanovic
Član
 
Postovi: 19
Pridružio se: Sub Okt 09, 2010 7:24 pm
Lokacija: Thun,Svajcarska

Postod The Dubster » Čet Jul 28, 2011 6:11 pm

ne znam kud bi sa ovim, pa evo nekako tu hahahahaha, ako ne valja nek modovi prebace negdje drugo

Da ne Neoplan uvijek bio korak (ili dva :P) ispred svih i revolucionar govori i slijedeća slika i članak - Neoplan Rotel
Image
Image
Image

članak iz 1966.

Originalne slike i više informacija
http://show.melting-mind.de/auwaerter_a ... php?id=206
http://show.melting-mind.de/auwaerter_a ... php?id=146

zna li neko koliko ih je ukupno proizvedeno i gdje su zavrsili?
Korisnikov avatar
The Dubster
Član
 
Postovi: 2344
Pridružio se: Ned Mar 21, 2010 5:33 pm
Lokacija: Somewhere beyond

Postod badi » Pet Jul 29, 2011 9:48 am

Svaka cast onome ko je osmislio ovo cudo i ko ga je sastavio, pravo cudo,...jooooj sta bih dao da se bar malo provozam s njim, mogu misliti kaka je osecaj,....svaka cast za Neoplan i njegove strucnjake :!: :D
badi
Član
 
Postovi: 947
Pridružio se: Sub Mar 19, 2011 10:54 pm

neoplan jumbocruiser

Postod roker 70 » Sub Jul 30, 2011 6:14 pm

Image
Korisnikov avatar
roker 70
Član
 
Postovi: 670
Pridružio se: Ned Jul 24, 2011 4:52 pm

Postod Adin_Zne » Sub Jul 30, 2011 7:34 pm

Stvarno je ovo previše. Zar moraš u svaku temu staviti tuđu (sa interneta) sliku ? Mislim da je to bespotrebno ... tako da bih te lično ja zamolio da to neradiš, jer već postaje malo glupo ...
Adin_Zne
Član
 
Postovi: 2897
Pridružio se: Pet Apr 01, 2011 2:10 pm

Postod PEX » Sub Jul 30, 2011 8:00 pm

Pusti čoveka neka postavlja ako mu se postavlja. Ako ti se slike ne svidjaju, nemoj ih gledati jer te niko ne tera na to!
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

neoplan jumbocruiser

Postod roker 70 » Sub Jul 30, 2011 8:05 pm

Zao mi je Adine ali gledaces i dalje razne slike...uzivaj u njima...
Korisnikov avatar
roker 70
Član
 
Postovi: 670
Pridružio se: Ned Jul 24, 2011 4:52 pm

Postod Adin_Zne » Sub Jul 30, 2011 8:08 pm

Ako ćemo tako:

Image

Image
Adin_Zne
Član
 
Postovi: 2897
Pridružio se: Pet Apr 01, 2011 2:10 pm

neoplan jumbocruiser

Postod roker 70 » Sub Jul 30, 2011 8:11 pm

Svaka cast..prelepa slika jos crno bela..daj jos lep bus je uvek lepo videti ...nema veze jesi ga slikao ti ili nego drugi..uzivaj u slikama buseva zato smo ovde...
Korisnikov avatar
roker 70
Član
 
Postovi: 670
Pridružio se: Ned Jul 24, 2011 4:52 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Autobusi na sprat

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost