Logo

Prevoznici i linije (GSP vs Privatnici)

Diskusije

Re: Prevoznici i linije (GSP vs Privatnici)

Postod avramovicsasa » Sre Jul 03, 2013 9:45 pm

Treba spomenuti još jednu činjenicu a to je da je sadašnja Gradska Vlada RAT GSP-u jer im se ne isplati da održavaju firmu,naravno GSP nikada neće biti u celosti privatizovan ali ostaće sasvim sigurno Pogoni Karaburma i Novi Beograd kojim će grad u pokornosti držati Lastu i Privatnike koji nikada neće biti u mogućnosti da dignu glas protiv loše dodeljenih linija,uslova plaćanja,cene,rokova itd,mogu da biraju da li će prihvatiti pravila igre ili će odustati.
Ako bi se dogodio bilo koji vid protesta,neposlušnosti tada bi Grad bio BRAT GSP-u i iznenada bi se našle pare za nabavku delova pa bi i taj 417 koji je neko spomenuo bio na točkovima sposoban da izdrži sve tri smene,Majstorima bi se ukidao godišnji a bio bi plaćen prekovremeni rad sa ciljem prevlasti.
Ovo ne govorim napamet,takvih situacija je bilo u prošlosti.
avramovicsasa
Otpravnik
 
Postovi: 9836
Pridružio se: Uto Maj 06, 2008 6:04 am
Lokacija: Novi Beograd

Re: Prevoznici i linije (GSP vs Privatnici)

Sponzor

 

Re: Prevoznici i linije (GSP vs Privatnici)

Postod blokovi » Sre Jul 03, 2013 9:51 pm

A cekaj bre malo dodjavola,kako je moguce da GSP nema ni najosnovnije stvari za rad,pocevsi od farova i ostalog?Zasto se krade i stedi na sijalicama?Kako je moguce da uvece na odredjene linije izlaze autobusi koji nemaju osvetljenje?Evo konkretno sam video 478 uvece da pozadi samo 2 neonke rade?Ko trebuje sve to?I ko sve tu pare pere?Da li je potrebno otvoriti temu o policiji da pocne polako da precesljava po GSPu,ja imam osecaj da bi hapsenja bilo od jutra do mraka
blokovi
Član
 
Postovi: 3628
Pridružio se: Sre Jan 05, 2011 3:00 pm

Re: Prevoznici i linije (GSP vs Privatnici)

Postod MILE » Sre Jul 03, 2013 9:54 pm

A svi dobro znamo da je Nebojša Ćeran opljačako kolubaru i sad je prebačen u GSP da odradi reprizu po istom scenariju..... Brate, mesec dana bi murija hapsila samo da neko ima volje da pokrene istragu...
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: Prevoznici i linije (GSP vs Privatnici)

Postod Marko » Sre Jul 03, 2013 11:31 pm

Mile jel opet kurir izvor .
Do njega gsp je bio u odličnom stanju ispravna vozila puni magacini delova naplata karata 100% ma idla :lol:
Ćeran je izabran za direktora 27 septemba 2012 Obajsni molim te kako je to uspeo da uradi 9 meseci .
Jel on nije upatio doprinose za 2010 godinu oko 2 milijarde dinara nisu overili knjižice
Koja stranka je postavila zadnja dva direktora gsp-a Radoslava Nikolić i Miletu Radojevića
A kolubara je veliki konglomerat ima 9780 radnika
A jedan od uhapšenih je bio i član upravnog odbora gsp-a pod brojem 7 Ko je njega postavio tu ?
http://www.cins.org.rs/?p=3162
Žalosno je što današnja deca misle da je Mocart bio vlasnik kladionica, a ne da je prodavao čoko kugle

# Vratite Risa u Vojnu akademiju
Marko
Član
 
Postovi: 12129
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 10:54 pm
Lokacija: Nakon uništenja zvezde smrti planeta Endor

Re: Prevoznici i linije (GSP vs Privatnici)

Postod blokovi » Čet Jul 04, 2013 12:02 am

Kurir je nepristrasna novina,sinovac moj da si mi ti ziv i zdrav.A da pogledate retrospektivu direktora GSP?Prethodna 2 ako se ne varam imala su veze sa Kolubarom?Ili sam ja siznuo,i zreo za ludaru ili sam ja jedan od retkih koji prica istinu ovde...
blokovi
Član
 
Postovi: 3628
Pridružio se: Sre Jan 05, 2011 3:00 pm

Re: Prevoznici i linije (GSP vs Privatnici)

Postod Marko » Čet Jul 04, 2013 4:10 pm

blokovi je napisao:Kurir je nepristrasna novina,
Prošao je prvi april :lol:

Novine koje su pozamljivale slike sa ovog foruma a nisu potpisivale autora ili da kažu odakle su preuzele sliku .Toliko o njihovoj objektivnosti i poštenju
Žalosno je što današnja deca misle da je Mocart bio vlasnik kladionica, a ne da je prodavao čoko kugle

# Vratite Risa u Vojnu akademiju
Marko
Član
 
Postovi: 12129
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 10:54 pm
Lokacija: Nakon uništenja zvezde smrti planeta Endor

Re: Prevoznici i linije (GSP vs Privatnici)

Postod blokovi » Pet Jul 05, 2013 8:37 am

Тo stoji,ali Kurir je posteniji,i jedini kopaju o Bus Plusu ;) :P
blokovi
Član
 
Postovi: 3628
Pridružio se: Sre Jan 05, 2011 3:00 pm

Re: Prevoznici i linije (GSP vs Privatnici)

Postod becks89 » Pet Jul 05, 2013 9:29 am

To ti mislis! Kopaju dokle Djitler kaze!
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Prevoznici i linije (GSP vs Privatnici)

Postod profa_chb » Pet Jul 05, 2013 11:06 am

Zašli ste u politiku, a i u OT!
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Prethodni

Povratak na Diskusije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju