Logo

Saobracajna nesreca

Samostalno izrađene makete od strane članova.

Postod BataLukaBeograd » Sre Mar 21, 2012 12:34 am

Ja sam kao klinac, sa 13-14 godina, zapalio kartonskog Juga, da bih probao vatrogasni kamion moje konstrukcije, koji sam napravio na malom plasticnom kamionu nalik na stari FIAT, od brizgaljke za prozore, creva za akvarijum i filtera za preciscavanje akvarijuma, u plasticnoj konzervi od austrijskog keksa....
Wartburg - od 0-100 na sat u njemu postigao bih otprilike u isto vreme kada i da sam otišao kod doce opšte praxe po uput, pa kod psihića, pa na hormone, promenio pol i našao sponzora da mi kupi BMW, a zatim u njemu dostigao tih 100 na sat...
Korisnikov avatar
BataLukaBeograd
Član
 
Postovi: 391
Pridružio se: Ned Jul 17, 2011 1:52 am
Lokacija: Beograd, Republika Srbija

Sponzor

 

Postod iveco_mkd » Sre Mar 21, 2012 11:24 am

Jel ga cuvas :?: ovaj unimog ima cisterni i na nju ima pompicu kako onih za tecan sapum za mijanje ruke na natiskanje :) i tako radi
Image
Korisnikov avatar
iveco_mkd
Član
 
Postovi: 1404
Pridružio se: Pon Jul 04, 2011 9:15 am
Lokacija: Kocani Makedonija

Postod BataLukaBeograd » Sre Mar 21, 2012 7:09 pm

Cuvao sam ga dok je radio, ali kako sam, kao 17-godisna konjina od 60 kila, sa dve devojke za sobom i pozamasnom kolekcijom nevaljalih sadrzaja, postao neyainteresovan da popravljam klepanu igracku, dao sam ga klincu iz komsiluka, a posle sta bi sa njim, nemam pojma, jer je od tad proslo 2 godine, a nisam se cuo sa familijom tog klinca...
Wartburg - od 0-100 na sat u njemu postigao bih otprilike u isto vreme kada i da sam otišao kod doce opšte praxe po uput, pa kod psihića, pa na hormone, promenio pol i našao sponzora da mi kupi BMW, a zatim u njemu dostigao tih 100 na sat...
Korisnikov avatar
BataLukaBeograd
Član
 
Postovi: 391
Pridružio se: Ned Jul 17, 2011 1:52 am
Lokacija: Beograd, Republika Srbija

Prethodni

Povratak na Makete u samogradnji

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju