Logo

Spašavanje trolejbusa gr.br.1-planovi i diskusije

Diskusije

Spašavanje trolejbusa gr.br.1-planovi i diskusije

Postod avramovicsasa » Uto Jun 08, 2010 3:28 am

-Da ne bismo opterećivali druge teme,mislim da je bolje da otvorimo novu temu u kojoj bismo diskutovali o planovima i vidovima humanitarne borbe za očuvanje trolejbusa gr.br.1 kao jedinog živog svedoka Renesanse ovog vida prevoza u Beogradu.
avramovicsasa
Otpravnik
 
Postovi: 9836
Pridružio se: Uto Maj 06, 2008 6:04 am
Lokacija: Novi Beograd

Spašavanje trolejbusa gr.br.1-planovi i diskusije

Sponzor

 

Postod avramovicsasa » Uto Jun 08, 2010 3:35 am

-U ovoj temi se možemo dogovarati o daljim Akcijama kojima možemo pokušati da utičemo na nadležne u GSP-u ukoliko nisu odlučili drugačije da se sačuva ovaj Potencijalni Muzejski Eksponat.
U ovoj temi neka svako navede šta je preduzeo po pitanju ove akcije i da li je dobio odgovor na poslatu e-mail poruku ili pismo.

-Dana 12.06.2010 godine pa tokom sledeće nedelje od 17 do 24h na okretnici Medaković III organizovaću potpisivanje peticije u tri primerka:

1.Primerak za Generalnog Direktora GSP-a.

2.Primerak za Direktora Elektro vuče.

3.Primerak za Službeni list GSP-a.

Svi zaintresovani članovi se pozivaju da dođu u navedenom terminu.
avramovicsasa
Otpravnik
 
Postovi: 9836
Pridružio se: Uto Maj 06, 2008 6:04 am
Lokacija: Novi Beograd

Postod profa_chb » Uto Jun 08, 2010 1:57 pm

kolega, uzmi nekoliko dana, nemoj samo 1, produži malo akciju :wink:
p.s. obeležite temu kao lepljivu
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod aleksa1 » Uto Jun 08, 2010 2:24 pm

sta je lepljiva?
aleksa1
Član
 
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Jul 27, 2008 9:21 pm
Lokacija: Zemun

Postod Aleks_BGD » Uto Jun 08, 2010 2:59 pm

aleksa1 je napisao:sta je lepljiva?


To je kad te neko zalepi po sred face,pa nemozes se saberes narednih 3 dana... :mrgreen: :mrgreen:
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Postod profa_chb » Uto Jun 08, 2010 6:22 pm

šta mislite da se okupimo, i da od 20og juna pa na dalje sprovodimo peticije, na određenim važnim lokacijama, da napravimo nekoliko tročlanih/četvoročlanih ekipa, da svi oštampamo majce sa trolom gb1 i nosimo ih tokom prikupljanja potpisa?
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod avramovicsasa » Uto Jun 08, 2010 7:51 pm

ja ću formirati peticiju na Terminusu Medaković III od 12 do 15 Juna u intervalu od 17:00 do 24:00 pa ko želi da dođe i učestvuje neka se smatra pozvanim.
Vrlo je važno da se zna da preduzimanje bilo kakvih akcija mora početi što pre jer ne može se čekati mesec dana da bi se nešto uradilo jer za to vreme kec može završiti u starom gvožđu.

Sa majcama ovaj predlog je interesantan ali veoma skup,za to treba naći sponzora koji bi finansirao kupovinu kao i brendiranje,Peticije na drugim lokacijama treba organizovati u objektima koji imaju bilo kakve veze sa saobraćajem,nisam upućen da li takve akcije na ulicama treba prijavljivati
Policiji ali mislim da bi takve akcije doživele fijasko jer veliki broj građana nije upućen u ovakve vidove borbe.
avramovicsasa
Otpravnik
 
Postovi: 9836
Pridružio se: Uto Maj 06, 2008 6:04 am
Lokacija: Novi Beograd

Postod profa_chb » Uto Jun 08, 2010 8:16 pm

radna verzija:
Image

pa majca bi koštala manje od 1000 din komad, svako plati svoju, možda i dobijemo popust ako se skupi nas 10ak :?: :idea:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod direktor » Sre Jun 09, 2010 12:09 pm

Majca je odlican predlog izasla bi imanja cijena na vecu kolicinu rade otiske u knezu vrabac se zove radnja imali su i sajt.Ja cu gledati sutra da odem do muzeja nauke i tehnike da vidim sta mogu da uradim.Pazite ovu foru neznam koliko dodje zakup reklame na troli mogli bi da trazimo zakup striktno na kecu na liniju do slavije jer dozvoljavaju da biras i vozilo i liniju.Sad mi nije jasno one druge trole sto stoje na dorcolu za rezanje stoje dugo vremena neznam zasto bi 1 isjekli po kratkom postupku. :?: :evil:
gsp je zakon
direktor
Član
 
Postovi: 520
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 5:17 pm
Lokacija: beograd

Postod danilo » Sre Jun 09, 2010 2:23 pm

Što se mene tiče može, Sale gledaću da dođem do tebe na terminus Medaković III da se pridružim akciji.

Ovo za majce je super ideja, ali treba što pre da se odlučimo da vidimo đta ćemo i kako ćemo i da li ćemo uopšte uzimati majce, ne znam da li to i drugima odgovara zbog finansijskih sredstava.
Mirko GSP
Korisnikov avatar
danilo
Student saobraćaja
 
Postovi: 9142
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 8:47 pm
Lokacija: Beograd

Postod Marko » Sre Jun 09, 2010 2:39 pm

Treba drugi natpis na majci ovaj nije dobar .Govori da treba trolejbuse proterati sa ulica
Obratiti gradonačeliniku i presedniku skupštine i objasniti razloge zbog čega treba sačuvati ovaj trolejbus.
Ako treba i ruskoj ambasadi .
Bolje je odštanpati letak nego majce vise ljudi će ga vidieti efekat će biti bolji , pa ga zalepiti po stanicama i po vozilima
Žalosno je što današnja deca misle da je Mocart bio vlasnik kladionica, a ne da je prodavao čoko kugle

# Vratite Risa u Vojnu akademiju
Marko
Član
 
Postovi: 12129
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 10:54 pm
Lokacija: Nakon uništenja zvezde smrti planeta Endor

Postod avramovicsasa » Sre Jun 09, 2010 8:02 pm

Više ne usaglašenih opcija uvek vodi u propast a vremena je malo,mislim
da su Peticije kao i Štampani letci mnogo bolja i jeftinija ideja kao i slanje
e-mail poruka i pisama nadležnim institucijama.
Majce i brendiranje to je skupa opcija a ne postoji ni sigurnost da li će biti odaziv ljudi jer nažalost finansijska situacija u zemlji pritiska ljude koji gledaju kako da prežive i prehrane se tokom meseca ali ideja je dobra.

Što se tiče reklama i to parcijalnih one se kreću najverovatnije od 50 000 dinara pa naviše zavisno od vremena zakupa,marke vozila,veličine reklame itd.a za to mi nemamo para i tu bi nam već trebao Sponzor ili formiranje Donacija a i za to nemamo vremena jer to dugo traje.
Inače što se tiče reklamiranja možeš da biraš vozilo i liniju ali kec je rashodovan i on ne izlazi u saobraćaj tako da na njemu se ne može postavljati reklama.
Obraćanje Gradonačelniku je čisto gubljenje vremena jer se on javno izjasnio da je protiv trolejbuskog saobraćaja i bio je inicijator ukidanja istog tako da nam on ne bi pomogao ali možda obraćanje Predsedniku Opštine na čijoj se teritoriji nalazi Pogon Dorćol možda pomogne.
avramovicsasa
Otpravnik
 
Postovi: 9836
Pridružio se: Uto Maj 06, 2008 6:04 am
Lokacija: Novi Beograd

Postod avramovicsasa » Čet Jun 10, 2010 7:57 am

Poslao sam jutros e-mail GSP Službenim novinama sa porukama i njegovim fotografijama na gsp101@eunet.rs.

Milmar je javio da je jedna TV stanica već objavila prilog. :)
avramovicsasa
Otpravnik
 
Postovi: 9836
Pridružio se: Uto Maj 06, 2008 6:04 am
Lokacija: Novi Beograd

Postod MILMAR » Čet Jun 10, 2010 8:06 am

Pa na RTS-ovom jutarnjem programu su prelistavali dnevnu štampu, i čini mi se da je to Politika pisala (ne držite me za reč) velikim naslovom "Najsariji trolejbus penzionisan". Ako neko kupuje novine neka pogleda, a možda ću i ja, jer sam ja pretražio na njihovom sajtu nema.
Korisnikov avatar
MILMAR
Član
 
Postovi: 435
Pridružio se: Pon Sep 28, 2009 8:15 pm
Lokacija: Beograd

Postod CKD-KT4 » Čet Jun 10, 2010 11:10 am

CKD-KT4
Student saobraćaja
 
Postovi: 1291
Pridružio se: Čet Maj 22, 2008 11:21 pm
Lokacija: Beograd

Sledeća

Povratak na Diskusije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju