Logo

Sve o linijama javnog gradskog saobraćaja u BG

Diskusije

Postod WeljaBG » Pet Maj 09, 2008 10:25 pm

da stefane, ali 53 je imala novije i bolje autobuse nego ceo nbg zajedno izuzev japanaca! dakle to su ik-201 prva serija s displejima, a bili su i 900 i 901 druga serija! 902 je i dalje na 65 ako se ne varam ;)
WeljaBG
 

Sponzor

 

Postod danilo » Pet Maj 09, 2008 10:28 pm

Dobro bre kakvi ste to ljudi samo neke mane i nešto loše može li neko nešto da pohvali :!: :evil: :x Pričate o GSP-u kao da je najgore preduzeće na svetu :!: :evil: :evil: :x :x Ja sam ih bre ishvalio na sve strane, a vi samo primedbe pa nemojte tako :!:
Mirko GSP
Korisnikov avatar
danilo
Student saobraćaja
 
Postovi: 9142
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 8:47 pm
Lokacija: Beograd

Postod WeljaBG » Pet Maj 09, 2008 10:29 pm

i kao sto sam rekao, upravo to sto kazes da su druge linije zasluzile nove autobuse i to linije koje su oduvek bile iz pogona nbg, 53 nije iz nbg i zato vas boli dupe jer vidikovac nije vase tlo....sta zna svinja sta je dinja.....
WeljaBG
 

Postod Stefan Bgd » Pet Maj 09, 2008 10:29 pm

danilo je napisao:Dobro bre kakvi ste to ljudi samo neke mane i nešto loše može li neko nešto da pohvali :!: :evil: :x Pričate o GSP-u kao da je najgore preduzeće na svetu :!: :evil: :evil: :x :x Ja sam ih bre ishvalio na sve strane, a vi samo primedbe pa nemojte tako :!:


U pravu si Danilo.Dajte malo lepse o GSP-u.
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Postod danilo » Pet Maj 09, 2008 10:29 pm

WeljaBG je napisao:da stefane, ali 53 je imala novije i bolje autobuse nego ceo nbg zajedno izuzev japanaca! dakle to su ik-201 prva serija s displejima, a bili su i 900 i 901 druga serija! 902 je i dalje na 65 ako se ne varam ;)



Karaburma je to, njjači i najbolji od 1971. :!: :wink: 8) :D
Mirko GSP
Korisnikov avatar
danilo
Student saobraćaja
 
Postovi: 9142
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 8:47 pm
Lokacija: Beograd

Postod Stefan Bgd » Pet Maj 09, 2008 10:31 pm

WeljaBG je napisao:i kao sto sam rekao, upravo to sto kazes da su druge linije zasluzile nove autobuse i to linije koje su oduvek bile iz pogona nbg, 53 nije iz nbg i zato vas boli dupe jer vidikovac nije vase tlo....sta zna svinja sta je dinja.....


E,pa znas sta Weljo.Nemoj da se ljutis,ali ako ti vec toliko smeta sto je 53-jka pripala "Novom Beogradu",ti brate lepo pozovi ili posalji e-mail u obliku zalbe GSP-u,pa nek` oni resavaju problem :!:
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Postod danilo » Pet Maj 09, 2008 10:33 pm

WeljaBG je napisao:i kao sto sam rekao, upravo to sto kazes da su druge linije zasluzile nove autobuse i to linije koje su oduvek bile iz pogona nbg, 53 nije iz nbg i zato vas boli dupe jer vidikovac nije vase tlo....sta zna svinja sta je dinja.....


Kao prvo mene interesuje svaka linija iako ja npr. liniju 53 vrlo retko koristim, ali ne volim kad ne funkcioniše kako treba i kad nešto ne valja, isto važi i za sve druge linije GSP-a :!: Zato te molim da se ne obraćaš tako, i da ne budeš odmah neprijateljski raspoložen :!:
Mirko GSP
Korisnikov avatar
danilo
Student saobraćaja
 
Postovi: 9142
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 8:47 pm
Lokacija: Beograd

Postod WeljaBG » Pet Maj 09, 2008 10:36 pm

danilo, da ti nesto kazem, ne mogu da xvalim onoga ko mi upropascava KVALITET PREVOZA a oni su to s 53 bas i uradili, stavili novobeogradske kante, a svaki normalan covek kad bi mu na planu grada pokazao gde je koji pogon i gde je koja linija, rekao bi da 53 nema nikakve veze sa novim beogradom, to je kao da avion iz amerike dolazi da leti na relaciji london-istanbul, a potrosi vise kerozina dok stigne u londpn nego sto bi potrosio da odleti iz londona za istanbul i nazad, a da se pritom i srusi u atlantik!!!!! mislim da sam vam sad naveo najbolji primer i za ono sto je 59 bila kad je pripadala nbg...znaci sigurno taj "americki"(novobeogradski) "avion" (autobus) nece "preleteti" (obrnuti) 2 kruga nego samo 1 zato sto mora da se vrati na hub aerodrom (pogon nbg) znaci da se razbacuju i pare, i gorivo, i zivci, i vazdux na sve strane, zarad cega? zarad budale kojoj je eto tako odgovaralo da lupi gde ce sta ici..... nit se zna ko pije a ko placa nit nista...mora da se zna ko kosi a ko vodu nosi bre!
Poslednji put menjao WeljaBG dana Pet Maj 09, 2008 10:39 pm, izmenjena samo jedanput
WeljaBG
 

Postod WeljaBG » Pet Maj 09, 2008 10:38 pm

ono sto si danilo naveo, nisam reko tebi nego stafanu
WeljaBG
 

Postod danilo » Pet Maj 09, 2008 10:40 pm

Kao prvo vozila Nbgd-a nisu uopšte kante pogotovu kad sad nastave da pristižu nova vozila, a kao drugo verovatno će se korigovati poslednji polazak sa Vidikovca da bude kao ranije :!:
Mirko GSP
Korisnikov avatar
danilo
Student saobraćaja
 
Postovi: 9142
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 8:47 pm
Lokacija: Beograd

Postod danilo » Pet Maj 09, 2008 10:42 pm

WeljaBG je napisao:ono sto si danilo naveo, nisam reko tebi nego stafanu



Pa valjda mogu da kažem svoje mišljenje :?: :!: :?
Mirko GSP
Korisnikov avatar
danilo
Student saobraćaja
 
Postovi: 9142
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 8:47 pm
Lokacija: Beograd

Postod Stefan Bgd » Pet Maj 09, 2008 10:44 pm

Cujte,ne zelim ni sa kim da se raspravljam o nekim problemima.Kome sta smeta,rekao sam sta da radi,i gotovo. :?
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Postod WeljaBG » Pet Maj 09, 2008 10:51 pm

da li vi znate da otkad je 53 uvedena, bila je s karaburme :!: a iovako pola pogona nbg prolazi kroz b.brdo, smucili su mi se bre, ne mogu ocima da ix gledam bre, nemaju ni 1 grejalicu, unisteni, iskrpljeni, prokisnjavaju xarmonike, zlo na tockovima, sada ceo nbg prebacise na b.brdo, a ne zaboravite da je sve ovo ovde drzala karaburma, sve je krenulo naopacke kad je uvedena prokleta 88ica koja mi se smucila, iso sam svaki dan s njom u skolu, kad vidim onaj 1302 sa otkinutim gumama na vratima, sve ulazi sneg i kisa unutra, cica zima zimi, zaledjen skroz iako pun, 1124 rasturen nacisto kad skrene samo sto se ne prevrne, svi se krive kod crkve, ali taj ubedljivo najgore! onda ima pogonsku osovinu isturenu ko traktor, a da ne govorim za probijen krov i verovali ili ne blato po krovu, kad pada kisa svaki drugi prokisnjava, sramota da vas je bre! karaburmi su otisli japanci, ali su ovi svi ostali u boljem stanju nego nbg, nbg jedino ima japance malo bolje, a sad, videcemo nasta ce ovi novi liciti posle godinu dana....
WeljaBG
 

Postod Senke » Pet Maj 09, 2008 10:54 pm

WeljaBG šta imaš protiv 88?
Senke
Član
 
Postovi: 672
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 12:17 pm
Lokacija: Beograd

Postod Stefan Bgd » Pet Maj 09, 2008 10:54 pm

Bice bolje na Novom Beogradu,Weljo,sigurno.
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

PrethodniSledeća

Povratak na Diskusije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju