Logo

Dozvola za fotografisanje

Sve o neophodnim zakonima u prevozu, sabraćaju, neophodne dozvole, atesti, dokumentacija za tahografe i ostala tematika vezana za zakonodavstvo i propise.

Postod Aleks_BGD » Sre Dec 16, 2009 9:26 pm

E pa ja bas mislim suprotno.Zasto?
Pa zato da nisu voljni za saradnju kao ovi sa JZa nebi mi odgovorili na mail sigurno.A i da odgovore garant bi nasli neki razlog zasto nece da saradjuju,a ovde je covek ostavio broj telefona da mu se javim.Dakle moze se sa njima razgovarati...
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Sponzor

 

Postod randjelovic66 » Sre Mar 10, 2010 11:43 pm

Aleks_BGD je napisao:Pa isplatilo se...danas sam dobio mail sa BASa...:)

fotografisanje - BAS
Tuesday, December 15, 2009 2:39 PM
From:
"Mucibabic" <Mucibabic@bas.rs>
Add sender to Contacts
To:
"dzentlman@yahoo.com" <dzentlman@yahoo.com>
Vezano za Vaše pitanje o fotografisanju u zoni BAS-a, mozete se javiti na tel. 063 ********(ovde stoji broj telefona), kako bismo razmotrili vidove naše saradnje.


Nemanja Mučibabić


Pa videcu da se javim i dobijem dozvolu da mogu na miru da pravim fotke...:)


Pa sta je na kraju ispalo ???
Jel si dobio dozvolu za fotografisanje???
Image
Korisnikov avatar
randjelovic66
Član
 
Postovi: 3395
Pridružio se: Pet Dec 11, 2009 4:27 pm
Lokacija: Nis,Srbija

Postod direktor » Čet Mar 11, 2010 10:28 am

Koliko ja znap pravno gledano niko nemoze da ti zabrani fotografisanje ako nepostoji javno i vidljivo istaknut znak zabrane takodej na zaleznici gspu basu nije dozvoljeno slikati bez dozvole samo unutar pogona ali ako slikas recimo sa javne povrsine trotoara iza ograde niko nemoze da ti zabrani.Recimo jedino memozes da slikas u makisu jer tamo nezaposleni nemaju pristup dok recimo na glavnoj zeljeznickoj stanici niko nemoze da vam zabrani slikanje jer je to javna povrsina javno dobro po onoj sto nije zabranjeno to je dozvoljeno . :!:
gsp je zakon
direktor
Član
 
Postovi: 520
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 5:17 pm
Lokacija: beograd

Postod s215hdh » Čet Mar 11, 2010 11:18 am

Mudro zboris, direktore :) Takav nam treba covek :)
s215hdh
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5598
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 5:47 pm
Lokacija: Negde po svetu

Postod cuburac1993 » Čet Apr 21, 2011 12:00 am

e a kakva bi meni trebala dozvola da uđem u pogon dorcol da slikam
cuburac1993
Student mašinstva
 
Postovi: 906
Pridružio se: Pon Nov 22, 2010 12:29 pm
Lokacija: Beograd

Postod The Dubster » Čet Apr 21, 2011 9:51 pm

ja danas ispred jednog hotela vidim novi cityliner od postbusa, ko zmaj i aj da ne ispadnem papak odem fino čovjeka na parkingu pitam, kaže on meni ne znam ja, idi na recepciju, oni će te pustit 100%...
aj ja na recepciju i kažem to i to, kad ona meni poče šuplju pucat tam vam... i lafo zove vozača da ga pita, a naravno vozač se ne javlja... tako da sam propustio jedinstvenu šansu da slikam Postbus u BiH :(
Korisnikov avatar
The Dubster
Član
 
Postovi: 2344
Pridružio se: Ned Mar 21, 2010 5:33 pm
Lokacija: Somewhere beyond

Postod Aleks_BGD » Čet Apr 21, 2011 9:54 pm

The Dubster je napisao:ja danas ispred jednog hotela vidim novi cityliner od postbusa, ko zmaj i aj da ne ispadnem papak odem fino čovjeka na parkingu pitam, kaže on meni ne znam ja, idi na recepciju, oni će te pustit 100%...
aj ja na recepciju i kažem to i to, kad ona meni poče šuplju pucat tam vam... i lafo zove vozača da ga pita, a naravno vozač se ne javlja... tako da sam propustio jedinstvenu šansu da slikam Postbus u BiH :(

Ma trebalo si ispucati koju,pa ako dignu galamu bez' preko plota kolko te noge nose...KO RESKIRA TAJ PROFITIRA.... :wink:
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Postod The Dubster » Čet Apr 21, 2011 11:14 pm

Aleks_BGD je napisao:
The Dubster je napisao:ja danas ispred jednog hotela vidim novi cityliner od postbusa, ko zmaj i aj da ne ispadnem papak odem fino čovjeka na parkingu pitam, kaže on meni ne znam ja, idi na recepciju, oni će te pustit 100%...
aj ja na recepciju i kažem to i to, kad ona meni poče šuplju pucat tam vam... i lafo zove vozača da ga pita, a naravno vozač se ne javlja... tako da sam propustio jedinstvenu šansu da slikam Postbus u BiH :(

Ma trebalo si ispucati koju,pa ako dignu galamu bez' preko plota kolko te noge nose...KO RESKIRA TAJ PROFITIRA.... :wink:


ma znam, al bus na kraju parkinga, a lik na parkingu odmah do mene, tako da nisam mogao...
Korisnikov avatar
The Dubster
Član
 
Postovi: 2344
Pridružio se: Ned Mar 21, 2010 5:33 pm
Lokacija: Somewhere beyond

Postod alexandargh » Čet Apr 21, 2011 11:34 pm

Vadiš fotoaparat, zumiraš na brzinu dok se praviš da čačkaš nešto, uslikaš u prolazu i prošetaš kao da se ništa nije desilo. 8)
Možda slika baš ne ispadne najbolje, ali bolje išta nego ništa. :D
Korisnikov avatar
alexandargh
Član
 
Postovi: 1761
Pridružio se: Uto Jun 08, 2010 11:36 pm
Lokacija: Zrenjanin

Postod The Dubster » Pet Apr 22, 2011 12:33 am

alexandargh je napisao:Vadiš fotoaparat, zumiraš na brzinu dok se praviš da čačkaš nešto, uslikaš u prolazu i prošetaš kao da se ništa nije desilo. 8)
Možda slika baš ne ispadne najbolje, ali bolje išta nego ništa. :D


preeeeviše daleko čak i za zum... na kraju sam otisao s druge strane i slikao zguza, također na velikom zoomu
Image
Korisnikov avatar
The Dubster
Član
 
Postovi: 2344
Pridružio se: Ned Mar 21, 2010 5:33 pm
Lokacija: Somewhere beyond

Postod Mustafa YJM » Pet Apr 22, 2011 1:34 am

Pa eto, slika je ispala sasvim solidno s obzirom na prepreke koje si imao.
Korisnikov avatar
Mustafa YJM
Član
 
Postovi: 851
Pridružio se: Ned Feb 07, 2010 3:38 pm
Lokacija: Doboj

Postod profa_chb » Pet Apr 22, 2011 8:26 am

Aleks_BGD je napisao:
The Dubster je napisao:ja danas ispred jednog hotela vidim novi cityliner od postbusa, ko zmaj i aj da ne ispadnem papak odem fino čovjeka na parkingu pitam, kaže on meni ne znam ja, idi na recepciju, oni će te pustit 100%...
aj ja na recepciju i kažem to i to, kad ona meni poče šuplju pucat tam vam... i lafo zove vozača da ga pita, a naravno vozač se ne javlja... tako da sam propustio jedinstvenu šansu da slikam Postbus u BiH :(

Ma trebalo si ispucati koju,pa ako dignu galamu bez' preko plota kolko te noge nose...KO RESKIRA TAJ PROFITIRA.... :wink:


ali traume ostanu zauvek, pa kad neko vikne SKANIJAAAAAA, a on čuje MURIJAAAA, pa uhvati maglu :lol: :lol: :lol:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod Aleks_BGD » Pet Apr 22, 2011 9:35 am

profa_chb je napisao:
Aleks_BGD je napisao:
The Dubster je napisao:ja danas ispred jednog hotela vidim novi cityliner od postbusa, ko zmaj i aj da ne ispadnem papak odem fino čovjeka na parkingu pitam, kaže on meni ne znam ja, idi na recepciju, oni će te pustit 100%...
aj ja na recepciju i kažem to i to, kad ona meni poče šuplju pucat tam vam... i lafo zove vozača da ga pita, a naravno vozač se ne javlja... tako da sam propustio jedinstvenu šansu da slikam Postbus u BiH :(

Ma trebalo si ispucati koju,pa ako dignu galamu bez' preko plota kolko te noge nose...KO RESKIRA TAJ PROFITIRA.... :wink:


ali traume ostanu zauvek, pa kad neko vikne SKANIJAAAAAA, a on čuje MURIJAAAA, pa uhvati maglu :lol: :lol: :lol:


Ima tu istine,ime...
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Prethodni

Povratak na Zakonodavstvo i papiri

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost