Logo

Sve o linijama javnog gradskog saobraćaja u BG

Diskusije

Postod Senke » Uto Jun 24, 2008 1:25 pm

Pa lepo im se pošalje dopis predlozima.
Senke
Član
 
Postovi: 672
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 12:17 pm
Lokacija: Beograd

Sponzor

 

Postod WeljaBG » Uto Jun 24, 2008 2:51 pm

vredi pokusati, samo.....ko ce da probije led???
WeljaBG
 

Postod Senke » Uto Jun 24, 2008 3:11 pm

Ja bi vrlo rado poslao svoj predlog kad ga usavršim, naravno mislim da bi bilo bolje da nas nekoliko učestvuje u izradi i onda kao grupa pošaljemo dopis.
Senke
Član
 
Postovi: 672
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 12:17 pm
Lokacija: Beograd

Postod oggich » Uto Jun 24, 2008 3:56 pm

Ljudi ne ynam da li sam pogodio temu gde da pisem.Interesuje me da li i kada ce moci da se vozi u minibusevima,npr.E-2 sa markicama GSP-a?
Cuo sam nesto ali neynam da li je to tacno
oggich
Član
 
Postovi: 15
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 6:29 pm
Lokacija: Beograd

Postod WeljaBG » Uto Jun 24, 2008 5:00 pm

wow! jel to istina??? znaci markica 4free, a karta ce biti 70 a ne 30 ko u obicnom busu, a npr karta sa trafike nece biti 20 nego 30 ili 40 dindzi...cool ;) samo da i minibusevi udju u ITS ;) jos kad dodaju beovoz ima da bude JTS, pa cela lasta (izuzev medjugradske) lol, za atp pancevo ne znam, trebalo bi gsp, lasta i privatnici da voze i za pancevo lol! :lol: 8)
WeljaBG
 

Postod Senke » Uto Jun 24, 2008 6:15 pm

oggich je napisao:Ljudi ne ynam da li sam pogodio temu gde da pisem.Interesuje me da li i kada ce moci da se vozi u minibusevima,npr.E-2 sa markicama GSP-a?
Cuo sam nesto ali neynam da li je to tacno

Domiko prevoz ima svoje markice koje važe na njihovim linijama.
Mislim da bi bilo ekstremno glupo da markice gsp važe u minibusevima, jer onda će uvek biti gužve u busićima,a ja se sa njima vozim da izbegnem gužvu i svakavu stoku.
recimo kada idem na Vidikovac uvek koristim e2, Kada idem na NBG koristim E1.....
Nadam se je to dezinformacija.
GSP treba da uvede svoje minibus linije koje bi imale oznake A1,A2...
tu može davaži povlastica, ali ovde NIKAKO!!!!!
Misli ume da bude i gužve u minibus,ali ipak ne tolike.
Čak šta više mislim da karta treba da bude 100 dinara.
Ako markice bude važile na E linija biće sve puno penzosa.
Senke
Član
 
Postovi: 672
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 12:17 pm
Lokacija: Beograd

Postod Senke » Uto Jun 24, 2008 6:22 pm

WeljaBG je napisao:wow! jel to istina??? znaci markica 4free, a karta ce biti 70 a ne 30 ko u obicnom busu, a npr karta sa trafike nece biti 20 nego 30 ili 40 dindzi...cool ;) samo da i minibusevi udju u ITS ;) jos kad dodaju beovoz ima da bude JTS, pa cela lasta (izuzev medjugradske) lol, za atp pancevo ne znam, trebalo bi gsp, lasta i privatnici da voze i za pancevo lol! :lol: 8)

Minibusevi nikakako u ITS:
Bevoz i Lasta svakako treba da budu u ITS, a može i ATP.
Ako gsp uvede svoje minibus linije onda ok.
E linije su spas, sa njima najviše volim da se vozim,još samo da uvedu neku liniju koja recimo polazi sa Medaka,pa ko 29 do Čubure i dalje kao 24.
Kako je prošle godine bilo lepo kada su počeli da vože minibusevi, pa ljudi još ne znaju gde voze u GSP busevima,gužva,znoj, smrad a minibus samo piči polu prazan uzivancija.
Juče recimo čekam 24 u francuskoj,naiđe 44 i sanjim odem do trga tamo da sačekam 24 i dolazi neka prokleta sklopocija od FAPa a iza E8 i ja lepo uđem u minibus, fina muzika, klima malo ljudi.
Izvinjavam se na offtopicu.
Senke
Član
 
Postovi: 672
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 12:17 pm
Lokacija: Beograd

Postod profa_chb » Uto Jun 24, 2008 7:39 pm

tom šklopocijom sam se i ja vozio juče... sedišta i njihov raspored kao za vojsku
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod CKD-KT4 » Sre Jun 25, 2008 4:58 pm

Senke je napisao:
oggich je napisao:Ljudi ne ynam da li sam pogodio temu gde da pisem.Interesuje me da li i kada ce moci da se vozi u minibusevima,npr.E-2 sa markicama GSP-a?
Cuo sam nesto ali neynam da li je to tacno

Domiko prevoz ima svoje markice koje važe na njihovim linijama.
Mislim da bi bilo ekstremno glupo da markice gsp važe u minibusevima, jer onda će uvek biti gužve u busićima,a ja se sa njima vozim da izbegnem gužvu i svakavu stoku.
recimo kada idem na Vidikovac uvek koristim e2, Kada idem na NBG koristim E1.....
Nadam se je to dezinformacija.
GSP treba da uvede svoje minibus linije koje bi imale oznake A1,A2...
tu može davaži povlastica, ali ovde NIKAKO!!!!!
Misli ume da bude i gužve u minibus,ali ipak ne tolike.
Čak šta više mislim da karta treba da bude 100 dinara.
Ako markice bude važile na E linija biće sve puno penzosa.


Markica ITS-a važi samo na liniji 49, a ovo da će važiti ITS markice na E linijama je dezinformacija, one su i napravljene da budu skuplje da bi pokupili putnike koji hoće da izdvoje nešto više novca za bržu i udobniju vožnju.
CKD-KT4
Student saobraćaja
 
Postovi: 1291
Pridružio se: Čet Maj 22, 2008 11:21 pm
Lokacija: Beograd

Postod Senke » Sre Jun 25, 2008 5:36 pm

Upravo tako.
Senke
Član
 
Postovi: 672
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 12:17 pm
Lokacija: Beograd

Postod DraganNish » Sre Jun 25, 2008 6:20 pm

Obozavam beogradski autobuski prevoz iz jedne cinjenice,penzioneri se vec navikli da ne kukaju sto im niko ne ustaje :lol:
Imam i razloga sto tako pricam jer su to jedne umisljenje spodobe,kada moj deda u 83 godine nece nikoga da dize da ustane sa sedista,bogami ne treba niko od penzionera koji moze da stoji,tj nije na stakama i sl.Sto se tice drugih grupacija ljudi ok....
Dobrodosli u Kambodzu
DraganNish
Član
 
Postovi: 1058
Pridružio se: Sub Apr 19, 2008 9:53 pm
Lokacija: NRJ-Nis

Postod profa_chb » Čet Jun 26, 2008 11:03 am

šta si ti sad rekao.....
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod DraganNish » Čet Jun 26, 2008 12:28 pm

Kad bolje procitam i ne znam :)
hteo sam reci da su ljudi tamo dovoljno drski da ne ustaju penzionerima,bar onim penzionerima koji trce svetlosnom brzinom do slobodnog sedista,ili snime nekog klinca,pridju mu pored njega i samo hukcu :)
Nerviraju me pomalo penzioneri jer mi je dosta tih komentara:kakva je to omladina kada ne zeli ustati starijim ljudima,kao bole ih noge,a natovarili kese i kese i kese,i mene bi zabolele noge od toga,pa da vidim da li bi iko ustao za mene...Molim lepo 8)
Dobrodosli u Kambodzu
DraganNish
Član
 
Postovi: 1058
Pridružio se: Sub Apr 19, 2008 9:53 pm
Lokacija: NRJ-Nis

Postod Senke » Ned Jun 29, 2008 11:54 pm

Danas sam čitao na beobuild da buseve sa trga republike takođe hoće da suste na Dorćol.
Inače na tom forumu ima dosta mrzitelja trolejbusa koji su za njihovo ukidanje.
Senke
Član
 
Postovi: 672
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 12:17 pm
Lokacija: Beograd

Postod Senke » Pon Jun 30, 2008 1:54 am

Da znaš da si upravu evo ja danas čekao kod GŽS 2 30 minuta a nedeljom ide na 12+ pauza kod Pristaništa od 15 minuta.
Razumem ja da je to terminus 2 i da ima čovek pravo na pauzu ali 15 minuta.
Senke
Član
 
Postovi: 672
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 12:17 pm
Lokacija: Beograd

PrethodniSledeća

Povratak na Diskusije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju