Logo

Napadi na vozače JGP-a i ostalo osoblje

Diskusije

Postod Smiley » Uto Sep 08, 2009 7:30 am

Voždovcu II?Gde je to?
Smiley
Član
 
Postovi: 683
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 12:34 pm

Sponzor

 

Postod dolenauglu » Uto Sep 08, 2009 12:19 pm

trošarina. autobuski terminus nosi oznaku voždovac 2. ime voždovac pripada tramvajskoj. čisto interna gsp tehnikalija i ima veze sa otpravničkim kontejnerima.
dolenauglu
Član
 
Postovi: 224
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 8:53 pm

Postod avramovicsasa » Uto Sep 08, 2009 3:39 pm

Nazivi terminusa su čisto GSP-ova interna stvar i razlikuju se od naziva početnih stanica bar na nekim okretnicama.

Nas.V.Vlahović-Braće Jerković
Banjica-Voždovac I

itd.

Inače Otpravnici ne sede u Kontejnerima to se zove Kućica-tip Trafika ako
misliš na nove objekte,a Kontejneri za stanovanje ili Barake to su privremeni objekti koji se postavljaju za stanovanje radnika na Gradilištu
ili kao privremena pomoć raseljenim licima.
Ja inače od milošti nove objekte nazivam Limenim kovčezima jer unutra nema vazduha pa leti nastaje gušenje.
avramovicsasa
Otpravnik
 
Postovi: 9836
Pridružio se: Uto Maj 06, 2008 6:04 am
Lokacija: Novi Beograd

Postod dolenauglu » Uto Sep 08, 2009 4:12 pm

čuo par puta od nekiju otpravnika. jedan me je čak svojevremeno otperjao sa ''šta misliš kako je meni u ovom kontejneru ceo dan?''.

back to topic - kako rekoše u bg hronici, vozač povređen na petlovom brdu se iz nesvesti probudio tek noćas oko pola dva i operisan je (ili će biti) na neurohirurgiji.
takođe je sinoć napadnut i vozač na liniji 605 u surčinu.

net-vest kojom bih informaciju potkrepio ne mogu da izguglam ni za leba, zato sa rezervom čitajte ovo, jer sam čuo u prolazu.
dolenauglu
Član
 
Postovi: 224
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 8:53 pm

Postod avramovicsasa » Sre Sep 09, 2009 1:58 am

Čudi me da je taj vozač teže povređen jer koliko sam čuo da je isti na Petlovom brdu bio kod Otpravnika u kućici i da su naši Referenti išli da vide o čemu se radi niko nije pominjao poziv Policije i Hitne pomoći.

Inače što se tiče terminusnih objekata nemamo bog zna šta ali sve je bolje od Biroa rada.
avramovicsasa
Otpravnik
 
Postovi: 9836
Pridružio se: Uto Maj 06, 2008 6:04 am
Lokacija: Novi Beograd

Postod Smiley » Sre Sep 09, 2009 9:27 am

dolenauglu je napisao:trošarina. autobuski terminus nosi oznaku voždovac 2. ime voždovac pripada tramvajskoj. čisto interna gsp tehnikalija i ima veze sa otpravničkim kontejnerima.

Na sajtu GSP-a piše da sve linije 40X i 503 polaze sa terminusa Voždovac,a i ne znam zašto bi postajala 2 Voždovca,kad se tramvajska okretnica i ne koristi? :?
Smiley
Član
 
Postovi: 683
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 12:34 pm

Postod miki222 » Sre Sep 09, 2009 9:36 am

privremeno se samo nekoristi, inače se normalno koristi :wink:
miki222
Član
 
Postovi: 2339
Pridružio se: Pon Apr 06, 2009 10:46 pm

Postod avramovicsasa » Čet Sep 10, 2009 9:41 am

Terminus Voždovac I bi trebalo da se zove Banjica I ali te oznake su ostale takve jer su nekada i tramvaji i autobusi okretali na današnjem Voždovcu II.
i danas Pančevački most ponekada zovu Dunav stanica što je bio naziv dok su Otpravnici radili na staroj okretnici.
avramovicsasa
Otpravnik
 
Postovi: 9836
Pridružio se: Uto Maj 06, 2008 6:04 am
Lokacija: Novi Beograd

Postod igibgd » Čet Sep 10, 2009 11:53 am

Smiley je napisao:...a i ne znam zašto bi postajala 2 Voždovca,kad se tramvajska okretnica i ne koristi? :?


Ma bezveze.Na primer, video sam u modernizovanoj Kati (ČKDKT4M) spiak okretnica i između ostalog nalazi se:

1) VOŽDOVAC ???
2) VOŽDOVAC/ TROŠARINA / ???

1 ili 2, sad se postavlja pitanje gde se nalazi ta druga tramvajska okretnica na Voždovcu gde okreću tramvaji :roll: A odgovor je ne postoji, šta će obe opcije na displeju nemam pojma, dakle BEZVEZE :lol:

3) BANJICA II (Doduše nikad nisam skreto pažnju na rimsku cifru II, ali to se čita onda: Banjica DRUGA, što je nepravilno.Ne shvatam da su kupovali displeje koji nemaju mogućnost unošenja arapskih cifara u nazive mesta :roll: )
Korisnikov avatar
igibgd
Član
 
Postovi: 1454
Pridružio se: Pet Jul 11, 2008 9:06 pm
Lokacija: Beograd

Postod Smiley » Čet Sep 10, 2009 12:11 pm

Tačno tako...ni meni nije jasno zašto se na displejima prikazuju rimski umesto arapski brojevi...
Smiley
Član
 
Postovi: 683
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 12:34 pm

Postod Marko » Čet Sep 10, 2009 4:14 pm

avramovicsasa je napisao:oko 22:50 napadnut vozač GSP-a na Petlovom Brdu ali nemam preciznije
podatke.

Napadnut i opljačkan rekao je direktor pogona NBG na studiu b
Liinija 42 je u pitanju .
Žalosno je što današnja deca misle da je Mocart bio vlasnik kladionica, a ne da je prodavao čoko kugle

# Vratite Risa u Vojnu akademiju
Marko
Član
 
Postovi: 12129
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 10:54 pm
Lokacija: Nakon uništenja zvezde smrti planeta Endor

Postod danilo » Čet Sep 10, 2009 9:50 pm

avramovicsasa je napisao:Terminus Voždovac I bi trebalo da se zove Banjica I ali te oznake su ostale takve jer su nekada i tramvaji i autobusi okretali na današnjem Voždovcu II.
i danas Pančevački most ponekada zovu Dunav stanica što je bio naziv dok su Otpravnici radili na staroj okretnici.


Zar se pod okreticom Dunav stanica ne vodi kružni tok koji se nalazi na uglu Venizelisove (jedan deo bivše Đure Đakovića) i Jovana Avakumovića?
Mirko GSP
Korisnikov avatar
danilo
Student saobraćaja
 
Postovi: 9142
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 8:47 pm
Lokacija: Beograd

Postod dolenauglu » Čet Sep 10, 2009 11:23 pm

to realno nije kružni tok, već obično obilaženje prepreke sa desne strane. i, da, to je dunav stanica.

iz nekog čudnog razloga u zvaničnu gsp topografiju nikada nije ušao pojam trošarina, iako je najprepoznatljiviji i najjasniji za ovu lokaciju.
dolenauglu
Član
 
Postovi: 224
Pridružio se: Sre Feb 25, 2009 8:53 pm

Postod Marko » Uto Sep 15, 2009 4:13 pm

Danas napadnut vozač trolebusa na studentskom trgu od strane taksiste dok je vozilo bilo u pokretu .pritom je došlo do manjeg sudara sa autobusom .
Vozač je lakše povređen
Izvor : Sloba Vučenović
Žalosno je što današnja deca misle da je Mocart bio vlasnik kladionica, a ne da je prodavao čoko kugle

# Vratite Risa u Vojnu akademiju
Marko
Član
 
Postovi: 12129
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 10:54 pm
Lokacija: Nakon uništenja zvezde smrti planeta Endor

Postod avramovicsasa » Sre Okt 07, 2009 3:36 am

Danas nakon lakšeg sudara na Slaviji napadnut vozač trolejbusa.
avramovicsasa
Otpravnik
 
Postovi: 9836
Pridružio se: Uto Maj 06, 2008 6:04 am
Lokacija: Novi Beograd

PrethodniSledeća

Povratak na Diskusije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju